TOPO CENTRAS vs ELEKTRO MONTUOTOJAS (76:46)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 27 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

„Topo centras“ sutriuškino negausiai susirinkusį „Elektro montuotoją“

2009 sausio 28 d., Trečiadienis, 00:32 val., peržiūros: 4032

Šiandien (01.27) Varpo gimnazijos sporto salėje vyko „Įmonių + “ lygos rungtynės tarp „Topo centro“ (šeimininkai) ir svečių – „Elektro montuotojo“ krepšininkų. Į varžybas labai negausiai susirinkę „Elektro montuotojo“ krepšininkai jau nuo pirmų varžybų minučių atrodė šiandien silpnesni. Visas rungtynes atsilikdami svečiai patyrė pralaimėjimą rezultatu 76-46.

Nors pirmoji svečių ataka baigėsi taikliu dvitaškiu metimu, tačiau po jo sekė vien tik šeimininkų komandos taiklūs metimai. Per puse kėlinio aikštelės šeimininkai įgyjo dvižėnklią persvarą 12-2 ir tik kėlinio pabaigoje po taiklių G. Mikšto metimų skirtumas sumažėjo iki penkių ir kėlinys baigėsi rezultatu 19-14.

Antrame ketvirtyje skirtumas ir vėl pradėjo augti. Antroje kėlinio pusėje po sėkmingų A.Jonkaus atakų skirtumas padidėjo iki 15 taškų ir kėlinys baigėsi rezultatui esant 37-22.

Po ilgosios pertraukos šiek tiek atsigavę svečiai išlaikė tolygų žaidimą su savo priešininkais, tačiau antroje kėlinio pusėje „Topo centras“ ir vėl pradėjo didinti savo pranašumą, o jų priešininkų veiduose, kurie žaidė be keitimo, jau matėsi nuovargis. Kėlinys baigėsi rezultatu 59-38.

Paskutinis kėlinys jau buvo tik formalumas. Tačiau „Topo centras“ nė kiek neatsipalaidavo. Skirtumas ir toliau augo. Rungtynės baigėsi triuškinančia „Topo centro“ pergale rezultatu 76-46.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų komandos treneris T. Jonkus džiaugėsi iškovota pergale ir gyrė savo komandos gynybą „buvo daug atakų, kada varžovai per 24 sekundes neišmetė kamuolio, daug blokuotų metimų“, sakė treneris, kuris taip pat paminėjo trumpą varžovų žaidėjų suolelį, kuris taip pat įtakojo tokį šių rungtynių rezultatą.

„Sistematika“ įveikė „ Elektro Montuotojas“ (2009 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)"Kauno Autobusai" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:04 val.)"Topo centras" sutriuškino "Filter" komandą (2009 sausio 20 d., antradienis, 21:07 val.)Nesunki „Topo Centras“ ekipos pergalė (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"Eltecha" iškovojo gražią pergalę prieš "Elektromontuotojas" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:42 val.)Užtikrinta "Elektro Montuotojo" pergalė (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:07 val.)"Topo centras" užsitikrino pirmąją vietą pogrupyje (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)"Topo centras" ir toliau skina pergales (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)Pusfinalį "Elektro Montuotojas" pradėjo pergale (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:43 val.)"Topo Centras" iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:31 val.)