STATYBŲ VIZIJA & LVA vs AUTOZOOM (64:44)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Įtikinama "Statybų Vizija & LVA" pergalė namuose.

Pastebimiausias nugalėtojų gretose buvo komandos "variklis" Marius Petrauskas
2008 gruodžio 17 d., Trečiadienis, 21:51 val., peržiūros: 5387

Šiandien, Lietuvos Veterinarijos Akademijos sporto salėje susigrūmė dvi "Aukso" lygos komandos – "Statybų Vizija & LVA"(šeimininkai) ir "Autozoom"(svečiai). Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai įsiveržė į priekį (šis ketvirtis baigėsi rezultatu 23:6) ir visų rungtynių metu išlaikė iniciatyvą savo rankose. Dvikova baigėsi rezultatu 64:44.

Kaip jau minėjau, pirmajame ketvirtyje šeimininkai iškart primetė jiems naudingą žaidimo tempą ir dominavo viso kėlinio metu. "Autozoom" ekipa nesugebėjo rasti priešnuodžių M.Petrauskui ir A.Bartusevičiui, kurie pelnė net 20 iš 23 komandos taškų šiame kėlinyje, atitinkamai 9 ir 11. Po šio kėlinio 17 taškų pirmavo šeimininkų ekipa. 23:6

Atrodė ir antrasis kėlinys vyks tokia pačia eiga, nes "Statybų Vizija & LVA" pradėjo ir šį kėlinį dominuodami aikstelėje ir pelnydami 6 taškus iš eilės, tačiau atrodo svečių ekipa vis dėl to nebuvo linkusi taip greitai pasiduoti ir pradėjo pays regzti puikų žaidimą,pataikydami 3 tritaškius iš 4 ir 5 dvitaškius iš 8 jie, vienu metu, atkarpą laimėjo net 12:3. Ir nors jie ir laimėjo šį kėlinį rezultatu 18:21, tačiau šeimininkų persvara vis tiek nekėlė abejonių. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 14 taškų.

Trečiasis ketvirtis buvo nerezultatyviausias iš visų, abi komandos bendrai pelnė tik 18 taškų ir daugybė abiejų komandų metimų skriejo pro šalį. Kėlinyje karaliavo kieta, atkakli gynyba ir to pasėkoje,komandoms buvo daug sunkiau rinkti taškus. Nei viena komanda neturėjo aiškaus pranašumo ir kėlinį nežymiai (10:8) laimėjo "Statybų Vizija & LVA" ekipa. Prieš paskutinįjį ketvirtį jų pranašumas siekė 16 taškų.

Paskutiniajame kėlinyje svečių ekipa stengėsi dar kažką pakeisti šiose rungtynėse, tačiau, matyt ir jėgų jau trūko, ir varžovai, pakylėti įtikinamos persvaros turėjo daugiau motyvacijos kovoti., tiesa, ir šis kėlinys nepasižymėjo rezultatyvumu (bendrai ekipos surinko 21 tašką), tačiau šeimininkai vis dėl to sugebėjo dar labiau padidinti savo persvarą ir kėlinį laimėjo rezultatu 13:8. Galutinis dvikovos rezultatas skelbė "Statybų Vizija & LVA" pergalę 20 taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose pastebimiausi buvo, jau minėti Marius Petrauskas, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 6 kamuolius, ir Andrius Bartusevičius, surinkęs 25 taškus.

Svečių ekipoje išsiskyrė 12 taškų pelnęs Paulius Petruškevičius.9 taškus įmetė Gediminas Vasiliauskas.

Sunki "Statybų vizija & LVA" pergalė (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 19:53 val.)Nesunki "Statybų vizija - LVA" pergalė (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 17:12 val.)"Statybų Vizija - LVA" nugalėjo "ARV" ekipą (2009 vasario 25 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Statybų Vizija & LVA" pasiekė nesunkią pergalę (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Statybų Vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 vasario 22 d., sekmadienis, 18:01 val.)"Statybų vizija LVA" palaužė 'Kėdainius" (2008 lapkričio 09 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Statybų Vizija & LVA" įrodė pranašumą prieš "BC Spurtas" (2008 gruodžio 05 d., penktadienis, 21:27 val.)"Statybų vizija - LVA" sėkmingai pradėjo II turą (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Statybų vizija & LVA" įveikė "BC Spurto" pasipriešinimą (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 20:30 val.)"ARV" nesunkiai palaužė "Statybų vizijos & LVA" pasipriešinimą (2009 sausio 26 d., pirmadienis, 23:20 val.)