Žaliai-Balti vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (71:91)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

Namų tvirtovę gynusiai „Žaliai-Balti“ komandai teko pripažinti „emobilus.lt & SK „Mattas““ pranašumą.

2014 gruodžio 16 d., Antradienis, 00:52 val., peržiūros: 1240

Šių metų gruodžio 15 dieną Kauno "Varpo" gimnazijoje susitiko C lygos didžiosios taurės J pogrupio komandos "Žaliai-balti" (šeimininkai) ir „emobilus.lt & SK „Mattas““ (svečiai). Nors pirmas kėlinukas atrodė daug žadantis, tačiau savąjį pranašumą „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa įrodė per antrąjį kėlinį, kurį laimėjo rezultatu 28:18. Taip spurtavus ir skirtumą išlaikius svečių ekipa išsivežė pergalę iš "Varpo" gimnazijos rezultatu 91:71 .

Rungtynės prasidėjo „emobilus.lt & SK „Mattas““ persvara ir įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai susikrovė 8 taškų skirtumą 18:10. Tačiau po kelių rezultatyvių atakų ir sėkmingų epizodų gynyboje "Žaliai-balti" komanda priartėjo prie varžovų, atsilikdama po pirmojo kėlinio vos 2 taškais 19:21.

Antrasis kėlinukas prasidėjo abejų komandų rezultatyviomis atakomis ir sužaidus vos kelias minutes rezultatas buvo jau lygus 26:26 , tačiau iš karto sekė „emobilus.lt & SK „Mattas““ komandos spurtas, kuris leido atitrūkti 8 taškų skirtumu 34:26. Nors kėliniui įpusėjus skirtumas buvo sumažintas iki 4 taškų , tačiau savąjį pranašumą dar sykį įrodė svečių ekipa spurtuodama ir susikurdama net 12 taškų pranašumą. Į ilgąją pertrauka „emobilus.lt & SK „Mattas““ komanda išėjo turėdama 12 taškų skirtumą 49:37.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo taip pat svečių komandos spurtu. Atkarpa laimėta 11:5 leido padidinti savąjį pranašumą iki 18 taškų.Trečiojo kėlinio antroje pusėje, apsikeitus abejom komandom taikliais metimais po 3 kėlinių rezultatu 71:55 pirmavo „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa.

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumas, po kurio skirtumas išaugo iki 20. Rungtynės baigėsi rezultatu 91:71 svečių naudai.

Žaliai-Balti: Darius Grigas – 13 tšk., Laurynas Vilkaitis – 13 tšk., Vytautas Gaidys – 9 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Aurimas Gavelis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Kęstutis Dimitrijevas – 19 tšk. (6 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Edvinas Gramauskas – 11 tšk., Eimantas Daunora – 10 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)Inirtingos dvikovos atomazgoje sunki „emobilus.lt & SK Matto“ pergalė (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 21:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)„Lietuviški Patiekalai“ išlipo iš gilios duobės, tačiau vistiek krito prieš „Emobilus.lt & SK Mattas“ (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Žaliai ‒ Balti“ nesunkiai įveikė „vaistinė.lt“ ekipą. (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:05 val.)Kietoje kovoje BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė iki šiol nepralaimėjusį „emobilus.lt & SK Mattą“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:59 val.)Ketvirtajame kėlinyje prabudę emobilus.lt & SK „Mattas“ iškovojo pergalę (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 01:11 val.)Pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse, „Žaliai Balti“ paskutinę sekundę palaužė „ICE“ ekipą (2015 sausio 06 d., antradienis, 01:38 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)