BC „Straight“ vs Vieningas Kaunas (62:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“

2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 00:34 val., peržiūros: 1106

Trečiadienį, gegužės 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 D pogrupio rungtynės, tarp vietos BC „Straight“ ir svečių „Vieningo Kauno“ ekipų. Nors susitikimą kiek geriau pradėjo svečiai, tačiau antrame kėlinuke žymiai rezultatyviau rungtyniavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos abi ekipos žaidė labai panašiai, todėl skirtumas tarp jų pernelyg nepakito, o ketvirtame kėlinuke dramatišką pratęsimą išplėšę BC „Straight“ krepšininkai pratęsimo metu jau nesugebėjo atsilaikyti prieš „Vieningo Kauno“ puolimą bei buvo priversti pripažinti pralaimėjimą rezultatu 62:67 (13:16, 17:5, 12:15, 14:20, 6:11).

Susitikimo pradžioje kiek geriau puolime atrodę svečių ekipos krepšininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau čia pat atsibudę BC „Straight“ komandos žaidėjai surengė spurtą 9:2 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau, einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą D. Valatkevičius smeigė tolimą metimą ir vėl kiek atitolino savo komandą nuo priešininkų, ko pasekoje po pirmojo ketvirčio „Vieningas Kaunas“ turėjo trijų taškų persvarą. 13:16.

Antrasis kėlinukas prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, ko pasekoje skirtumas tarp jų išliko toks pats, tačiau praėjus kelioms minutėms svečių ekipos puolimas tarsi sustojo ir tuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai sugebėjo sužaisti atkarpą 12:0, kuri truko iki pat ilgosios pertraukos pradžios ir leido BC „Straight“ ekipos krepšininkams išsiveržti į priekį devynių taškų skirtumu. 30:21.

Po ilgosios pertraukos ir toliau priešininkų gynybą draskę BC „Straight“ vyrai padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų, tačiau minutės pertraukėlės paprašęs „Vieningas Kaunas“ sustygavo savo puolimą, ko pasekoje iššovė jų snaiperiai ir iki trečiojo kėlinuko pabaigos pataikė net keturis tolimu metimus iš eilės ir sužaidę atkarpą 3:12 sumažino deficitą iki šešių taškų. 42:36.

Ketvirto kėlinuko pradžioje ir toliau grėsmingai puolime žaidę svečiai rezultatą išlygino, tačiau čia pat rezultatyvią atkarpą sužaidę BC „Straight“ ekipos krepšininkai ir vėl atitolo nuo priešininkų. Vis tik, rankų nenuleidę „Vieningo Kauno“ žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir persverti rezultatą savo naudai, tačiau šįkart fortūna nusišypsojo aikštės šeimininkams, kurie, likus žaisti vos trims sekundėms, sugebėjo pelnyti du taškus ir rezultatą išlyginti, kas reiškė pratęsimą. 56:56.

Nors pratęsimo pradžią kiek geriau sužaidė BC „Straight“, tačiau antrą kartą varžovams išsigelbėti neleidę „Vieningo Kauno“ krepšininkai, t.y. E. Straigis, pelnęs septynis taškus iš eilės, atitolino savo komandą nuo priešininkų, kas ir reiškė jų pergalę rezultatu 62:67.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Vilius Vaitkevičius kalbėjo: „Aš manyčiau, kad mes galėjome geriau sužaisti, tačiau paleidome pačią pabaigą. Kiek žinau, turėjome minus penkiolika taškų, todėl džiaugiuosi komandos kovingumu, galėjome pasiduoti ir viskas būtų pasibaigę pralaimėjimu, todėl džiaugiuosi, kad pavyko išsisukti“.

BC „Straight“: Einoras Stankus – 25 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Laimonas Garnelis – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Edvinas Zaurys – 8 tšk. (13 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“: Eduardas Straigis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 18 tšk., Vilius Vaitkevičius – 11 tšk.

„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 01:22 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:19 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:41 val.)