Sporto manija – 2 vs BC „Partizanas“ (78:83)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 25 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

Sporto Manija ‒ 2 krito po pratęsimo 78:83

2013 spalio 25 d., Penktadienis, 23:33 val., peržiūros: 960

2013 spalio 25 dieną, C lygos rungtynėse, A. Stulginskio vid. mokykloje susitiko Sporto Manija – 2 (šeimininkai) ir Partizanas (svečiai). Pirmasis kėlinys geriau sekėsi šeimininkams, kurie pirmavo visą kėlinį ir jį laimėjo – 19:15. Antrasis ketvirtis jau kiek geresnis buvo svečiams ir po antrojo ketvirčio skirtumas tebuvo du taškai – 32:30. Trečiąjį kėlinį taip pat laimėjo Partizanas ir po trijų kėlinių jau pirmavo dviem taškais – 49:51. Ketvirtasis kėlinys baigėsi dviejų taškų skirtumu šeiminikų naudai, tačiau bendras rungtynių rezultatas buvo lygus – 68:68. pratęsime geresni buvo svečiai ir jie laimėjo šias rungtynes rezultatu – 78:83.

Rungtynės prasidėjo puikiu šeimininkų žaidimu ir laimėta atkarpa 8:0. Penkiaistaškais atsakė Partizanas, o tuomet tris baudos metimus iš keturių pridėjo Sporto Manija – 2 ir [irmavo 11:5. Tritaškį pataikė Donatas Andrulis, o dar tris taškus surinko šeimininkai ir skirtumas išliko šeši taškai – 14:8. Abu baudos metimus sumetė tas pats Donatas Andrulis, o vienu atsakė Arvydas Račkus ir rezultatas – 15:10. Tritaškį pataikė Artūras Sukovas, o dvitaškiu atsakė Žydrūnas Kaminskas – 17:13. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po du taškus ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – 19:15.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais Partizanų taškais, kai keturiais atsakė ir Sporto Manija – 2 ir rezultatas tapo – 23:19. Keturis taškus surinko svečiai ir rezultatas tapo lygus – 23:23. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir rungtynės toliau vyksta taškas į tašką – 27:27. Tritaškį pataikė Karolis Budreckas, o dvitaškiu plius baudos metimas atsakė Juras Kulvecas ir rezultatas vis dar lygus – 30:30. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Tautvydas Ilčiukas ir po dviejų kėlinių – 32:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo tritaškiu kurį pelnė Eligijus Baublys, o keturiais taškais atsakė šeimininkai – 36:33. Aštuonis taškus be atsako surinko Partizanas ir išsiveržė į priekį penkiais taškais – 36:41. Du tritaškius pataikė Karolis Budreckas ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 42:41. Per kitas dvi minutes komandos pasikeitė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas tapo lygus – 47:47. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinys baigėsi Artūro Sukovo dvitaškiu ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – 49:51.

Ketvirtasis ketvirtis prasidėjo penkiais šeimininkų taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai – 54:51. Devynis taškus be atsako surinko Partizanas ir susikrovė šešių taškų pranašumą – 54:60. Atkarpą 6:2 laimėjo Sporto Manija – 2 ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 60:62. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 64:66. Du taškus pelnė svečiai, keturiais atsakė šeimininkai ir išlygino rezultatą – 68:68. Likus keturioms sekundėms prie baudų metimo linijos stojo Edvinas Zaurys, tačiau abu jo metimai skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti pratęsimą - 68:68.

Pratęsimas prasidėjo vienu baudos metimu iš dviejų, kurį pelnė Donatas Andrulis, o dvitaškiu atsakė Žydrūnas Kaminskas – 70:69. Septynis taškus be atsako surinko Partizanas ir susikrovė šešių taškų pranašumą – 70:76. Tris taškus surinko šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir rezultatas – 73:78. Po du taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 75:80. Tritaškį pataikė Karolis Budreckas ir sumažino atsilikimą iki dviejų – 78:80. Rungtynės baigėsi trimis Juro Kulveco taškais ir galutinis rungtynių rezultatas – 78:83.

Sporto manija – 2: Karolis Budreckas – 21 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 16 tšk., Arvydas Račkus – 15 tšk., Tautvydas Ilčiukas – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.)

BC „Partizanas“: Juras Kulvecas – 28 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž., 51 naud. bal.), Donatas Andrulis – 17 tšk., Edvinas Zaurys – 12 tšk. (12 atk. kam.).

„Sporto manija ‒ 2“ vienu žingsneliu priartėjo prie ketvirtfinalio (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Sporto manijų“ serijoje prireiks trečių rungtynių (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)„Sporto manija ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su „Green Death“ ekipa. (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Sporto Manija ‒ 2“ užtikrintai įveikė „J.Dobkevičiaus mokyklos“ komandą (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 23:58 val.)„Sporto Manija-2“ nugalėjo „Baldai Jums“ ekipą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 22:35 val.)„Sporto manija & Ekodora“ laimėjo „Sporto manijų“ mūšį (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Forto Amicus – Diktum“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Sporto manija – 2“ eliminavo „Spartos“ krepšininkus iš tolimesnės kovos (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Kaišiadorys“ „Sporto manijai ‒ 2“ priešinosi tik vieną kėlinį (2014 vasario 28 d., penktadienis, 23:18 val.)„Sporto manija ‒ 2“ po nervingos kovos įveikė „Sporto manija & Ekodora“ ekipą. (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)