Kauno Kalniečių vidurinė mokykla vs Kauno Milikonių vidurinė mokykla (82:78)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Kalniečių vidurinė mokykla, Geležinio Vilko g. 28, Kaunas LT-49270

Po dramatiškos kovos "Kalniečių" vidurinė mokykla šventė sunkią pergalę

2009 balandžio 02 d., Ketvirtadienis, 15:55 val., peržiūros: 6105

Šiandien (04.02) 14:00 val. Kauno Kalniečių vidurinės mokyklos sporto salėje sutiko "Krepšinis.net " lygos komandos Kauno "Kalniečių" vidurinė mokykla (šeimininkai) ir Kauno "Milikonių" vidurinė mokykla (svečiai). Pirmasias rungtynių minutes geriau pradėjo svečiai iš "Milikonių", bet kėlinio pabaigoje šeimininkai persverė rezultatą ir jį laimėjo. Antrajame kėlinyje "Kalniečių" krepšininkai išlaikė savo persvarą ir po antrojo kėlinio ją padidino dar 2 taškais. Trečiajame kėlinyje rezultatyviau sužaidė svečiai ir po šio kėlinio priartėjo iki 6 taškų. Paskutiniąjame ketvirtyje agresyviau pradėję žaisti svečiai persvėrė rezultatą, tačiau rungtynių pabaigą geriau sužaidusi "Kalniečių" vidurinė mokykla laimėjo rungtynes rezultatu (82:78).

Pirmuosius taškus rungtynių pradžioje pelnė svečių ekipa ir išsiveržė (4:0). "Kalniečių" vidurinė mokykla sekė iš paskos visą kėlinį, kol sulaukę tinkamo momento, rungtynių pabaigoje rezultatą išlygino, o vėliau jį pakreipė sau reikiama linkme ir kėlinį pabaigė turėdami 7 taškų persvarą (21:14).

Antrajame ketvirtyje "Kalniečių" vidurinė mokykla drausmingai žaisdami neleido savo varžovams pernelyg priartėti. Abi komandos žaidė panašiai rezultatas per daug nesikėitė, tik per antrąjį kėlinį šeimininkams pavyko padidinti rezultatą 2 taškais (44:35).

Trečiasis kėlinys prasidėjo Kauno Milikonių vidurinės mokyklos spurtu (9:2) ir tai jiems leido ištirpdyti oponentų turėtą persvarą. "Kalniečių" vidurinė mokykla į tai atsakė laimėdami atkarpą (9:5), o kėlinio pabaigoje abi komanos sužaidė lygiosiomis ir šį kėlinį laimėjusi Kauno Milikonių vidurinė mokykla priartėjo iki 6 taškų (61:55).

Paskutinajame kėlinyje svečiai po 4 gražių atakų išlygino rezultatą ir pirmavo iki kėlinio pabaigos, tačiau kai pergalė buvo svečiams lengvai pasiekiama, netikėtai du šeimininkų tritaškiai ir dvitaškis nulėmė rungtynių baigtį, likus nepilnai minutei paskutiniąją atkarpą "Kalniečių" vidurinė mokykla laimėjo (5:2) ir padidinę skirtumą laimėjo sunkias rungtynes rezultatu (82:78).

"Kalniečių" vidurinėje mokykloje pasižymėjo Aivaras Sneigys pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių, bei atlikęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Mantas Andriukaitis pridėjęs 17 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių, taip pat atlikęs dvigubą dublį.

Kauno Milikonių vidurinėje mokykloje išsiskyrė Aurimas Cibulskis įmetęs 26 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, taip pat pastebimas buvo ir Kęstutis Dmitrijevas pelnęs 23 taškus ir perimęs 4 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų trenerė džiaugėsi pergale ir dėkojo savo treniruojamiems žaidėjams, o pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad buvo geros rungtynės ypač pabaiga ir pridūrė, kad antrame rate sieks keršto.

Kauno Kalniečių vidurinė mokykla iškovojo pirmąją pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)Eilinė "Dainavos" vidurinės mokyklos iškovota pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 15:07 val.)Paskutinis metimas lėmė "Milikonių" vidurinės mokyklos pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 15:16 val.)Po sunkios kovos pergalę iškovojo "Milikonių vidurinė mokykla" (2009 kovo 25 d., trečiadienis, 18:48 val.)Eilinė sunki "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 15:17 val.)"Milikonių vidurinė mokykla" įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)KTU gimnazija sutriuškino Milikonių vidurinę mokyklą (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 19:21 val.)„Dainava“ nesunkiai įveikė „Kalniečių“ vidurinę mokyklą (2009 kovo 24 d., antradienis, 17:03 val.)Po nesunkios kovos pergalę šventė "Saulės" gimnazija (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 15:09 val.)Tik rungtynių pabaigoje Milikonių vidurinė mokykla įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 22 d., trečiadienis, 16:01 val.)