COMPENSA vs PIENO ŽVAIGŽDĖS - MIAU (82:69)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

''Compensa'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Pieno Žvaigždės - Miau'' ekipą

2013 balandžio 24 d., Trečiadienis, 23:38 val., peržiūros: 3408

Balandžio 24 dieną, trečiadienį, J.Grušo vidurinėje mokykloje įvyko "Pavasario Sport Turo" taurės dvikova tarp savo aikštėje žaidusių "Compensos" krepšininkų ir "Pieno Žvaigždės – Miau" ekipų. Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, antrajame ketvirtyje "Compensa" truktelėjo į priekį ir įpusėjus susitikimui įgijo minimalų pranašumą. Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai sužaidė dar vieną sėkmingą kėlinį, po kurio susikrovė jau 9 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje ''Pieno Žvaigždės – Miau'' ekipa buvo priartėjusi iki 6 taškų ribos, tačiau užtikrintai rungtyniavę ''Compensos'' žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 82:69.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo ''Compensos'' keturiais be atsako taškais, bet ''Pieno Žvaigždės – Miau'' spurtavo 9:0 ir persvėrę rezultatą savo naudai, bei tuo pačiu įgijo 5 taškų pranašumą (4:9). Toliau komandos kelis kartus apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po taiklaus svečių ekipos žaidėjo M.Zaviliausko dvitaškio skirtumas tarp ekipų išaugo iki 7 taškų (8:15). Kėlinio pabaigoje ''Compensa'' pelnė 6 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 14:15 priekyje buvo ''Pieno Žvaigždės – Miau'' ekipa.

Antrasis kėlinys prasidėjo atkakliu abiejų ekipų žaidimu, sužaidus 5 minutes kėlinyje rezultatu (23:28) priekyje buvo svečiai, bet keturi be atsako ''Compensos'' taškai leido sumažinti atsilikimą iki minimumo (27:28). Likusią kėlinio dalį ''Compensa'' pelnė 7 taškus, o ''Pieno Žvaigždės – Miau'' 5 taškus. Po dviejų sužaistų kėlinių rezultatu 34:33 pirmavo ''Compensa''.

Po ilgosios pertraukos ''Compensa'' spurtavo 6:0 ir įgijo 7 taškų pranašumą (40:33), svečiai atsakė keturiais taškais be atsako, bet šeimininkai dar kartą spurtavo 6:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (46:37). Įpūsėjus kėliniui (47:39) pirmavo šeimininkai. Likusią kėlinio dalį scenarijus nesikeitė, ''Compensa'' išlaikė turėtą pranašumą, o ''Pieno Žvaigždės – Miau'' ekipai sunkiai sekėsi jį mažinti. Rezultatas po kėlinio 53:44.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo ''Compensos'' ekipos žaidėjo U.Būdos dviem tritaškiais metimais, po kurių šeimininkai įgijo jau 15-kos taškų pranašumą (59:44). ''Pieno Žvaigždės – Miau'' ekipa nenuleido rankų ir atsakė atkarpa 9:0, po kurios rezultatas ištirpo iki 6 taškų, bet užtikrintai rungtyniavusį ''Compensa'' atstatė jau turėtą 15-kos taškų pranašumą ir išlaikė jį beveik iki kėlinio pabaigos. Rungtynes rezultatu 82:69 laimėjo ''Compensa''.

Po rungtynių ''Compensos'' ekipos žaidėjas M.Samuolis teigė : ''Gražiai šiandien sužaidėm, kelis ketvirčius teko pasinervuoti, bet ketvirtajame kėlinyje sugebėjom susikrauti solidžia persvarą, kurią išlaikėm iki finalinės sirenos ir šventėm pergalę''.

''Compensa'' : M.Sakalis (24 tšk. 11 atk.kam.) , M.Visockis (20 tšk. 9 atk.kam. 8 rez.perd.) , M.Samuolis (13 tšk. 7 atk.kam. 5 rez.perd.)

''Pieno Žvaigždės – Miau'' : M.Stonkus (18 tšk. 7 atk.kam. 4 rez.perd.) , M.Ramanauskas (16 tšk. 5 rez.perd. 4 išpr.praž.) , M.Baranauskas (12 tšk. 8 atk.kam.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Rodmanas2013 balandžio 24 d., 23:45 val.

Compensa

Dainavos derbyje SK "Dainava" pranoko "Pieno Žvaigždes - Miau" (2013 balandžio 19 d., penktadienis, 22:30 val.)"Vaišvydava" šventė sunkią pergalę prieš "Pieno Žvaigždės - Miau" komandą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:08 val.)"Pieno žvaigždės - MIAU" iškovojo pirmąją pergalę (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:44 val.)Antroje rungtynių pusėje Compensa "nukovė" Krepšininkas.net ekipą (2013 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Compensa" aštuntfinalio mače nusileido "Energijos Sistemų Servisui" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:57 val.)SK "Dainava" vos neprisižaidė su "Compensa" (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 22:12 val.)