UNITED vs COLTS (100:48)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos

2009 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 16:46 val., peržiūros: 5928

Lapkričio 29 dieną 13:00 „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko „C“ lygos komandos „United“ (šeimininkai) ir „Colts“ (svečiai). Pirmame kėlinyje abi ekipos dažnai klydo ( po 7 klaidas). Pirmąjį kėlinį laimėjo „United“ ekipa 17:10. Antrame kėlinyje pradėjus strigti varžovų puolimui šeimininkų ekipa sugebėjo susikrauti 18 taškų persvarą 43:25. Po ilgosios pertraukos aikštėje vaizdas nepasikeitė. Ketvirtame kėlinyje pradėję demonstruoti aktyvią gynybą šeimininkai padidino savo persvarą iki 52 taškų 100:48.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu ir sėkmingu reidu po krepšiu. Kėlinio viduryje „United“ sugebėjo įgyti 5 taškų persvarą (8:3). Šia persvara šeimininkai galėjo džiaugtis neilgai. Keletas greitų atakų ir komandas vėl skyrė tik vienas taškas. Ketvirčio laikui bėgant i pabaigą „Colts“ ekipa pradėjo klysti , tuo pasinaudoję jų varžovai susikrovė 7 taškų persvarą 17:10.

Antrasis kėlinys prasidėjo „United“ ekipos spurtu 6:0 ir jų pranašumas išaugo iki dviženklio (23:10). Niekaip negalėdami surasti kelių link varžovų krepšio svečiai pradėjo atakuoti iš toli. Pataikę du tolimus metimus iš eilės sumažino deficitą iki 9 taškų. Tačiau per likusį laiką jiems nuveikti daugiau nieko nebepavyko. Per likusias dvi minutes šeimininkai padvigubino persvarą , o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 18 taškų 43:25 (26:15)

Po ilgosios pertraukos „Colts“ ekipa lyg pasidavė.Klaidas, neparuoštus metimus ir silpną gynybą demonstruodami svečiai nesugebėjo išlaikyti varžovų ir leido jiems atitrūkti iki 26 taškų. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 62:36 (19:11).

Paskutinysis ketvirtis parodė , kad šiose rungtynėse susitiko dvi skirtingų lygio komandos. Jau nuo pirmųjų minučių pradėję spausti varžovus šeimininkai laimėjo atkarpą 16:0 ir savo pranašumą padidino iki 46 taškų. Rungtynes vainikavo „United“ komandos žaidėjo L.Vėlavičiaus tolimas metimas paskutinėmis sekundėmis , kuris leido komandai pelnyti šimtą taškų. Galutinis varžybų rezultatas buvo 100:48 (38:12).

Po varžybų pakalbintas šimtojo taško autorius sakė „ Šiandien komanda parodė puikų žaidimą. Paskutiniame kėlinyje pasinaudojome trenerio M.Lebedžio spaudimo technika , kuri suveikė ir atnešė rezultatą“

"United": A.Malinauskas , L.Spangevičius surinko po 22 taškus.

"Colts" :
T.Vaitkevičius 12 taškų.

"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)"United" be pasigailėjimo sumindė "Grizlius" (2010 vasario 14 d., sekmadienis, 14:36 val.)“United” sutriuškino varžovus ir pagerino vieną lygos rekordą (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 16:12 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)"Vaišvydava" lengvai nugalėjo "Colts" komandą (2009 gruodžio 22 d., antradienis, 22:46 val.)"United" po pratęsimo palaužė "Kaunas" ekipą (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 17:13 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)„United“ tik paskutinėmis pratęsimo sekundėmis palaužė „Tauvega“ (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 16:30 val.)„United“ toliau triuškina varžovus ir gerina lygos rekordus (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:47 val.)Pirmoji, bet sunki "United" pergalė namuose (2009 lapkričio 08 d., sekmadienis, 15:00 val.)