PRIENŲ VĖJAS vs TRIOBET-KAUNAS (95:107)Eurobasket.lt taurė » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2009 gegužės 20 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Prienų savivaldybės sporto centras, Birutės g. 7, Prienai

Tik paskutiniajame kėlinyje "Triobet-Kaunas" palaužė "Prienų Vėją"

2009 gegužės 20 d., Trečiadienis, 21:32 val., peržiūros: 5766

Šiandien (05.20) Prienų sporto centre įvyko dvikova tarp "Prienų Vėjo" (šeiminikai) ir "Triobet-Kaunas" (svečiai). Pirmąjį kėlinį puikiai pradėjo svečių ekipa kuri ir išsiveržė į priekį, o palaikydami puikų tempą išlaikė 6 taškų pranašumą. Antrasis kėlinys kiek labiau sekėsi aikštelės šeiminikams kurie po šio kėlinio priartėjo 2 taškais. Trečiasis ketvirtis iš pradžių geriau klojosi "Triobet-Kaunas" ekipai, tačiau kėlinio pabaigoje iniciatyva perėmė "Prienų Vėjas" ir po šio kėlinio persvėrė rezultatą. Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai surengė puikų spurtą po kurio išsiveržė į priekį, o išlaikydami gerą ginybą neleido varžovams priartėti ir laimėjo šias varžybas rezultatu (95:107).

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai kurie pradžioje išsiveržė į priekį (8:0). Vėliau drausmingai žaisdami sugebėjo dar padidinti šį skirtumą, tačiau kėlino pabaigoje, keliais taikliais metimais atsakė šeiminikai ir po pirmojo kėlino priartėjo iki 6 taškų (18:24).

Antarajame kėlinyje žaidmas nebangavo kaip pirmajame, kadangi komandos pradėjo demonstruoti panašaus lygio žaidimą, taigi dėl to rezultas pakito tik 2 taškais "Prienų Vėjo" naudai (44:48).

Trečiojo ketvirčio pradžia klostėsi panašiai, nes nei viena ekipa nusugebėjo įrodyti, jog kuri yra pranašesnė, tačiau einant kėliniui į pabaigą žaidimas apsivertė akštyn kojomis, kadangi galingą spurtą surengė "Prienų Vėjas" ir po šio spurto pasibaigė kėlinys, po kurio į priekį išisveržė šeimininkai vos 1 tašku (73:72).

Paskutinysis kėlinys šį kartą geriau prasidėjo "Triobet-Kaunas" komandai, nes po laimėtos atkarpos pastariesiems pavyko persverti rezulatą savo naudai, o visą likusią kėlinio dalį, šeimininkams nepavyko priartėti prie savo varžovų, taigi šiose rungtynėse pergalę šventė "Triobet-Kaunas" (95:107).

"Triobet-Kaunas" ekipoje pasižymėjo Donatas Gudeliauskas pelnęs 28 taškus ir surinkęs 8 rezultatyvius perdavimus, taip pat Mantas Pukinskas įmetęs 27 taškus ir atkovojęs 14 kamuolių, bei surinkęs dvigubą dublį.

"Prienų Vėjas" komandoje pastebimiausi buvo Gintaras Budrikas surinkęs 29 taškus ir atkovojęs 15 kamulių, taip pat surikęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Paulius Kamarauskas pridėjęs 15 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų trenerė kalbėjo, jog jos komanda buvo nusiteikusi pergalei, tačiau labiausiai trūko pagrindinių žaidėjų, kurie prisidėdavo prie pergalių ne tik žaidimu, bet buvimu ant komandos atsarginių žaidėjų suoliuoko ir komandos užvedimu pergalėms. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, kad sveikina varžovus su pergale, o pralaimėjo nes varžovai buvo stipresni vienas prieš vieną , tačiau dėka dvigubos ginybos pavyko šiek tiek prisivyti, bet pabaigoje pritrūko jėgų.

"Triobet - Kaunas" nesunkiai palaužė "Prienų vėjas" komandą (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 14:16 val.)"Vienas Pasaulis" nušlavė "Prienų Vėją" (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Tik po atkaklios kovos "Triobet - Kaunas" nugalėjo "Kauno SRC" ekipą (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 14:30 val.)Pergalė po rezultatyvaus žaidimo pasiekė "Triobet - Kaunas" komanda (2009 gegužės 04 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Kauno SRC" pradėjo "Eurobasket.lt" taurę sunkia pergale prieš "Triobet-Kauną" (2009 kovo 31 d., antradienis, 21:56 val.)Graži „Triobet-Kaunas“ ekipos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 01:45 val.)"Triobet- Kaunas" tik paskutinėmis minutėmis išplėšė pergalę iš "Vienas Pasaulis" ekipos rankų (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:29 val.)"Triobet - Kaunas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 14:08 val.)"Triobet - Kaunas" antrą kartą užtikrintai įveikė "Triobet" (2009 balandžio 28 d., antradienis, 22:05 val.)Kauno "SRC" lieka nepralaimėjusi (2009 balandžio 21 d., antradienis, 22:11 val.)