EKODORA & MC TRANS vs KAMESTA (77:72)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 13 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Ekodora & MC Trans" po sunkios kovos palaužė "Kamesta"

Su kamuoliu Erikas Slabačiauskas
2009 kovo 13 d., Penktadienis, 21:27 val., peržiūros: 4575

Šiandien (03.13) Vydūno vidurinėje mokykloje susitiko "Įmonių" lygos komandos "Ekodora & MC Trans" ir "Kamesta". Rungtynėse vyko atkakli kova, žaidimas bangavo dažnai keisdavosi lyderiaujanti komanda, tačiau ketvirtojo kėlinio gale šeimininkai persvėrė rezultatą ir laimėjo sunkias rungtynes rezultatu (77:72).

Nors rungtynes svečiai pradėjo kiek geriau, tačiau šeimininkai neleido atitrūkti. Taigi visame kėlinyje vyko atkakli kova ir kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą sau reikiama linkme ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu (19:16).

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką. Vieną ataką keitė kitą ataka, nei viena ekipa nesugebėjo įgyti didesnio pranašumo. Taigi po šio ketvirčio priekyje buvo "Ekodora & MC Trans" ir komandos išejo ilsėtis, kai rezultatas buvo (34:32).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nepasikeitė, komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Tačiau kėlinio viduryje šeimininkams buvo pavykę skirtumą paddidinti iki 9 taškų, bet svečiai puikiai sužaidė kėlinio pabaigą ir po trečiojo kėlinio išliko tik minimalus skirtumas tarp komandų (56:55).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Ekodora & MC Trans" spurtu kurie padidino persvarą iki 6 taškų, bet po šio spurto sekė "Kamestos" spurtas (9:0) ir persvėrė rezultatą i savo pusę. Tačiau pergalę šeimininkams atnešė puikiai sužaista pabaiga (77:72).

"Ekodora & MC Trans" į pergalę vedė Darius Adomaitis įmetęs 25 taškus ir atkovojęs 5 kamuolius taip pat nemažai prie pergalės prisidėjo Antanas Kemėšis pelnęs 13 taškų ir sugriebęs 5 kamuolius.

"Kamestoje" rezultatyviausi buvo Ramūnas Buinevičius pridėjęs 20 taškų, atkovojes 12 kamuolių ir atlikęs dbigubą dublį, taip pat pastebimas buvo Tomas Zakarauskas pelnęs 16 taškų ir atokovjęs 6 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris sakė, kad sveikina komanda su gražia pergale, bet ir pripažino, jog gaila varžovų. Tuo tarpu varžovai neslėpė liūdesio, kad nepateko toliau, o kaip pralaimėjimo priežastį įvardino nekaip sužaistą pabaigą.

"Makroflex" po sunkios kovos palaužė "Ekodora & MC Trans" (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 03:20 val.)"Ekodora & MC Trans" iškovojo svarbią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 22:09 val.)"Ekodora - MC Trans" apgynė savo namų sienas (2008 spalio 31 d., penktadienis, 21:12 val.)Sunkiai pasiekta "Ekodora & MC Trans" komandos pergalė (2008 lapkričio 21 d., penktadienis, 21:39 val.)"Ekodora & MC Trans" triuškinantis laimėjas prieš "Water Ser & Veeseamed" (2008 spalio 24 d., penktadienis, 22:00 val.)" Ekodora & MC Trans" įveikė " Business Partners Group" (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:07 val.)Minimali "Ekodoros & MC Trans" pergalė (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:59 val.)"Ekodora - MC Trans" pralošusi tik vieną kėlinuką iškovojo triuškinama pergalę (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 19:31 val.)"Kamesta" dvikovos pabaigoje galutinai palaužė "Omegą" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 14:32 val.)Puiki sezono pradžia "Ekodora & Mc Trans" komandai (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:30 val.)