KK PERSVARA - 2 vs BC STRAIGHT (44:79)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą

2013 sausio 27 d., Sekmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1566

Sekmadienį, sausio 27 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėjė įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KK"Persvara-2" (šeimininkai) ir BC"Straight" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai susikrovė dviženklį pranašumą, kur su kiekvienų kėlinuko atotrūkis nuo šeimininkų didėjo ir "BC"Straight" šventė triuškinančią pergalę, rezultatu - 44:79.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 12:0. Įpusėjus pirmam kėlinukui šeimininkams pavyko pradėti rinkti pirmuosius taškus ( 4:15). BC"Straight" toliau puolė, kaip iš natų ir pranšumas išaugo iki 21 taško ( 4:25). Paskutinę ataką tritaškį metimą pataikęs E.Bartusevičius apšvelnino rezultatą iki 18 taškų. Rezultatas – 7:25.

Antram kėlinukui prasidėjus pranašumas išaugo iki 23 taškų, tačiau KK"Persvara-2" pradėjo mažinti skirtumą ir neleido svečiams didinti pranašumo ( 14:32), jeigu BC"Straight" pavykdavo padidinti atotrūkį virš dvidešimt taškų šeimininkai iškart vėl apmažindavo deficitą ( 21:39). Kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai ir pranašumas prieš ilgąją pertrauką išaugo iki 21 taško. Rezultatas – 24:45.

Po ilgosios pertraukos po greitų svečių atakų pranašumas padidėjo iki 26 taškų, o dar po keletos minučių ir iki 31 taško ( 27:58). Šeimininkams pavyko surengti keletą greitų atakų ir apmažinti skirtumą iki 26 taškų. Po minutės pertraukėlės BC"Straight" kėlinuko pabaigą laimėjo 8:3 ir komandas skyrė jau 31 taškas. Rezultatas – 35:66.

Ketvirtajam kėlinukui prasidėjus komandos tarpusavyje apsikeisdavo taikliomis atakomis ir pranašumas nepakito ( 41:71). LIkus žaisti, kiek mažiau nei keturias minutes, BC"Straight" toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka stengėsi padidinti pranašumą, o šeimininkams sunkiai sekėsi svečių įveikti gynybą. Besibaigiant kėlinukui komandas skyrė 35 taškai. Galutinis rezultatas – 44:79.

Po laimėtų rungtynių BC"Straight" ekipos treneris, E.Rinkevičius, teigė:" Šiandien buvo silpni varžovai. Aiškūs autsaideriai grupės, o visos kitos komandos lygios, todėl pergalės taškų skirtumas buvo svarbus."

Po pralaimėtų rungtynių KK"Persvaros -2" komandos treneris, M.Marčenkovas, kalbėjo:" Priešininkų žaidėjų meistriškumas šiandien buvo aukštesnis, o mums viso šito dalyko trūksta. Aišku, ne pirmos rungtynės tokios, bent jau nors tą vieną pergalę turime. Džiaugiamės, kad nėra sausai. Bandysime kovoti toliau, nors į kitą etapą nelabai išeisime, bet stengsimės, kiek galėsim daugiau."

KK"Persvara-2":E.Bartusevičius ( 15 tšk.), M.Marčenkovas ( 11 tšk., 5 išpr.praž.), D.Lišauskas ( 8 tšk.)

BC"Straight": E.Rinkevičius ( 18 tšk.), T.Laucevičius ( 6 rez.perd.) ir V.Laukaitis pridėjo po 17 taškų, R.Viskantas ( 15 tšk., 10 atk.kam.)

"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:35 val.)"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Darbas" nesunkiai nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:09 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)"Spartos" krepšininkai lengvai nugalėjo "Bc Straight" ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)BC "Straight" nelengvai įveikė BC "Studentus" (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:48 val.)"BC Straight" gana užtikrintai įveikė "Baldai jums" ekipą (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:44 val.)