Kėdainiai vs Veiverių „Amberis“ (90:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Nuo pirmųjų minučių priekyje įsitvirtinę „Kėdainiai“ susitvarkė su „Veiverių Amberiu“

2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 19:16 val., peržiūros: 1335

Sausio 3-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės K pogrupio akistata tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusių „Kėdainių“ ir svečių rolėje buvusio „Veiverių Amberio“.

Rungtynių pradžioje save „Veiverių Amberiui“ pristatė T.Lukoševičius ir E.Daukša. Šis duetas surinko visus savo komandos taškus pirmajame kėlinyje, o ketvirtį pradėjo 8 taškais be atsako, po kurių svečiai atsidūrė užnugaryje (8:0). „Veiverių Amberį“ pažadino R.Puikys (8:3), o po G.Žilinsko dvitaškio su pražanga „Kėdainių“ atotrūkis ištirpo perpus (12:8). Visgi, tuomet savo žodį vėl tarė T.Lukoševičius (viso šis žaidėjas vien pirmajame kėlinyje surinko 20 taškų), kuris triskart paeiliui iš toli nuginklavo varžovų gynybą ir padidino atstumą iki 9 taškų (21:12). Svečių ekipos atsakas pjovė skirtumą iki 5 taškų (23:18), tačiau paskutinėmis ketvirčio sekundėmis dar vieną tritaškį įsūdė E.Daukša ir pirmąsias 10 minučių „Kėdainiai“ laimėjo rezultatu 28:20.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis vyko apylygė kova, kuri toliau leido aikštelės šeimininkams išlikti priekyje. Po poros minučių kovos „Kėdainiai“ į darbą vėl paleido toliašaudę artileriją ir trys tikslūs tritaškiai leido K.Zinkaus kariaunai pirmą kartą šios dienos mače įgyti dviženklę persvarą (39:28). R.Puikio blykstelėjimas sušvelnino „Veiverių Amberio“ nuostolius iki 7 taškų (39:32), bet tuomet priešingoje barikadų pusėje 4 taškus iš eilės surinko L.Valuckas ir atsstatė 11 taškų skirtumą (43:32), o jam įkandin dvitaškį pridėjo K.Zinkus ir „Veiverių Amberio“ deficitas išaugo iki 13 taškų (45:32). Antroje kėlinio pusėje svečiai sukilo, tapo kur kas aktyvesni ir susikūrė kur kas daugiau progų pasižymėti. Vis dėlto, tragiškas taiklumas prie baudų metimo linijos (3/14) pakišo „Veiverių Amberiui“ koją ir įpusėjus dvikovai „Kėdainiai“ išsaugojo 10 taškų atotrūkį – 48:38.

Po didžiosios pertraukos ekipos kurį laiką nenusileido viena kitai rezultato skirtumas svyravo neženkliai. Po T.Lukoševičiaus taiklaus metimo „Kėdainiai“ susigrąžino 13 taškų pranašumą (57:44), o kiek vėliau prabilo E.Daukša ir po 5 šio žaidėjo taškų, „Veiverių Amberio“ atsilikimas pasiekė didžiausią ribą iki šiol (63:49). Nedėkingoje situacijoje atsidūrę svečiai susiėmė į rankas ir atsakė spurtu 0:7, kuris sugrąžino intrigą (63:56), bet paskutinis žodis trečiajame ketvirtyje priklausė „Kėdainiams“. Aikštelės šeimininkai pridėjo į savo taškų kraitį dar 6 taškus ir prieš lemiamą susitikimo dalį komandas skyrė 13 taškų – 69:56.

Jau lemiamo ketvirčio starte R.Puikio išpuoliai priminė „Veiverių Amberio“ šturmo pradžią (69:61), tačiau vėliau svečių žaidimas subyrėjo. Beveik 6 minutes „Veiverių Amberis“ šaudė pro šalį ir niekaip nesugebėjo surengti sėkmingos atakos. Šiuo laikotarpiu „Kėdainiai“ klojo pergalės pamatus, surinko 14 taškų be atsako ir galutinai išsklaidė menkiausias abejones (83:61). Antroje kėlinio pusėje svečių komanda pagaliau nutraukė taškų badą (83:63), bet tai buvo menka paguoda, kadangi dvikovos finiše aikštėje toliau dominavo „Kėdainiai“. Aikštės šeimininkai rungtynes baigė dar vienu spurtu 7:0, padidino atotrūkį iki 27 taškų ir iš pirmo žvilgsnio pakankamai lengvai susidorojo su „Veiverių Amberio“ pasipriešinimu. Galutinis susitikimo rezultatas – 90:63.

Kęstutis Zinkus („Kėdainiai“):

Šiandien varžovų nė sekundei neužleidote į priekį. Kas lėmė tokį scenarijų? Ar ramiose šventės buvo?

„Komandos nariai galbūt švęsdami Naujuosius Metus labai negėrė. Šventė su šeimomis ir vaikais turbūt, todėl buvo geros sportinės formos šiandien. Pataikėm savo metimus ir tai lėmė pergalę.“

Nerijus Baltrušaitis („Veiverių Amberis“):

Šiandien varžovai kažkaip turėjo daugiau gerų atkarpų ir leidote jiems žaisti savąjį žaidimą.

„Na matomai šiandien jie primetė mums savo žaidimą. Kažkaip labai gerai jiems šiandien pakrito. Kaip sakoma tokie fantastiški metimai. Krito jiems tie tolimi metimai ir mes nieko negalėjome prieš tai padaryti. Kažkiek dar laikėmės, sužaidėme gerų atkarpų, bet turbūt pritrūko jėgų. Šventės daro savo.“

Nugalėtojų komandą į pergalę vedė T.Lukoševičius (29 tšk., 9 atk. k., 30 naud. b.), E.Daukša (22 tšk.), L.Valuckas (16 tšk., 5 rez. p.), K.Zinkus (9 tšk., 6 atk. k.), A.Lukauskas (5 tšk., 7 atk. k.) ir M.Šležys (5 tšk.).

„Veiverių Amberio“ gretose išsiskyrė R.Puikys (25 tšk., 8 atk. k.), M.Juodis (12 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), G.Žilinskas (10 tšk., 14 atk. k., 5 išpr. pr.), S.Pažėra (8 tšk., 8 rez. p.) ir P.Glaniauskas (8 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Kėdainiai“ pasiekė ketvirtąją pergalę ir žengia su vieninteliu pralaimėjimu (4-1). „Veiverių Amberio“ sąskaitoje visos penkios nesėkmės (0-5).

„Buritus“ nesunkiai susitvarkė su Veiverių „Amberiu“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)Po įinirtingos kovos „Kėdainiai“ palaužė „BK Centre-2“ (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)