iV INTERNETAS VISIEMS vs AKS & NEKTURTAS (68:42)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 21 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"ĮV Internetas visiems" sutriuškino "AKS & Nekturto" ekipą

2007 vasario 21 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 3161

Žvarbų ir šaltą trečiadienio vakarą (02.21), vienintelėse "Įmonių" lygos rungtynėse "ĮV Internetas visiems" savo aikštelėje priėmė "AKS & Nekturto" komandą. Lengvą pergalę, triuškinančiu rezultatu 68:42, iškovojo šeimininkai. Svečiai rimčiau priešinosi tik pirmus du kėlinius, po kurių jų deficitas siekė tik du taškus.

Dvikovos pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo. Taikliau atakuodami krepšį jie susikrovė aštuonių taškų pranašumą – 12:4. Tačiau tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai „AKS & Nekturtas“ pirmavo tokia persvara. Atsigavę šeimininkai pradėjo sparčiai mažint varžovų atotrūkį, o pasibaigus kėliniui jau buvo priekyje minimaliu rezultatu – 18:17.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai spurtavo 6:0 ir buvo priekyje 24:17. Vistik svečiai neleido priešininkams pernelyg įsismaginti ir netrukus komandas vėl skyrė tik du taškai. Prieš ilgają pertrauką 32:30 pirmavo „ĮV Internetas visiems“.

Po pertraukos žymiai geresnį žaidimą pradėjo demonstruoti aikštelės šeimininkai. Pagerinę gynybą, jie varžovams nesuteikė lengvų progų atakuoti krepšį. Svečiai buvo priversti mesti iš sudėtingų situacijų, ko pasekoje dažnas metimas skriejo pro šalį. „AKS & Nekturtas“ per šią rungtynių dalį įmetė tik 7 taškus, o praleido 15.

Paskutiniajame kėlinuke „ĮV Internetas visiems“ galutinai palaužė oponentus. Svečių žaidimas visiškai išsibalansavo, buvo daromos apmaudžios klaidos. Tuo tarpu šeimininkai, taikliai atakuodami krepšį, vis didino savo pranašumą, kuris augo lyg ant mielių. Laimėję paskutines dešimt minučių net 16-os taškų persvara, „ĮV Internetas visiems“ šventė pergalę rezultatu 68:42.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 8 balus, o svečių strategas P.Klimavičiui „parašė“ 9, o G.Rupšiui 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Matas Narbutas, pelnęs 26 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius ( 24 naud.kfc.). Gražvydas Davidavičius ir Tadas Vasiliauskas atitinkamai pelnė 17 ir 16 taškų.

„AKS & Nekturto“ komandoje vos vienam krepšininkui pavyko įmesti dviženklį taškų kiekį. Haroldas Nevidauskas surinko 10. Kęstutis Šulnius pelnė 9 taškus, o Rytis Ermalis ir Žydrūnas Navickas po 7.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Navickas teigė: „Žaidėme sunkiai, nes saugojomės. Varžovai buvo stipresni fiziškai, tačiau mes juos pranokome greičiu“.

"iv Internetas Visiems" sutriuškino "Lytagrą" (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 23:10 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)"iv Internetas visiems" nesunkiai nugalėjo "A1 Alternatyvą" (2007 kovo 12 d., pirmadienis, 21:35 val.)"Antaras" nesugebėjo atsirevanšuoti "AKS & Nekturtui" (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:43 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)"AKS & Nekturas" be vargo sutriuškino "Antarą" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 21:34 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)"Projektų gama" svečiuose nugalėjo "AKS - Nekturtą" (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 21:29 val.)"Kauno Energetikos Remontas" neturėjo vargo su "AKS & Nekturtas" (2007 vasario 02 d., penktadienis, 21:05 val.)