PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs ACHEMA & EKB (72:54)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ iškovojo nesunkią pergalę

2010 sausio 12 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 4064
Antradienį, Baptų gimnazijos sporto salėje, įvyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp „Projektų gama GTV & Mobiringas“ (šeimininkai) ir "Achema & EKB" (svečiai) komandų. Rungtynes tritaškiu metimu pradėjo šeimininkai, kurie buvo šių rungtynių favoritai, tačiau svečiai neleido atsiplėšti „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandai ir sužaidė pirmąjį kėlinį ne ką prasčiau. Tačiau svečiai rimčiau priešinosi tik pirmas dešimt minučių, o vėliau šeimininkai ėmė didinti pranašumą ir pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 72:54.

Rungtynes taikliu tritaškiu metimu pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas N.Paulauskas. Vėliau sekė keturi iš eilės svečių taškai ir laiminti komanda nuolat keitėsi. Toks scenarijus kartojosi visą kėlinį ir nei vienai komandai nepavykdavo nors kiek atsiplėšti. Abi komandos pirmąjį kėlinį užbaigė tritaškiais metimais ir rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo lygus 20:20.

Antrąjį kėlinį taikliu tritaškiu metimu pradėjo A.Nausėda ir svečiai įsiveržė į priekį. Netrukus „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komanda pelnė šešis taškus be atsako ir vėl buvo priekyje. Po kelių minučių "Achema & EKB" krepšininkai prametė šešis baudos metimus iš eilės, o tuo tarpu šeimininkai pelnė devynis taškus ir susikrovė dešimties taškų persvarą. Po apsikeitimo keliomis taikliomis atakomis, šeimininkų persvara siekė vienuolika taškų ir po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 41:30 šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertraukos "Achema & EKB" komanda pelnė aštuonis taškus be atsako, tačiau netrukus pralaimėjo atkarpą 0:9 ir rezultatas nesikeitė. Šį kėlinį svečiai sugebėjo laimėti vienu tašku, tačiau vis dar atsilikinėjo dešimčia taškų nuo šeimininkų „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandos. Rezultatas po trijų kėlinių buvo 54:44 šeimininkų naudai.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo M. Šateikos taikliu tolimu metimu ir šeimininkų persvara sumažėjo. To nepabūgę „Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandos žaidėjai sužaidė puikią atkarpą 14:0 ir neseniai sukurtos intrigos vėl nebeliko. Kėlinys baigėsi abiejų komandų netaikliais baudos metimais, tačiau galutiniam rezultatui įtakos tai neturėjo. Laimėję ir šį kėlinį, šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 72:54.

Šeimininkų gretose išsiskyrė: Dainius Čepulis (15 taškų), Mantas Giedraitis (14 taškų), Nerijus Paulauskas (13 taškų).

Svečių gretose išsiskyrė: Mantas Šateika (15 taškų ir 13 atkovotų kamuolių), Nerijus Nausėda (13 taškų), Artūras Nausėda (12 taškų).

„Projektų gama GTV & Mobiringas“ komandos treneris po rungtynių teigė: Džiaugiamės pergale. Visi gerai pasiruošėme rungtynėms ir laimėjome.

"Achema & EKB" komandos treneris po rungtynių sakė: Galėjome sušvelninti rezultatą, tačiau nepataikėme iš patogių padėčių, todėl rezultatas dėsningas mūsų žaidimui.

"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nesunkiai nugalėjo varžovus (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 00:09 val.)Nesunki "Projektų gama GTV & Mobiringas" pergalė (2009 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Projektų gama GTV ir Mobiringas“ eliminavo „Mikrovisatą“ (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:10 val.)"Achema & EKB" krepšininkai iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 27 d., penktadienis, 19:43 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" gavo pamoką nuo "Celsis & LTC" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" toliau žengia be pralaimėjimų (2009 lapkričio 09 d., pirmadienis, 21:23 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" sezono startą vainikavo revanšu (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)„Projektų gama GTV & Mobiringas“ nepaliko jokių vilčių laimėti "Kamestai" (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" apgynė namų sienas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:09 val.)