Krepsiniofanai.lt vs BC „Rhino“ (64:96)Vasaros lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 16 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Vasaros lygoje BC „Rhino“ iškovojo pirmąją pergalę.

2024 birželio 16 d., Sekmadienis, 20:27 val., peržiūros: 85

Sekmadienį, birželio 16 dieną, Kauno technologijų mokymo centras vyko Vasaros lygos susitikimas tarp „Krepsiniofanai.lt“ ir BC „Rhino“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje vyko aktyvus ir atviras krepšinis, „Krepsiniofanai.lt“ greit susirinko pražangas ir BC „Rhino“ mesdavo baudas, o du V. Kamarūno tritaškiai leido BC „Rhino“ laimėti kėlinį rezultatu 24:22. Antrajame kėlinyje kvailos „Krepsiniofanai.lt“ klaidos leido BC „Rhino“ per 10 minučių susikrauti net 16 taškų pranašumą.

Antroje pusėje BC „Rhino“ rimtai pradėjo trečiajį kėlinį ir tiesiog dominavo aikštėje. „Krepsiniofanai.lt“ strigo zoninėje gynyboje, o tuo naudojosi BC „Rhino“ bėgo į greitas atakas. Jau triuškinančiu skirtumu po trijų kėlinių pirmavo 79:48. Ketvirtajame kėlinyje nugalėtojo klausimas jau buvo išspręstas ir V. Kamarūno įspūdingas pasirodymas garantavo BC „Rhino“ pergalę rezultatu 64:96 (22:24, 16:30, 10:25, 16:17).

Vasaros lygoje pergalę iškovojo „Potencialas“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 20:06 val.)Vasaros lygą „Krepsiniofanai.lt“ pradėjo pralaimėjimu. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 21:26 val.)BC „Rhino“ pasiekė peralę po pratęsimo (2024 birželio 18 d., antradienis, 22:19 val.)Vasaros lygoje pergalę iškovojo „RIO ‒ RTZ Motors“. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 19:53 val.)„Potencialas“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 04 d., antradienis, 21:50 val.)„Batniavos seniūnija“ užtikrintai įveikė BC „Rhino“ekipą (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 22:52 val.)Po pratęsimo „RIO ‒ RTZ Motors“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)Pirmieji vasaros lygos pusfinalio dalyviai ‒ „Potencialas“. (2024 liepos 01 d., pirmadienis, 19:59 val.)„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)