VĖDISANA & KOLUNA vs KREPŠINIS.NET (67:72)C LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 25 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

„Krepšinis.net“ žengė į "C" lygos "Iššūkio" taurės pusfinalį

2010 kovo 26 d., Penktadienis, 00:05 val., peržiūros: 4068
Ketvirtadienį (03-25) Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko antrosios ketvirtfinalio varžybos tarp „Vėdisana & Koluna“ (šeimininkai) ir „Krepšinis.net“ (svečiai). Pirmosios rungtynės pasibaigė „Krepšinis.net“ komandos pergale 13 taškų skirtumu. Rungtynės prasidėjo kaip ir tikėtasi, kovingai ir taškas į tašką. Pirmoje rungtynių pusėje fortūna labiau šypsojosi svečių komandai. Antroje rungtynių pusėje žaidimas vėl išsilygino. Paskutiniame kėlinyje svečiai susikrovė solidų pranašumą 67:72 ir pergalingai užbaigę ketvirtfinalio etapą tęs tolesnę kovą „C“ lygos „Įššūkio“ taurėje.

Pirmasis kėlinys prasidėjo sėkmingiau šeimininkams. Pradėję ketvirtį dviem sėkmingais metimais „Vėdisana & Koluna“ krepšininkai išsiveržė į priekį (4:0). Šios persvaros šeimininkai nesugebėjo ilgai išlaikyti. Po keletos rezultatyviai sužaistų atakų svečiai išsiveržė į priekį (4:6). „Krepšinis.net“ žaidėjai ir toliau nemažino tempo. Laimėję atkarpą 3:7 svečiai didino savo pranašumą (7:13). Iki kėlinio pabaigos persvara nepakito 12:18.

Antrąjį kėlinį geriau pradėję šeimininkai nieko nelaukę sumažino pranašumą iki minimumo (17:18). Tokia persvara svyravo beveik visą kėlinio laiką. Svečiai pajutę varžovų kvėpavimą kiek atitrūkdavo.Nepasiduodami varžovai vėl atstatydavo minimalią persvarą. Pirmoji varžybų pusė pasibaigė rezultatu 25:27 (13:9).

Trečiame kėlinyje komandos pademonstravo gebėjimus pataikyti iš toli. Ketvirčio viduryje abi komandos pradėjo „šaudyti“ tolimus metimus. Geriau atakuodami nuo tritaškio linijos svečiai buvo įgyję 7 taškų pranašumą (41:48). Tačiau iki kėlinio pabaigos varžovams pavyko priartėti ir prieš paskutinį ketvirtį komandas jau teskyrė tik trys taškai 48:51 (23:24).

Ketvirtame kėlinyje „Krepšinis.net“ ekipa sugebėjo padidinti savo persvarą iki rekordinės šiose varžybose (51:60).Antroje ketvirčio dalyje svečiai ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose ir neleido varžovams priartėti. Rungtynės pasibaigė rezultatu 67:72 (19:21) , kuris užfiksavo „Vėdisana & Koluna“ komandos sezono pabaigą.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos atstovas teigė : „ – Komanda pademonstravo kietą gynybą bei kovingumą. Rungtynių viduryje pradėjo pataikyti nuo tritaškio linijos ir buvo verti pergalės.

„Vėdisana & Koluna“ : T.Dudzevičius 18 , V.Lašas 17 , Ž.Zakrasas 14.
„Krepšinis.net“ : A.Sutkus 27, A.Grigaitis 23 M.Dimša 10.

"Krepšinis.net" pasidabino KKL "C lygos" "Iššūkio taurės" bronzos medaliais (2010 balandžio 18 d., sekmadienis, 20:09 val.)"SK Dainava" po sunkios kovos pasiekė C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2010 balandžio 08 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"SK Dainava" paklojo pamatus kelyje į "C" lygos, "Iššukio" taurės turnyro finalą (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Krepsinis.net" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 18:10 val.)"Grizliai" tęsia kovą dėl KKL "C lygos" taurės (2010 kovo 09 d., antradienis, 23:19 val.)"Krepšinis.net" įveikė Kauno technikos kolegiją (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 19:01 val.)"Krepšinis.net" po sunkios kovos įveikė pogrupio autsaiderius (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)Po trijų nesėkmių "Krepšinis.net" iškovojo sunkią pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Krepšinis.net“ tik po ilgosios pertraukos palaužė „KK Snaiperių“ komandą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:20 val.)"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)