RAGAI vs AKS ANGARO PREKYBA & NEKTURTAS (53:82)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" lengva pergalė prieš "Ragus"

Su kamuoliu Egidijus Vaitkevičius
2009 gegužės 10 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 4463

Šiandien (05.10), J.Dopkevičiaus vidurinėje mokykloje vyko Respublikos taurės varžybos tarp komandų "Ragai" (šeimininkai) ir "AKS Angaro prekyba & Nekturtas"(svečiai). Tik pirmajame kėlinuke vyko apyligė kova tarp komandų(15:20). Antrajam kėlinukui prasidėjus svečių komanda laimėjo atkarpą 15:0, po kurios jau nebepajėgė šeimininkų komanda išnešti savo kailio nuo pralaimėjimo, rezultatu 53:82.

Pirmosios pirmojo kėlinuko minutės prasidėjo "AKS Angaro prekyba & Nekturtas" spurtu 17:4, šio spurto iniciatorius buvo tris tritaškius įmetęs E.Vaitkevičius. Bet iš kart supratę, kad žaidimas nesiklijuoją "Ragų" komandai, jie pasiėmę minutinė pertraukėlę, po kurios rezultatas iš lėto pradėjo tirpti (8:17, 10:17, 13:20). O po švilpuko skelbiančiam pirmojo ketvirčio pabaigą rezultas buvo 15:20, svečių naudai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo įspūdingu 15:0 svečių spurtu, po kurio įgijo dviženklį skirtumą (15:35). Šio sputo iniciatoriai tėvas ir sūnus Vaitakevičiai. Po to varžybos išsilygino, jei viena komanda pelnydavo taškus, tuo kita atsakydavo taikliu metimu. To pasekoje po dviejų kėlinių išeidamos komandas į ilgąją pertrauką, skyrė 18 taškų persvara.

Po dydžiosios pertraukos, "Ragai" geriau pradėjo kėlinuką, jie ne daug, bet sumažino rezultatą (37:51). Bet iš kart po to sekė 10:1 "AKS Angaro prekyba & Nekturtas" komandos spurtas, po kurio skirtumas išaugo iki 23 taškų skirtumo (38:61). O kėlinukas baigėsi, iš beveik 10 metrų E.Vaitkevičiaus pataikytu tritaškiu metimu, rezultatu 41:64.

Paskutinysis ketvirtis buvo tik formalumas. Per šį kėlinį "Ragų" komanda labai jau nesistengė sumažinti rezultato, o tuo pasinaudoję priešininkai padidino savo persvarą iki dar nebūto 30 taškų skirtumo. To pasekoje, "AKS Angaro prekyba & Nekturtas" komanda iškovojo pirmąją pergalę šiame turnyre 29 taškų skirtumu prieš savo priešininkus (53:82).

"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" komandoje išsiskyrė E.Vaitkevičius, jis pelnė 32 taškus (9 taiklūs tolimi metimai) ir atkovojo 8 kamuolius, be to surinko 33 naudingumo balus. Jam neblogai talkino G.Keršis, jis pelnė 21 tašką ir surinko 25 naudingumo balus.

"Ragų" komandoje naudingiausiai žaidė D.Kalinauskas, jis pelnė 13 taškų.

"AKS Angaro prekyba - Nekturtas" nesugebėjo pasipriešinti "Dumblo" ekipai (2009 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)"AKS Angaro prekyba & Nekturtas" iškovojo antrą pergalę iš eilės Respublikos taurėje (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Sevisa - ICT" įveikė "AKS Angaro prekyba - Nekturtas" ekipą (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:58 val.)"Bangos energetika & Diremta" vargais negalais palaužė "Ragus" (2009 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:43 val.)Lengva "Energijos sistemų serviso VP" pergalė prieš "Ragus" (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Bangos Energetika & Diremta" nepasigailėjo savo varžovų (2009 gegužės 15 d., penktadienis, 21:52 val.)„Servisa-ICT“ šventė pergalę (2009 gegužės 05 d., antradienis, 23:20 val.)Energijos Sistemų Servisas VP iškovojo sunkią pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 23:48 val.)"Omega" patyrė antrąjį triuškinantį pralaimėjimą iš eilės (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 21:52 val.)