STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs OMEGA (69:37)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“

2008 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 22:49 val., peržiūros: 6157

Pirmąją žiemos dieną KTK sporto salėje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Omegos“ komandų. Visą rungtynių laiką vis didinę persvarą „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ žaidėjai įgyjo triuškinamą persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių galo. Rungtynės baigėsi beviltišku „Omegos“ pralaimėjimu 69-37.

Pirmuosius taškus pelnė svečiai, vienintelį kartą šiose rungtynėse ir buvę priekyje. Po šių dviejų taškų, sekė „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos sausa atkarpa 9-0, o kėlinio viduryje rezultatas jau buvo 19-4. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 22-9.

Puikiai besiginanti „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ komanda periminėjo vieną po kito kamuolius, o „Omegos“ krepšininkai vis klydo ir klydo, o metimai dažiau skriejo pro šalį, nei pasiekdavo tikslą. „Omega“ kėlinio viduryje šiek tiek aptirpdė deficitą iki 14 taškų, tačiau geriau antrojo kėlinio pabaigą sužaidę aikštelės šeimininkai priekyje buvo jau 20 taškų skirtumu 38-18.

Tačiau „Omegos“ komandos žaidėjai nenusiminė ir susikaupę pradėjo trečiąjį rungtynių kėlinį. Žaidėjus labai stipriai ragino ir šmaikštavo gerai nusiteikęs „Omegos“ komandos treneris Donatas Šliogeris. Tuo tarpu aikštelėje „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos pranašumas vis didėjo, o šis kėlinys baigėsi rezultatu 51-27.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Pirmaudami šiame kėlinyje 2-4 (53-31) svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos vėl sekė „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos spurtas. Jie laimėjo atkarpą 11-0 ir skirtumas išaugo iki 36 taškų. Tik paskutinėse atakose V.Bernotas šį skirtumą šiek tiek aptirpdė. Rungtynės baigėsi rezultatu 69-37, triuškinama „Stasio Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandos pergale.

„Stasio Raštikio Puskarininkių mokykla“ įrodė savo pranašumą prieš „AKS & Nekturą“ (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:34 val.)"Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" sutriuškino "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:59 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)"Stasio Raštikio puskarininkių mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Agavos & Automatinių sistemų serviso" komandą (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 21:18 val.)Po atkaklios kovos "Olympic casino" įveikė "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 20:49 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutriuškino "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" komandą (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 21:14 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)Po intriguojančios kovos "Sanistal" svečiuose nugalėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:18 val.)"KER & Lytarga" nesunkiai įveikė "Puskarininkių Mokyklą" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Kauno Tiltai" iškovojo lengvą pergalę prieš nepilnos sudėties "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 21:06 val.)