ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI vs MIKROVISATA (50:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 20 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Mikrovisata" palaužė "Elektrobalt & Elektros darbai" komandą

2008 vasario 20 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 5192
Šiandien (02-20) "Kauno energijos" sporto salėje įvyko dar vienerios "Įmonių" lygos varžybos. Jose susitiko "Elektrobalt & Elektros darbai"(šeimininkai) ir "Mikrovisata" (svečiai) . Po geriau sužaisto trečiojo kėlinio pergalę pasiekė "Mikrovisata" komanda.

Pirmas kėlinys prasidėjo gan vangiai. Abi komandos mažai ir netaikliai atakavo, darė daug klaidų. Tai atsispindėjo kėlinio rezultate 9:11

Antras kėlinys buvo dar skurdesnis taškais. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos du taškai ir žadėjo nervingus bei atkaklius paskutinius ketvirčius. Rezultatas buvo 15:17 (6:6)

Trečias ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 2:8.Taip "Mikrovisata" įgijo nedidelę persvarą. Kėlinio viduryje šeimininkų komanda atsigavo ir vėl priartėjo prie savo varžovų iki vieno taško. Tačiau pačioje pabaigoje svečių ekipos žaidėjams pataikius du tritaškius, o vieną iš jų su bauda, prieš paskutinį kėlinį komanda turėjo jau 10 taškų persvarą . Rezultatas buvo 31:41 (16:24)

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas.
"Mikrovisata" jį pradėjo atkarpa 0:9 ir tai nulėmė varžybų baigtį. Galutinis rezultatas buvo 50:59 (19:18). "Mikrovisata" komanda pasiekė dar vieną pergalę.

Teisėjams buvo skirti 10 ir 9 balai.
"Mikrovisata" namuose nesunkiai įveikė "Elektrobalt-Elektros darbai" (2008 sausio 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)"Ekotermijos servisas" įmetė dvigubai daugiau už "Elektrobalt & Elektros darbai" (2008 kovo 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Ekotermijos Servisas" komandą (2008 vasario 04 d., pirmadienis, 21:00 val.)"Elektrobalt & Elektros Darbai" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 kovo 10 d., pirmadienis, 18:54 val.)ElektroBalt&Elektros darbai iškovojo pirmąją pergalę (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 21:14 val.)"Elektrobalt-Elektros darbai" įveikė "Statybų objektus" (2008 kovo 12 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kauno tiltai" iškovojo pergalę prieš "Elektrobalt & Elektros darbus" (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:23 val.)"ElektroBalt&Elektros darbai" pergalę iškovojo paskutinėmis sekundėmis (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:57 val.)"Statybos objektai" neatsilaikė prieš "Elektrobalt - Elektros darbai" ekipą (2008 sausio 20 d., sekmadienis, 19:10 val.)"Agava" išvykoje palaužė "Mikrovisatą" (2008 vasario 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)