TOPO CENTRAS vs PC REDA (74:56)ĮMONIŲ+ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

Nesunki „Topo Centras“ ekipos pergalė

2009 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 21:14 val., peržiūros: 5220

Šį vakarą Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Topo Centras“ ir svečių „PC Reda“ ekipos. Po ganėtinai gražios kovos, nesunkę pergalę iškovojo šeimininkų ekipa, kuri laimėjo rezultatu 74:56.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 7:0 be atsako šeimininkų taškais. Abi komandos dažnai klydo atiduodami netikslius perdavimus ir prastai pataikė. Tačiau po šeimininkų 7 taškų be atsako visa kėlinį vyko kova taškas į tašką, todėl kėlinį laimėjo šeimininkai 21:14.

Antrame kėlinyje taip pat kova vyko gan atkakliai, komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis ar prarastais kamuoliais. Svečių ekipa nesugebėjo sumažinti persvaros, o šeimininkai ją padidino nors ir minimaliai. Prieš ilgąja pertrauka „Topo Centras“ ekipa priekyje 41:33.

Trečiasis kėlinyje svečių ekipa sukūrė intriga. Sužaidus apie minutė svečiai surengė spurta 12:2 ir pirmą karta šiose rungtynėse išsiveržė į priekį 47:46. Tačiau jie pranašumą išsaugojo tik kelias dešimt sekundžių, nes tada sekė šeimininkų spurtas 10:1 ir taip palaidojo svečių viltis dar kovoti šiame kėlinyje. Po trijų kėlinukų 58:50 šeimininkai vis dar priekyje.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai laimėjo atkarpa 8:2 ir taip užsitikrino sau pergalę. Per likusias kėlinio minutes šeimininkai dar padidino persvarą ir varžybas laimėjo gan solidžiu pranašumu 74:56.

Nugalėtojų ekipoje labiausiai pasižymėjo Paulius Daunys pelnęs 20 taškų.

Pralaimėjusioje komandoje išsiskyrė Artūras Gelažiūnas įmetęs 28 taškus.

Po varžybų „Topo Centras“ ekipos treneris sakė, jog blogai sužaidėme ir darėme daug klaidų, bei prastai pataikėme, tačiau kitose varžybose sužaisime geriau.

„PC Reda“ ekipos treneris sakė, kad varžybos sužaidė prastai.

Puiki "Topo Centro" pergalė (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)"Topo centras" ir toliau skina pergales (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Nerezultatyviose varžybose "Topo centro" pergalė (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:12 val.)"Topo Centras" iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:31 val.)"Topo centras" sutriuškino "Filter" komandą (2009 sausio 20 d., antradienis, 21:07 val.)"Topo centras" po sunkios kovos palaužė "Sistematiką" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 10:19 val.)Sunkiai pasiekta "FC & Kauno kvarco" pergalė (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 21:25 val.)Lengva "Šilduvos" komandos pergalė (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Užtikrinta "Baltijos baldų grupės" pergalė (2008 gruodžio 02 d., antradienis, 21:43 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)