SPARTA vs ŠERNAI (56:74)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 balandžio 02 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų

2013 balandžio 02 d., Antradienis, 23:53 val., peržiūros: 1726

Šiandien, balandžio 2d., Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko KKL ''C'' lygos ''Didžiosios'' taurės, pirmasis aštunfinalio susitikimas tarp vietos ''Spartos'' ir ''Šernų''. Viso susitikimo metu ''Šernų'' ekipa buvo vienu žingsniu priekyje. Po trijų ketvirčių ekipas skyrė vos šeši taškai, bet ketvirtajame ketvirtyje ''Šernai'' tritaškiais subombardavo ''Spartiečius''. Pirmąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė ''Šernų'' ekipa rezultatu 56-74.

Susitikimą galingai pradėjo ''Spartos'' ekipa, kuri išsiveržė į priekį (8-2). Antroje ketvirčio pusėje, ''Šernam'' pavyko pristabdyti ''Spartos'' puolimą, kurie antroje kėlinio dalyje taškus rinko tik nuo baudų metimų linijos. Po pirmojo ketvirčio komandos žengė lygiai 13-13. Antrajame ketvirtyje abi ekipos vis dar žygiavo lygiai (18-17). Antroje ketvirčio dalyje ''Šernai'' spurtavo 14-2 ir įgijo vienuolikos taškus pranašumą (20-31). Svečiai ir toliau nemažino apsukų, o šeimininkams teko padirbėti '' iš paties'' norint, jog ''Šernai'' nesusikrautų solidaus pranašumo jau antajame ketvirtyje. Po dviejų kėlinių priekyje buvo ''Šernų'' ekipa 27-39.

Po didžiosios pertraukos, ''Šernai'' vis dar kontroliavo žaidimo tempą ir po K.Abromavičiaus tritaškio metimo ekipas skyrė jau penkiolika taškų (30-45). ''Spartos'' ekipa, antroje kėlinio pusėje atsitiesė ir nuo savo deficito atkirpo dešimt taškų (40-45). Ekipos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais ir po trijų kėlinių priekyje buvo ''Šernų'' ekipa šešiais taškais 42-48.

Ketvirtajam ketvirčiui prasidėjus ''Šernų'' ekipa iškarto ''smeigė'' tris tritaškius iš eilės ir padidino savo persvarą iki penkiolikos taškų (42-57). Skirtumas vis didėjo ir šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais ir ''Sparta'' buvo sušvelninus deficitą iki dešimties taškų ( 56-66). Susitikimo pabaigoje žaidimas jau buvo padrikas, bet susitikimo pabaigoje ''Šernai'' dar pataikė du tritaškius, bei vieną dvitaškį. ''Šernų'' ekipa įsirašė pirmąją pergalę ir serijoje iki dviejų pergalių primauja 1-0.

Po susitikimo ''Šernų'' ekipos kapitonas K.Abromavičius sakė: „ Tikėjomės, kad bus sunkiau. Aišku nebuvo lengva, jie stiprūs priešininkai. Manau, šioje poroje jie buvo favoritai, nes prieš tai buvome pralošę abu kartus ir dar jų salė, kurioje jiems gerai sekasi. Tiesiog, šiandien buvome geresni.“

''Sparta'': M.Motiejaitis ( 14 tšk.) A.Knezys ( 12 tšk.) J.Kajokas ( 12 tšk.)

''Šernai'': K.Abromavičius ( 23 tšk.) E.Plenta ( 14 tšk.) M.Pukalskas ( 12 tšk.)

''Šernai'' išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:47 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 02:11 val.)KK ''Persvara'' po įtemptų rungtynių sugebėjo palaužti ''Šernų'' ekipą (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 12:38 val.)''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)''Kaunui'' pritrūko jėgų kovoje su ''Sparta'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:01 val.)''Šernai'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Akademija'' ir įsiveržė į priekį šešioliktfinalyje (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)