JUKNA IR KO vs PRIENŲ "GYVENIMAS" (91:81)A LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 17 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Prienų "Gyvenimas" ir antrą kartą turėjo pripažinti "Juknos ir KO" pranašumą

A.Matuzevičių bando sustabdyti G.Maceina
2010 vasario 17 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 5496
Trečiadienio vakarą "Juknos ir KO" ekipa savo aikštėje priėmė svečius iš Prienų, Prienų "Gyvenimo" vyrus. Puikiai sužaidę pirmąjį kėlinį šeimininkai atitrūko solidžiu atstumu. Vis tik, antrasis rungtynių kėlinys priklausė svečiams, kurie sugebėjo priartėti prie "Juknos ir KO" vyrų. Tačiau trečiąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau sužaidę šeimininkai susikrovė sau solidžią persvarą, kurią paskutiniame kėlinyje reikėjo tik išlaikyti, ką jie ir padarė laimėdami rungtynes 91:81.

Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą. Keltą pirmųjų minučių abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką. Vis tik, "Jukna ir KO" pirmieji įgijo trapią persvarą (12:7). Tačiau Prienų "Gyvenimo" vyrai gavę skaudžią pamoką žinojo, kad leisti varžovams įsibėgėti gali būti labai pavojinga. Taiklus Manto Jančiausko dvitaškis bei Mindaugo Šliumpos tritaškis ir rezultatas vėl lygus (12:12). Rezultatui esant (14:14), Andrius Matuzevičius iniciavo savo ekipos spurtą. Jo du taiklūs tritaškiai bei du Rimvido Demeniaus dvitaškiai padėjo šeimininkams laimėti atkarpą 10:3 bei padidinti savo persvarą iki 7 taškų (24:17). Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. Į Arno Snapaičio dvitaškį, "Jukna ir KO" atsakė taikliais Beno Andriekaus ir Andriaus Matuzevičiaus tritaškiais bei to paties Andriaus Matuzevičiaus dvitaškiu (32:19).

Taikliu dvitaškiu užbaigęs pirmąjį ketvirtį, tokiu pat taikliu dvitaškiu pradėjo ir antrąjį Andrius Matuzevičius. Prieniškių atsakas buvo atkarpą 1:5 bei sumažintas atsilikimas (35:24). Benas Andriekus pataikęs dvitaškį kiek padidino savo komandos pranašumą, tačiau neilgam. Adomas Kubilius pelnė penkis taškus iš eilės, o Nerijus Laukaitis ir Arnas Snapaitis pridėjo po dvitaškį ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 4 taškų (37:33). Rimvidas Demenius taip pat pelnė penkis taškus savo komandai, o Gediminas Velička realizavo abi mestas baudas (44:33). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai. Arnas Snapaitis pelnė keturis taškus, o Mindaugas Birbalas pataikė iš toli. Šeimininkų atsakas buvo du Beno Andriekaus taškai (46:40).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai dar labiau priartėjo prie "Joknos ir KO" vyrų, kai Mindaugas Šliumpa pataikė tritaškį, o Ričardas Maceina realizavo abi baudas (46:45). Tačiau tada šeimininkai nusprendė, kad užteks tampyti likimą už ūsų. Jie pelnė 10 taškų, į savo krepšį praleisdami tik du, bei padidino persvarą iki 9 taškų (56:47). Arnas Snapaitis pelnė du taškus, o Ričardas Maceina pataikė iš toli ir skirtumas vėl aptirpo (58:52). Visgi, šeimininkai dar kartą padidino apsukas. Jie pelnė 8 taškus be atsako ir skirtumas šoktelėjo iki 14 taškų (66:52). Į du taiklius Arno Snapaičio baudos metimus ir Adomo Kubiliaus tritaškį atsakė septyniais taškais ir skirtumas po trijų kėlinių tarp komandų tapo 16 taškų (73:57).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo taikliu Manto Jančiausko tritaškiu (73:60). Svečių ekipoje pasižymėjo Andrius Matuzevičius ir Benas Andriekus pataikę po dvitaškį (77:60). Mantas Jančiauskas dar kartą pataikė iš toli, bet Rimvidas Demenius atsakė tuo pačiu (80:63). Skirtumas tarp komandų ir toliau laikėsi dviženklis (84:66). Vis tik, prieniškiai neketino pasiduoti be kovos. Dvi atakas iš eilės Mindaugas Šliumpa ir Paulius Kamarauskas užbaigė pelnydami du taškus su varžovų pražanga bei taikliomis baudomis (86:72). Dar labiau atmosfera įkaito kai Ričardas Maceina du kartus iš eilės pataikė iš toli ir skirtumas sumažėjo iki 8 taškų (86:78). Tačiau laiko buvo likę pernelyg mažai, kad svečiai iš Prienų sugebėtų "įkasti" varžovams. Kėliniui baigiantis Mantas Jančiauskas dar pataikė iš toli, bet tai tik sumažino Prienų "Gyvenimo" atsilikimą iki dešimties taškų (91:81).

Po rungtynių kalbintas "Jukna ir KO" treneris Kastytis Skiečius sakė: "Pirmose varžybose buvome nuvažiavę šešiese į Prienus ir iškovojome pergalę didžiuliu skirtumu, todėl tikėjomės ir šį kartą be jokių didelių problemų padaryti tą patį. Susirinko visa komanda, išskyrus vidurio puolėjus. Rungtynėse pasitaikė ir duobių, tačiau tai natūralu, negali visą laiką žaisti be klaidų. Varžovai šaunuoliai – žaidžia, kovoja, bet kažko truputėlį jiems trūksta".

Prienų "Gyvenimo" treneris Ričardas Maceina po rungtynių taip pat pasidalino mintimis: "Mums iš tikro reikia pergalių norint papulti į atkrintamąsias varžybas, nes nesame garantuoti dėl savo vietos jose. Yra daug vienodų komandų, kurios turi vienodai pergalių. Aišku šiandien atvažiavome kovoti, nesakau, kad laimėti, bet stengėmės visi. Varžovai buvo pajėgesni". Treneri, praleidote daugiau nei devyniasdešimt taškų šiandien, kas nutiko?: "Toks tas mėgėjų krepšinis. Po darbų, devintą valandą žaisti, gal žaidėjai kartais tingi pasiginti, leidžia varžovams mesti laisviems. Yra žaidžainčių krepšininkų kiekvienoje komandoje, visi gali pataikyti ir buvo toks atakuojantis krepšinis – kas daugiau įmes. Šį kartą varžovai įmetė daugiau, jie laimėjo. Bandysime laimėti kitose varžybose, prieš kitus varžovus".

"Juknos ir KO" komandoje sėkmingiausiai sužaidė: Andrius Matuzevičius 25 taškai (6 rez. perd), Rimvidas Demenius 24 taškai (4 perimti kam.), Benas Andriekus 13 taškų (6 rez. perd, 6 perimti kam)

Prienų "Gyvenimo" komandoje geriausiai sužaidė: Mantas Jančiauskas ir Arnas Snapaitis (9 atk. kam) po 16 taškų, Ričardas Maceina 13 taškų (5 rez. perd), Mindaugas Šliumpa 12 taškų (7 atk. kam, 4 rez. perd).

Prienų "Gyvenimas" nutraukė pralaimėjimų seriją (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 20:58 val.)Prienų "Gyvenimas" tik po pratęsimo palaužė "Bangos" krepšininkus (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 19:42 val.)Prienų "Gyvenimas" patyrė skaudų antausį namuose (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 15:46 val.)Antroje rungtynių pusėje "Jukna ir ko" įrodė savo pranašumą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 22:59 val.)„LKKA atletas" nesugebėjo pasipriešinti „Jukna ir ko“ komandai (2010 vasario 23 d., antradienis, 00:14 val.)Prienų "Gyvenimas" - neįkandamas riešutas "Bremenai" (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 23:03 val.)Užtikrinta "Juknos ir Ko" pergalė (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 20:36 val.)B.Andriekaus dvitaškis aidint sirenai atnešė "Juknai ir KO" pergalę (2010 sausio 18 d., pirmadienis, 22:48 val.)Prienų "Gyvenimas" namuose įveikė "Bremeną" (2009 lapkričio 15 d., sekmadienis, 15:37 val.)Antroje rungtynių pusėje "KK AD G.I.N" palaužė "Jukna ir KO" krepšininkus (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:15 val.)