BC STRAIGHT vs KARO MEDICINOS TARNYBA (77:41)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC "Straight" sutriuškino "Kauno medicinos tarnybą"

2013 balandžio 10 d., Trečiadienis, 11:14 val., peržiūros: 1727

Antradienį (04.09) Kauno Petrašiūnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Sportturas“ – Pavasario taurės 2013 turnyro rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ (šeimininkai) ir „Karo medicinos tarnyba“ (svečiai). Visas rungtynes iniciatyvą savo rankose laikę, pergalę šventė šeimininkai – 77:41 (21:8, 18:9, 15:18, 23:6).

Pirmajame kėlinyje „Karo medicinos tarnyba“ pirmavo (3:4), tačiau vėliau pasipylė L.Garnelio taiklūs tritaškiai metimai, kurie leido šeimininkams sukaupti solidžią persvarą ir laimėti kėlinį – 21:8.

Antrajame kėlinyje BC „Straight“ ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose ir didino pranašumą. Skirtumui pasiekus 20 taškų ribą (33:13), abiejų komandų žaidimas kiek išsilygino ir skirtumas pasikeitė labai nežymiai– 39:17.

Po ilgosios pertraukos BC „Straight“ buvo padidinusi persvarą iki 28 taškų (54:26), tačiau per paskutiniąsias trečiojo kėlinuko minutes kiek netikėtai pralaimėjo sausą atkarpą (0:9) ir skirtumas sumažėjo iki 19 taškų – 54:35.

Ketvirtajame kėlinyje BC „Straight“ neketino prarasti iniciatyvos ir laimėję atkarpą (19:2), nepaliko jokių abejonių kas nugalės šiose rungtynėse. Rungtynių pabaigoje skirtumas nepakito ir BC „Straight“ šventė pergalę, rezultatu – 77:41.

BC "Straight": L.Garnelis 33 (8/10 trit., 9 per.kam.), E.Rinkevičius 17, T.Laucevičius 7 taškai.

"Karo Medicinos tarnyba": R.Savulis 15, D.Vaitkevičius 8, M.Juteika 5 taškai.

BC "Straight" pasiekė pavasario "Sportturas" Mažosios taurės pusfinalį (2013 gegužės 14 d., antradienis, 22:56 val.)BC Straight nepasigailėjo SKP (2013 gegužės 07 d., antradienis, 23:15 val.)BC "Straight" po atkaklios kovos pasidabino pavasario "Sportturas" Mažosios taurės bronza (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)"ICE" iškovojo eilinę pergalę "Pavasario" taurėje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 23:14 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Ryterna" iškovojo pergalę (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)"ICE" po atkaklios kovos įveikė BC "Straight" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 15:49 val.)BC ''Straight'' lengvai susitvarkė su ''Ryterna'' (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 19:33 val.)Ketvirtąjį kėlinį puikiai sužaidę Veiverių "Amberis" laimėjo rungtynes ir pateko į finalą (2013 gegužės 21 d., antradienis, 22:01 val.)