DENTIST TEAM vs AUTOTOJA & EKODORA (66:70)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

''Autotoja & Ekodora'' vos išnešė sveiką kailį iš ''Dentist team'' gniaužtų

2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 21:20 val., peržiūros: 2334

Šiandien, sausio 13d. Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai ''Dentist team'' ir svečiaic'. Pirmoji rungtynių pusė buvo daugiau žvalgybinė. Komandos pirmąją rungtynių pusę žengė koja kojon, rezultatas buvo apylygis, tik antrojo kėlinio pabaigoje svečiai truktelėjo į priekį. Po trečiojo ketvirčio skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki aštuoniolikos taškų. Lemiamame ketvirtyje, šeimininkai įgavo antrą kvėpavimą ir vos neišplėšė pergalės iš svečių rankų. Rungtynes laimėjo ''Autotoja & Ekodora'' rezultatu 66-70.

Rungtynes atkovotu ginčo kamuoliu pradėjo šeimininkai, bet pirmojoje atakoje pasižymėti nepavyko. Pirmosios minutės abiems komandoms buvo tuščios. Sužaidus keturias minutes pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 2-0 šeimininkų naudai. Antroje pirmojo kėlinio pusėje ekipos pradėjo rinkti taškus, bet nei vienai komandai atitrūkti nepavyko. Po pirmojo ketvirčio komandas skyrė vos vienas taškas. Priekyje buvo svečiai 14-15.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai sulošė 6-0 ir įšsiveržė į priekį keturiais taškais, bet šeimininkams nepavyko padidinti persvaros ir jau po keletos minučių svečiai atstatė lygu rezultatą (20-20). Antroje antrojo kėlinio dalyje svečiai įšsiveržė į priekį jau dešimčia taškų. Likus žaisti dvi minutes, šeimininkai atsilikimą sumažino perpus, bet tai labai nepatiko A.Dedelai, kurio penki iš eilės pelnyti taškai sugražino dešimties taškų pranašumą 32-42.

Trečiajame ketvirtyje svečiai iškart pridėjo dar tris taškus prie savo persvaros. Svečiai vis didino savo pranašumą, kuris buvo pasiekęs aštuoniolikos taškų ribą (36-54). Kėlinio viduryje neišlaikė vieno iš ''Autotojos & Ekodos'' lyderio nervai. E.Bacevičius buvo įspėtas, bet jis įspėjimu neapsiribojo, to pasekoje jam buvo ''padovanota'' techninė pražanga. Po šios pražangos rezultatas buvo aptirpęs iki trylikos taškų, bet svečiai kėlinio pabaigoje susigražino savo turėtą aštuoniolikos taškų pranašumą 43-61.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek kitaip nei prieš tai buvę trys. Šeimininkai kėlinį pradėjo atkarpa 9-0 (52-61). Kėlinio viduryje skirtumas buvo ištirpęs iki penkių taškų (60-65). Tuomet E.Karpavičius turėjo galimybę skirtumą padidinti iki septynių taškų, bet jo baudos metimai skriejo pro šalį. Tuomet A.Zotkevičius taikliu dvitaškiu sumažino skirtumą iki trijų taškų, bet jau sekančioje atakoje E.Karpavičius reabilitavosi ir sugražino penkių taškų pranašumą. Likus žaisti mažiau nei minutę skirtumas tarp komandų buvo trys taškai (66-69). Kamuolį aikštės viduryje prarado K.Masiulis ir V.Stalerūnas turėjo galimybę deficitą sumažinti iki minimumo, bet puikiai į gynybą sugryžę ''Autotojos & Ekodoros'' krepšininkai to padaryti neleido. Kamuolį atkovojo E.Slabačiauskas, prieš kurį iškart buvo prasižengta. Likus žaisti vos 3 sekundes E.Slabačiauskas stojo mesti baudos metimų. Pirmąjį pataikė, o antras baudos metimas skriejo pro šalį. Šeimininkams jau nebeliko laiko suregzti atakos ir rungtynes laimėjo ''Autotoja & Ekodora'' 66-70.

Po rungtynių ''Autotojos & Ekodoros'' treneris K.Masiulis teigė: ''Ketvirtojo kėlinio pradžioje atsipalaidavome, visa laimė, kad pavyko susikaupt ir atsitiesėm. Varžovai kaip matote, įveikiami. O mums juodai nekrito, nepataikėm net iš po krepšio, visa laimė, kad mums dar pavyko laimėt.''

''Dentist team'' žaidėjas A.Žotkevičius sakė: '' Lygiavertis varžovas šiandien buvo, galėjom ir geriau. Kitą kartą atsigriebsim. Šiandien tiesiog ne ta, ne mūsų diena buvo, nepakrito.''

''Dentist team'' komandoje išsiskyrė: A.Žotkevičius ( 26 pts, 11 reb. ) V.Stalerūnas ( 16 pts ) A.Kunčius (11 pts )

''Autotoja & Ekodora'' : E.Slabačiauskas ( 21 pts, 11 reb ) E.Karpavičius (18 pts ) N.Pečiulaitis ( 11pts, 6 rez.perd )

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Grantas2013 sausio 14 d., 16:07 val.

Nerijus Pačiulaitis šiose varžybose nežaidė, statistika sumaišyta su Audriumi Dedela...

''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)''Dentist Team'' sutriuškino ''Chemcentras'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 14:30 val.)"Autotoja & Ekodora" tvirtai žengė į pusfinalį (2013 kovo 29 d., penktadienis, 22:28 val.)Banguotai žaidusiems ''Sabonio KC Admin'' pavyko iškovoti pergalę (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:38 val.)"Autotoja & Ekodora" prasibrovė į finalą (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 01:55 val.)"Autotoja - Ekodora" po permainingos kovos įsiveržė pusfinalio serijoje į priekį (2013 balandžio 02 d., antradienis, 22:21 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)Vos keturiese likusi ''Kauno Švara'' pratesime neatsilaikė prieš ''Autotoja & Ekodora'' (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:31 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Dentist Team" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:05 val.)