KAUNO SANTAROS GIMNAZIJA vs DRUSKININKŲ "ATGIMIMO" VIDURINĖ MOKYKLA (55:83)„Krepsinis.net“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 19 d., Šeštadienis, 19:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Dar viena Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos pergalė

2008 balandžio 19 d., Šeštadienis, 21:19 val., peržiūros: 5795
Šiandien (04-19) "Santaros" gimnazijos sporto salėje susitiko Kauno "Santaros" gimnazija (šeimininkai) ir Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla (svečiai). Atsilaikę tik pirmajame kėlinuke šeimininkai pasidavė varžovų spaudimui ir turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Pirmą kėlinuką šeimininkai pradėjo galingai ir kovingai. Drąsūs prasiveržimai po krepšiu ir varžovų pražangos leido užtikrinčiau jaustis savo aikštelėje ir nepaleisti varžovų bei įgyti menką pranašumą. Rezultatas buvo 14:10.

Antras kėlinukas parodė šiek tiek kitokio scenarijaus žaidimą. Kibi svečių gynyba privertė varžovus dažnai klysti. Nesuspėdami grįžti atgal prie savo krepšio šeimininkai netrukus atsilikinėjo rezultatu 19:23. Iki kėlinuko pabaigos abi komandos spėjo apsikeisti keliomis sėkmingomis atakomis ir pirmąją varžybų pusę baigė rezultatu 23:27 (9:14) .

Trečias ketvirtis nužudė
Kauno "Santaros" gimnazijos komandą. Druskininkai pradėję spaudimą nuo pat pirmųjų metrų tiesiog suglumino savo priešininkus. Šie pasimetę vis dažniau atiduodavo kamuolį priešininkams į rankas, taip praleisdami greitus taškus. Per šį kėlinį svečiai savo persvarą padidino iki 20 taškų. Rezultatas buvo 38:58 (15:31).

Ketvirtas kėlinukas jau nieko nelėmė. Šeimininkai turėjo geras progas šiek tiek sumažinti pranašumą nuo baudų metimo linijos, tačiau iš 13 metimų pavyko įmesti vos 2. Varžybas puikiu tolimu metimu užbaigė šeimininkų žaidėjas M.Kalenda. Galutinis rezultatas buvo 55:83 (17:15).

Po varžybų pakalbintas
Kauno "Santaros" gimnazijos komandos treneris viena iš pralaimėjimo priežasčių įvardino žaidėjų nuovargį. Į varžybas susirinko ne visa ekipa, todėl buvo trumpas atsarginių žaidėjų suolelis, be to komanda pasimetė tą akimirką, kai varžovai pradėjo spaudimą. Teisėjų darbą įvertino 8 balais.

Nugalėtojų trenerė buvo nelabai kalbi ir apie varžybas pasakė tik tiek, kad komanda žaidė gerai. Priešininkų komandą pavadino drąsia, kad tokia maža sudėtimi priešinasi. Teisėjų darbo komentuoti nepanoro.

Kauno "Santaros" gimnazijos ekipoje sužibėjo trigubą dublį atlikęs A.Cibulskis: 18 taškų ,10 atkovotų kamuolių ir 12 išprovokuotų pražangų.

Druskininkų "Atgimimo" vidurinę mokyklą į pergalę vedė D.Kibildis 22 taškai.
Permainingoje kovoje stipresni buvo Druskininkų "Atgimimo" vidurinės mokyklos krepšininkai (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 17:57 val.)"Krepšinis.net" taurės turnyro nugalėtoja - Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla! (2008 gegužės 24 d., šeštadienis, 16:59 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla "Krepšinis.net" pirmenybes pradėjo triuškinančia pergale (2008 balandžio 16 d., trečiadienis, 16:27 val.)Druskininkų "Atgimimo" vidurinė mokykla iškovojo ketvirtąją pergalę ir užsitikrino pirmąją vietą "A" pogrupyje (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 16:30 val.)"Dainavos" vidurinė mokykla iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2008 balandžio 23 d., trečiadienis, 16:16 val.)Kauno Šv. Mato Šalčiaus vidurinė nepasigailėjo varžovų (2008 balandžio 22 d., antradienis, 19:19 val.)"Kauno Saulės gimnazija" įveikė "Kauno Santaros gimnaziją" (2008 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)Paaiškėjo antrasis "Krepšinis.net" taurės finalininkas (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 23:32 val.)