CURRUS IR DARIAUS BALDAI & TRUKMĖ vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (53:69)ĮMONIŲ LYGA » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2010 kovo 26 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

„Currus ir Dariaus baldai & Trukmė“ komandai sezonas baigtas

2010 kovo 26 d., Penktadienis, 19:39 val., peržiūros: 4847
Penktadienio vakarą, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos iššūkio taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Currus ir Dariaus baldai & Trukmė“ (šeimininkai) ir „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ (svečiai) komandų. Pirmąsias šių komandų ketvirtfinalio rungtynes nesunkiai laimėjo svečiai ir nedaug trūko, kad antrųjų rungtynių jau nebūtų prireikę. Antrasis šių komandų susitikimas prasidėjo apsikeitimu klaidomis keliose iš eilės atakose, po kurių pirmieji taškus pradėjo rinkti svečiai. Jau pirmajame kėlinyje „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ susikrovė dviženklį pranašumą ir intrigos šiose rungtynėse nebeliko. Šeimininkai nesiruošė pasiduoti ir sugebėjo priartėti prie varžovų, kurie po kelių sėkmingų atkarpų vėl atstatė dviženklį pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 53:69.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų klaidomis, po kurių šešis iš eilės taškus pelnė svečiai. Šeimininkams labai sunkiai sekėsi įsivažiuoti ir jie per kėlinį sugebėjo įmesti tik šešis taškus. Dauguma jų dvitaškių ir visi tritaškiai skriejo pro šalį, kai tuo tarpu svečiai atakavo kur kas taikliau ir trečdalį savo taškų surinko baudų metimais. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 6:17 „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ komandos naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, tačiau po jų svečiai įmetė keturis taškus iš eilės ir skirtumas dar paaugo. Supratę, kad norėdami patekti į pusfinalį jie negali taip žaist, „Currus ir Dariaus baldai & Trukmė“ komanda pradėjo lipti iš duobės. Dažnas jų dvitaškis pasiekdavo tikslą, o E.Grinčikas per pirmą rungtynių pusę sumetė visus penkis mestus dvitaškius. Svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o po šeimininkų atkarpos 10:0 skirtumas sumažėjo iki trijų taškų. Tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai atstatė dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 26:36 svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos svečiai visai sustojo, o tuo pasinaudoję šeimininkai ėmė mažinti atsilikimą. Svečiams šiame kėlinyje nekrito nei dvitaškiai, nei tritaškiai, o jų lyderis L.Varnas, per pirmą rungtynių pusę pelnęs septyniolika taškų, nepelnė nei taško, kai tuo tarpu šeimininkai atakavo kur kas geriau ir surengę spurtą sumažino atsilikimą iki minimumo. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 43:44 „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ komandos naudai.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo dviem svečių taškais, kurie niekaip neleido persverti rezultato šeimininkams. Po apsikeitimo taikliomis atakomis, svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir skirtumas padidėjo iki septynių taškų. Šeimininkai dar pelnė penkis taškus ir tai buvo paskutinieji jų taškai šį sezoną, o svečiai kėlinį užbaigė pelnydami keturiolika taškų ir skirtumas išaugo iki šešiolikos taškų. Rungtynes rezultatu 53:69 užtikrintai laimėjo „Vėjų Linija & Garliavos Duona“ ir pateko į pusfinalį.

„Currus ir Dariaus baldai & Trukmė“: Eduardas Grinčikas (16 taškų ir 14 atkovotų kamuolių), Darius Daunoras (12 taškų), Valdas Vilkuotis (10 taškų, 9 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai).

„Vėjų Linija & Garliavos Duona“: Laurynas Varnas (29 taškai), Vytautas Vaškevičius (13 taškų ir 21 atkovotas kamuolys), Andrius Raila (7 taškai).

Šeimininkų komandos treneris po rungtynių sakė: Kaip pirmą sezoną žaidžiant, tai mums ir taip čia buvo nemažas pasiekimas ateit iki ten, kur dabar buvome. Palikome už nugaros aštuonias komandas ir tai yra tikrai labai neblogai, nors aišku norėjosi dar geriau.

Svečių komandos treneris teigė: Buvom labai susikaupę, gavosi visiem susirinkti ir nebuvo duobių. Rungtynės buvo atkaklios bet mes buvome stipresni ir tai įrodėme ketvirtą kartą šį sezoną. Su jauduliu lauksime sekančių rungtynių.

"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" neįkando "Garliavos Duonos" (2010 vasario 19 d., penktadienis, 19:38 val.)"Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" be gailesčio sutriuškino "Tondą" (2010 sausio 22 d., penktadienis, 22:12 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 gruodžio 04 d., penktadienis, 19:34 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" (2010 kovo 12 d., penktadienis, 19:39 val.)"Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" antrą kartą įveikė "GB United" ir pateko į "Iššūkio" taurės ketvirtfinalį (2010 kovo 19 d., penktadienis, 20:13 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)"Eccua & Furnika" begėdiškai sutriuškino "Currus ir Dariaus baldus & Trukmę" (2009 lapkričio 13 d., penktadienis, 19:21 val.)Puiki rungtynių pradžia leido "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandai džiaugtis pergale (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 21:41 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)