KAUNO AUTOBUSAI vs KAUNO AKROPOLIS (88:82)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Sunkiai iškovota „Autobusu“ pergalė prieš ambicinguosius „Akropolio“ krepšininkus

Eitvydo Juškevičiaus du tritaškiai lemiamu momentu nulėmė Kauno autobusų pergalę
2009 lapkričio 09 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 5621

Pirmadienio vakarą Energijos sporto salėje susitiko šeimininkų Kauno „Autobusai“ ir svečiai Kauno „Akropolis“ ekipa. Po intriguojančios ir įtemptos kovos, paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis pergalę iškovojo Kauno „Autobusai“, jie laimėjo rezultatu 88:82 .

Pirmasis kėlinys prasidėjo apsikeitus rezultatyviom atakom, tačiau tuojau pat Kauno „Akropolio“ krepšininkai surengė spurta 8:0 ir įgijo pranašumą. Per pirmąjį kėlinį svečių ekipos krepšininkai nors ir nepataikė nei vieno tolimo metimo, tačiau iš po krepšio visi krepšininkai atakavo be klaidų. O šeimininkai sugebėjo nepaleisti varžovų į priekį ir sušvelninti rezultatą. Taigi po pirmojo kėlinuko 20:17 Kauno „Akropolio“ naudai.

Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai iškart išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai. Bet visas likusias kėlinio minutes svečiai jiems mynė ant kulnų, nors į priekį išsiveržti nesugebėjo. Kauno „Akropolio“ krepšininkai kėlinio pradžioje praradę savo pranašumą nesugenėjo jo susigražinti ir leido savo varžovams prieš ilgąją pertrauka įgyti keturių taškų pranašumą 40:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai iškart padidino savo pranašumą iki 8 taškų, tačiau Karolis Kalvaitis neleido Kauno „Autobusu“ ekipos krepšininkam pabėgti į priekį. Bet dar po kėlių sėkmingų šeimininkų atakų jei vis vien sugebėjo įgyti 10 taškų pranašumą 59:49. Bet per likusią kėlinio dalį svečiai neleido šeimininkų krepšininkam rodyti to žaidimo, kurį jie mėgsta žaisti. Po triuškinančio Tado Abišalos dėjimo, bei greitų komandos atakų svečių ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, bei prieš ketvirtąjį kėlinį palikti didelę intrigą. Taigi po trijų kėlinukų 61:61.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje Kauno „Autobusu“ krepšininkai taškus rinko tolimais metimais, bet svečiai daugiausia Donato Gudeliausko pastangomis jiem atitrūkti neleido. Nors visą kėlinį šeimininkai buvo priekyje kėlių taškų pranašumu ir bandė jį padidinti tolimais metimais, tačiau jų pataikyti nesugebėjo o svečiai tuo pasinaudodami išlygino rezultatą 80:80. Bet tada atėjo laikas Eitvidui Juškevičiui, kuris visas rungtynes nesugebėjęs pataikyti, per lemiamas sekundes įsmeigė du tritaškius, bei padėjo iškovoti pergalę savo ekipai, nors varžovai dar bandė gelbėtis prasiženginėdami, tam jau nebeužteko laiko. Taigi pergalę šventė ir ketvirtąją pergalę iškovojo Kauno „Autobusai“, kurie laimėjo rezultatu 88:82.

Kauno „Autobusai“ komandoje išsiskyrė Simas Skužinskas, kuris surinko 22 taškus, bei tai pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kauno „Akropolio“ ekipoje labiausiai žibėjo Karolio Kalvaičio žvaigždė. Šis žaidėjas ne tik pelnė 35 taškus, bei atkovojo 10 atšokusių kamuolių, bet žaidė efektingai ir draskė varžovų gynybą.

Nugalėtojų treneris po varžybų teigė, kad: „Šiandiena rungtynės buvo lygių varžovų, pradžioje mes nepataikėme laisvų metimų, o jie viską užbaigė greitom kontratakomis. Nors nei vienai komandai ryškiau atitrūkti ir nepavyko, mes visas varžybas šiek tiek pirmavom todėl ir pavyko nugalėti. O šią pergalę skiriam Tadui Beržinskiui, kurio šiandiena gimtadienis.“

Pralaimėjusios ekipos vienas iš lyderių Donatas Gudeliauskas teigė, jog: „Labai mažai mūsų susirinko,nebuvo daug pagrindinių žaidėjų, pradžioje rungtynių žaidėme apylygiai, tačiau po to „Autobusai“ atitolo, tad trečiajame kėlinyje teko juos vytis. O viskas sprendėsi paskutiniajame kėlinyje, kai rezultatas buvo lygus, tačiau tada varžovų pergalę nulėmė Eitvidas Juškevičius, kuris visas rungtynes mėtė pro šalį, o lemiamu momentu įmetė reikiamus metimus.“

Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš galingai žaidusia Prienų ekipą (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:55 val.)"LKKA Atletas" sugebėjo priešintis "Kauno Akropoliui" tik du kėlinius (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 21:05 val.)Neįveikiamieji „Autobusai“ toliau traiško varžovus (video) (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 23:06 val.)Dar viena Kauno „Autobusai“ pergalė (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Kauno Akropolis" iškovojo trečią pergalę iš eilės (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Kauno Autobusai" savo pergalių seriją pratęsė Prienuose (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:59 val.)Rungtynėse iki paskutinės sekundės pergalę išplėšė "Kauno Akropolis" (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:26 val.)Atkaklioje kovoje "Kauno autobusų" nervai buvo stipresni (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 22:48 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Autobusai“ įrodė savo pranašumą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:53 val.)"KK AD G.I.N" išsiveržė mažojo finalo serijoje prieš "Kauno Akropolį" (naujos foto) (2010 gegužės 14 d., penktadienis, 20:03 val.)