ŠERNAI vs MAKROFLEX (61:63)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 30 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

''Makroflex'' paskutinėmis sėkundėmis išplėšė pergalę

2013 sausio 30 d., Trečiadienis, 23:16 val., peržiūros: 2700

Šiandien, sausio 30d., Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko ''Šernai'' (šeimininkai) ir ''Makroflex'' (svečiai). Pirmą rungtynių pusę kur kas solidžiau atrodė ''Makroflex'' ekipa. ''Šernam'' reikėjo vytis varžovus. Antroje rungtynių pusėje svečių pranašumas ėmė tripti. Rungtynių pabaigą nulėmė vienas metimas, kurį, aidint teisėjų švilpukams pataikė D.Rimkevičius ir išplėšė savo komandai pergalę. Rungtynes laimėjo ''Makroflex'' rezultatu 61-63.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo naudingai abiejoms komandoms. Kėlinio pradžioje ''Šernai'' turėjo keturių taškų pranašumą (10-6). Tuomet sekė svečių atkarpa 8-0 ir jau keturiais taškais priekyje buvo ''Makroflex'' ekipa (10-14). Antroje kėlinio pusėje ''Šernams'' pradėjo nebekrist ir jie surinko vos tris taškus tuo tarpu svečiai — šešis. Po pirmojo ketvirčio ''Makroflex'' buvo priekyje septyniais taškais 13-20.

Antrasis kėlinys buvo draugiškas, abi ekipos surinko atitinkamai po vienuolika taškų ir po dviejų kėlinių ''Makroflex'' turėjo tą pačią — septynių taškų persvarą 24-31.

Trečiąjį ketvirtį ''Šernai'' pradėjo spurtu 5-0, bet į tai svečiai atsakė dviem taikliais dvitaškiais metimais (29-35). Tuomėt sekė dar vienas ''Šernų'' spurtas 8-2 ir to pasekoje jau persvėrė rezultatą savo naudai. Šeimininkai buvo priekyje dviem taškais. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė ''Makroflex'' ekipa kuri įmetė du dvitaškius ir kėlinį užbaigė minimalia dviejų taškų persvara 37-39.

Ketvirtajame ketvirtyje ''kova'' virė taškas į tašką. Jau kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (44-44). Visą kėlinį nei vienai ekipai nepavyko ''pabėgti''. Jei vieni pataiko tritaškį, tai kiti iškart atsakydavo tuo pačiu. Likus žaist vos minutę ''Šernai'' turėjo, atrodo saugią, trijų taškų persvarą, bet jau sekančią ataką N.Dirsė taikliu tritaškiu metimu išlygino rezultatą (60-60). Iki rungtynių pabaigos likus 40s. vienai iš paskutinių atakų ''Šernai'' kamuolį patikėjo S.Staniulaičiui, kurio prasivežimas buvo sustabdytas tik pažeidus taisykles. Jis įmetė vieną iš dviejų baudos metimų ir ''Šernai'' buvo priekyje vienu tašku. Svečiai laiko nedegino ir norėjo kuo greičiau užbaigt rungtynes, bet buvo prasižengta prieš E.Davidavičių, kuris turėjo galimybe persvert rezultatą, bet įmetė tik viena baudos metimą. Tuomet ''Šernam'' nepavyko rezultatyviai užbaigt atakos. ''Makroflex'' ekipa turėjo septynias sekundes nulemti rungtynių pabaigą. ''Sudeginus'' 5s. tritaškį metimą metė E.Bacevičius, bet jis buvo netaiklus, o kamuolį atkovojo ir pergalę išplėšė D.Rimkevičius. Rungtynes laimėjo ''Makroflex'' rezultatu 61-63.

Po pralaimėtų rungtynių ''Šernų'' treneris A.Lapinskas sakė: „Nėra labai skaudu, nes planas A nepavyko laimėt vienu tašku, bet nepralaimėjom ir aštuoniais taškais, nes prieš tai laimėjom aštuoniais. Dabar jau sezonas eina į pabaiga ir mums reikėjo nepralošt aštuoniais, tai šį pralaimėjimą vistiek vertinu kaip pergalę“.

Vienas iš ''Makrofelx'' ekipos atstovų sakė: „Sunkios rungtynės buvo. Sekėsi pirmoje pusėje sekėsi gan gerai, bet antroje pusėje nesusitvarkėm su atkovotais kamuoliais. Trūko vieno iš mūsų pagrindinio metiko, biški pritrūko, kad pasidarytume ta skirtumą, kurio reikėjo. Varžovas stiprus, protingas, sužaidė gerai, nedaug trūko iki pergalės“

''Šernų'' ekipoje naudingiausi buvo: S.Staniulis ( 24 tšk.) P.Juchnevičius ( 17 tšk.) V.Čibirka ( 10 tšk.)

''Makroflex'' ekipoje naudingiausi buvo : G.Davidavičius ( 16 tšk. 12 atk.kam.) D.Rimkevičius ( 11 tšk. 11 atk.kam.) N.Dirsė ( 18 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Vytautas2013 sausio 30 d., 23:51 val.

D. Milaknis nežaidė šiose varžybose.

Makroflex paskutiniame kėlinyje susitvarkė su Judam ekipa (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 14:34 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' neatsilaikė prieš ''Šernų'' vyrus (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 17:35 val.)"Makroflex" po sunkios kovos įveikė "BC Spurtas&Liuksas" (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Makroflex" be didesnio vargo iškovojo pergalę (2012 lapkričio 02 d., penktadienis, 21:26 val.)"Makroflex" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Makroflex" nepasidavė emocijoms ir įveikė "Kauno savivaldybė & Policija" ekipą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:16 val.)"Makroflex" po atkaklios kovos nusileido Šernai" ekipai (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)"Makroflex" nesulaukė pasipriešinimo iš "SLKALDK Akademijos" (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 15:21 val.)"Makroflex" išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Makroflex" žengia į pusfinalį (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)