BALTVESA vs KĖDAINIAI (96:56)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 16:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 20, Kaunas LT-50387

"Baltvesa" nepasigalėjo "Kėdainių"

2009 lapkričio 14 d., Šeštadienis, 17:46 val., peržiūros: 4121

Šeštadienį, Kauno kolegijoje, susitiko dvi C lygos komandos – "Baltvesa" žaidusi namuose ir "Kėdainiai". Visas rungtynes pirmavę šeimininkai nepaleido iniciatyvos iš rankų ir nugalėjo svečius rezultatu 96:56 (15:9, 29:14, 29:15, 23:18).

Jau nuo pat rungtynių pradžios persvara įgijo šeimininkai, kurie sėkmingai veržėsi po krepšiu, kur laukė du taškai arba pražanga. "Kėdainiai" labiau pasikliovė tritaškiais metimais, kurių jiems nesisekė pataikyti. Šiame kėlinyje įmestas vos vienas tritaškis iš devynių. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio "Baltvesa" buvo įgijusi 8 taškų persvarą – 11:3. Vėliau šeimininkų puolimas ėmė šiek tiek strigti. Svečiai kėlinuką užbaigė atkarpą 4:6 ir sumažino skirtumą iki 6 taškų – 15:9.

Antrajame kėlinyje karaliavo "Baltvesa". Po atkarpos 14:3, įgijo 17 taškų persvarą – 29:12. Svečiai sureagavę į tai šiek tiek apmažino skirtumą iki 12 taškų – 35:23, tačiau vėliau sekė šeimininkų atkarpa 9:0, po kurios šeimininkai turėjo 11 taškų, pranašumą – 44:23.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Ir toliau dominavo "Baltvesa". Trys svečių tritaškiai kėlinio pradžioje neleido šeimininkams atitrūkti dar labiau, tačiau sužaidus keturias minutes trečiajame kėlinyje, svečiai vėl pradėjo nepataikyti ir paleido varžovus. "Baltvesa" po puikios atkarpos 22:6, padidino skirtumą iki 35 taškų – 73:38.

Ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumas. Šeimininkų ekipa įgijusi pergalingą persvarą jos neišbarstė. Taip pat išsikėlė sau tikslą įmesti 100 taškų, tačiau to padaryti nepavyko. Ir toliau prastu procentu tritaškius mėčiusi "Kėdainių" ekipa (tritaškiai – 24%), kėlinį pralaimėjo penkiais taškais – 23:18. Tokių būdu rungtynės pralaimėtos 40 taškų – 96:56.

Nugalėtojų komandos atstovai po rungtynių teigė, jog jie papraščiausiai buvo geresni ir aukštesni, taip pat paminėjo, jog varžovai švaistė energiją ginčams su teisėjais, tarpusavyje pykstasi, jei nešvaistytų energijos gal geriau pataikytų rezultatas būtų geresnis.

Pralaimėjusiųjų treneris teigė,jog komanda atvyko nepilnos sudėties, vos šešiese, todėl taip gavosi.

"Baltvesa": M.Kandrotas 24, S.Korolkov 22 (6/9 tritaškiai), V.Tirva 14 (11 rez.perd. 8 atk.kam.) taškų.

"Kėdainiai": L.Valuckas 21 (5/17 tritaškių), T.Lukoševičius 18 taškų.

"Baltvesa" atkaklioje kovoje nugalėjo "Kauno SRC-2" (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Baltvesa" neturėjo vargo su "Kolpingo kolegija" (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:59 val.)"Akis" nepakankamai pasipriešino "Kėdainių" komandai (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:25 val.)"Kaunas" sutriuškino "Kėdainius" (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 17:18 val.)"Baltvesa" pasiekė nelengvą pergalę (2009 spalio 31 d., šeštadienis, 17:20 val.)"BPG & Banga" po atkaklios kovos palaužė "Kėdainius" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:11 val.)Lengva "Kauno SRC - 2" pergalė prieš "Kėdainius" (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:59 val.)"Baltvesa" nugalėjo "Kauno technikos kolegija" penketuką 58 taškų skirtumu (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 18:09 val.)"Baltvesa" solidžia persvara palaužė "Kolpingo kolegija" ekipą (2010 sausio 23 d., šeštadienis, 17:55 val.)Triuškinanti "Baltvesos" pergalė (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 17:38 val.)