AKIS vs KAUNO SRC - 2 (36:80)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Kauno SRC-2" sutrypė "Akis" ekipą

2009 lapkričio 21 d., Šeštadienis, 20:41 val., peržiūros: 4395

Šeštadienio vakarą (11.21), J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkai "Akis" ir svečių komanda "Kauno SRC-2". Nuo pat rungtynių pradžios svečiai parodė jog nejuokaus ir net nespėjus įpusėti kėliniui įgavo dviženklę persvarą, kurią su kiekviena minute vis didino. Rungtynės baigėsi rezultatu (36:80) "Kauno SRC-2" komandos naudai.

Rungtynių pradžia prasidėjo svečių spurtu (2:11) ir pridėjęs dar 2 taškus, rungtynių lyderis L.Garnelis "Kauno SRC-2" komandai padėjo įgyti dviženklę persvarą. Svečiai ties tuo neapsiribojo ir didino savo pranašumą, kuris po pirmojo kėlinio buvo 17 taškų (9:26).

Antrasis kėlinys nebuvo toks sėkmingas abejoms komandoms. "Akies" ekipa per šį kėlinį pelnė vos 5 taškus, tuo metu "Kauno SRC-2" – 17 taškų. Antrajame ketvirtyje abi komandos gana daug klydo, bei prasižengė. Deja baudų metimai skriejo neįtin tiksliai. Rezultatas po antrojo kėlinio 14:43.

Trečiajame ketvirtyje svečių komanda atrodė nesustabdoma, pataikė 9 iš 11 dvitaškių, tačiau tikriausiai mažai dėmesio skyrė gynybai, todel "Akies" komanda šį kėlinį sužaidė rezultatyviausiai šiose rungtynėse ir pelnė 14 taškų. Prieš paskutinį kėlinį rezultatas jau buvo 28-64.

Paskutinių rungtynių 10 minučių tikriausiai nebuvo galima pavadinti lemiamomis. Svečiai ir toliau krovėsi taškus, tuo tarpu šeimininkai vien šiame kėlinyje suklydo net 10 kartų. Ir kažin ar tik klaidos lėmė pralaimėjimą "Akies" komandai rezultatu 36:80.

Po rungtynių "Kauno SRC-2" komandos treneris juokavo jog rungtynės buvo labai sunkios, tačiau žaidėjai labai pasistengė ir jiems pavyko laimėti rungtynes, bei iškovoti antrąją pergalę.

Pralaimėtojų treneris nebuvo tokios geros nuotaikos ir nepanoro komentuoti rungtynių.

Kauno "SRC-2" po pratęsimo palaužė "BPG & Banga" ekipą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:11 val.)"Colts" sugebėjo palaužti "Akis" ekipą (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Kauno SRC - 2" svečiuose įveikė "Vaišvydavą" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:55 val.)"Kauno SRC-2" iškovojo nesunkią pergalę (2009 lapkričio 17 d., antradienis, 20:14 val.)Kauno "SRC-2 namuose nepaliko vilčių "Studentija" ekipai (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:06 val.)Lengva "Kauno SRC - 2" pergalė prieš "Kėdainius" (2009 lapkričio 24 d., antradienis, 19:59 val.)"Kauno SRC-2" po atkaklios kovos nusileido "Spartai" (2010 kovo 01 d., pirmadienis, 23:20 val.)"Kauno SRC-2" eliminavo "BPG & Banga" ekipą, "C" lygos aštuntfinalyje (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 23:02 val.)Kauno "SRC-2" tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė "Baltvesa" (video) (2010 sausio 26 d., antradienis, 20:04 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)