ŠILDUVA vs ONRAMA (61:71)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 17:45 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

Po ketvirto kėlinio spurto"Onrama" šventė pergalę

Lindaro Bazaro (Šilduva) pastangų neužteko pasiekti pergalei prieš "Onramą"
2006 lapkričio 03 d., Penktadienis, 21:16 val., peržiūros: 4723

Aštuoniolikos taškų persvara laimėję ketvirtą kėlinį, pirmą pergalę KKL "Įmonių" lygoje iškovojo "Onramos" krepšininkai. Jie penktadienį išvykoje 71:61 (13:14, 11:12, 18:24, 29:11) įveikė "Šilduvos" komandą.

Rungtynes šaltoje "Šilduvos" salėje geriau pradėjo šeimininkai. Vedini Lindaro Bazaro, per pirmą ketvirtį pelniusio 11 taškų, "Šilduvos" krepšininkai atitrūko 11:3. Tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 10:0 ir pirmąkart persvėrė rezultatą – 11:13. Prieš pat pasibaigiant ketvirčiui L.Bazaras pataikė tolimą metimą ir grąžino persvarą savo ekipai – 14:13.

Dar sunkiau komandos taškus rinko antrajame kėlinuke. Dažnai klysdamos ir nepataikydamos iš tolimų distancijų, abi komandos įpusėjus rungtynėms kartu buvo surinkusios vos 50 taškų (26:24 "Šilduvos" naudai).

Situacija pasikeitė po didžiosios pertraukos. L.Bazaras pataikė du tritaškius iš eilės ir išvedė savo ekipą į priekį (32:28), tačiau į tai "Onrama" atsakė taikliu tritaškiu ir dviem dvitaškiais - 32:35. Beje, svečiai savo pirmą tritaškį pataikė prametę 14 iš eilės tolimų metimų. Nors netrukus Mindaugas Navickas įmetė ir antrą komandos tritaškį taip išlygindamas rezultatą (38:38), tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai spurtavo 12:4 ir susikrovė 8 taškų persvara – 50:42.

Dar didesnį deficitą svečiai įgijo ketvirto kėlinio pradžioje, kai po L.Bazaro dviejų baudų komandas skyrė 10 taškų – 52:42. Tačiau "Onrama" nebuvo linkusi sudėti ginklų. Tadas Petkevičius pataikė 2 tritaškius, po dvitaškį pridėjo G.Mikštas ir Remelijus Šeškevičius ir rezultatas tapo lygus – 52:52.

Lūžis rungtynėse įvyko paskutinio kėlinuko antroje pusėje. Rezultatui esant 61:60 "Onramos" naudai, G.Mikštas pelnė 7 taškus iš eilės, T.Petkevičius pridėjo 1 baudą ir skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų – 69:60. Per likusį laiką šeimininkai nebesugebėjo pasivyti varžovų.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo M.Navickas, surinkęs 18 taškų. G.Mikštas pelnė 16 taškų ir po krepšiais sugriebė 13 kamuolių, T.Petkevičius įmetė 13, o Deividas Vojevudskas – 11 taškų.

"Šilduvos" ekipoje išsiskyrė L.Bazaras, pelnęs du trečdalius savo ekipos taškų – 41. Be to, po krepšiais jis atkovojo 19 kamuolių ir išprovokavo 11 varžovų pražangų.

"Elektros darbai" šventė nesunkią pergalę (2007 kovo 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Onrama" parodė ką gali (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:15 val.)Galingai sužaidęs trečiąjį kėlinį "AKS & Nekturtas" iškovojo pergalę (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 21:08 val.)Sėkmingai sužaistas trečiasis kėlinys atnešė "E United" ekipai pergalę (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:51 val.)"Kautra" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2007 vasario 17 d., šeštadienis, 17:32 val.)Triuškinanti "Šilduvos" pergalė (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 13:56 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)"Onrama" gavo skaudžią pirmąją pamoką (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 15:07 val.)Du nauji "Įmonių" lygos rekordai ir trečioji "Onramos" nesėkmė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 14:28 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)