KM TORNADO vs VAIŠVYDAVA (59:89)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 29 d., Antradienis, 17:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Vaišvydava" nesunkiai įveikė jaunuolius iš "KM Tornado"

2008 balandžio 29 d., Antradienis, 19:15 val., peržiūros: 5523
Dobkevičiaus vid. m-klos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės turnyro varžybos tarp "KM Tornado" (šeimininkai) ir "Vaišvydavos" (svečiai) komandų. Lygi kova truko kiek daugiau nei vieną kėlinį, o vėliau svečiai tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir iškovojo pergalę rezultatu 89:59.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Vaišvydavos" komanda, tačiau netrukus ir
"KM Tornado" atsakė taikliu metimu. Viso kėlinio metu vyko apylygis žaidimas ir nei vienai iš komandų nepavyko primesti savo žaidimo stiliaus. Visgi šiek tiek taikliau atakavo svečių komanda, kuri po pirmųjų 10-ties kovos minučių turėjo minimalų pranašumą (21:20).

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko apylygis žaidimas (32:32), tačiau antroje ketvirčio pusėje
"KM Tornado" komanda tarsi sustojo, o "Vaišvydava" tuo puikiai pasinaudojo – laimėjo atkarpą 14:0 ir prieš didžiąją pertrauką susikrovė jau saugesnį pranašumą (46:34).

Trečiajame kėlinyje komandoms sunkokai sekėsi pelnyti taškus, tačiau, surengusi porą spurtų 6:0; 7:0, "Vaišvydavos" komanda laimėjo ir šį ketvirtį (15:8), o bendrame rezultate skirtumas išaugo iki 19-os taškų (61:42).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje ir toliau dominavo "Vaišvydavos" komanda, o skirtumas vis augo ir augo.
"KM Tornado" komandą nuo dar didesnio sutriuškinimo išgelbėjo laimėta ketvirčio pabaiga 8:0, o po paskutinio teisėjų švilpuko pergalę rezultatu 89:59 šventė "Vaišvydavos" komanda.

Nugalėtojus į pergalę vedė trys žaidėjai, kurie atliko po dvigubus dublius: D.Neverauskas (24 taškai, 10 išpr. praž.), N.Dunčikas (22 taškai, 17 atk. kam.) ir A.Linkus (20 taškų, 10 atk. kam.).

"KM Tornado" komandoje pastebimiausi buvo H.Juralevičius (16 taškai, 11 atk. kam.) ir D.Petkus (14 taškų).

"Vaišvydavos" žaidžiantis treneris D.Neverauskas sakė, kad komanda neįvertino varžovų ir galvojo, kad žaisti bus lengviau, tad pirmoje rungtynių pusėje žaidimas "strigo", bet vėliau komanda įsižaidė ir nugalėjo. Strategas teisėjams jokių priekaištų neturėjo.

"KM Tornado" komandos treneris G.Daugėla teigė, kad teisėjai leido žaisti labai kietą žaidimą tiek vienai komandai, tiek kitai, be to, keletas švilpukų buvo nesuprantami. Bet strategas neprarado optimizmo: tai tik pirmosios varžybos, o kaip bus toliau – pažiūrėsim.
"Vaišvydava" nušlavė "BC Tas Kiemas" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)"Era+Eternit" tiesiog sumindė "KM Tornado" (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Studentija" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 19:04 val.)"Šilduva" pateko į "Laikinosios Sostinės" aštunfinalį (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:54 val.)"Dangava" nepaliko vilčių "Vaišvydavai" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)"KM Tornado" nepasigailėjo "Bc Tas Kiemas" (2008 gegužės 13 d., antradienis, 20:26 val.)"Era+Eternit" tiesiog nušlavė "Vaišvydavą" (2008 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)"KM Tornado" nepasigailėjo "Dangavos" komandos (2008 gegužės 06 d., antradienis, 22:43 val.)