DENTIST TEAM vs J.DOBKEVIČIAUS KOMANDA (58:79)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

"J.Dobkevičiaus Komanda" pasiekė įtikinamą pergalę

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 11:05 val., peržiūros: 1466

Balandžio 14 dieną, 18.30 val., “Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Sportturo“ taurės 2013 komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „J.Dobkevičiaus Komanda“ (svečiai). Rungtynės nebuvo atkaklios, jau pirmame kėlinuke svečiai demonstruodami darnų komadinį žaidimą pasiekė dviženklį pranašumą. Vėliau komandos žaidė banguotai, bet didelė persvara lėmė užtikrintą „J.Dobkevičiaus Komanda“ krepšininkų pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:79.

Jau pirmosiomis atakomis svečiai ėmė įrodinėti, jog šiandien atvyko nusiteikę rimtai ir smeigė vieną po kito tolimus metimus į „Dentist Team“ komandos krepšį. Tuo tarpu šeimininkų puolimas strigo, komanda prastai pataikė iš toliau, o ir reidai link krepšio ne visada atnešdavo naudos. Vistik didelis skaičius išprovokuotų pražangų suteikė šeimininkams progą taškus rinkti nuo baudų metimo linijos, tačiau ir čia žaidėjai nesugebėjo pasižymėti. Puikiai kamuolį įžaidinėję svečiai nesunkiai pasiekė 20 taškų pranašumą ir užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą. O ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:51.

Antroje rungtynių pusėje ant suolelio sėdo „J.Dobkevičiaus Komanda“ vienas lyderių E.Čižinauskas ir komandos žaidimas iškarto pasikeitė. Atsipalaidavę svečiai vis prasčiau puolė, o daugelį jų atakų pabaigdavo klaidos, o ne taiklūs metimai. Šeimininkai taip pat nepasižymėjo kokybišku puolimu, bet puiki kova dėl atšokusių kamuolių suteikė komandai naują viltį. Nors komandas visą laiką skyrė daugiau nei 10 taškų, tačiau „Dentist Team“ nenuleido rankų ir paskutiniame kėlinuke dar kartą pabandė paspausti varžovus. Svečiai padarė keletą labai apmaudžių klaidų, bet vienas kitas taiklus metimas užgesino visas aistras. Paskutinėmis minutėmis skirtumas dar kartą išaugo ir užtikrinta pergalė jau buvo „J.Dobkevičiaus Komanda“ rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:79.

Po rungtynių „J.Dobkevičiaus Komanda“ treneris E.Čižinauskas kalbėjo: „na šiandien susirinko komanda, nevisi, tačiau to užteko, kad laimėtume, o apie mūsų pajėgumą ir tikslus anksti dar kalbėti, bandysim eiti kuo toliau, o kaip seksis bus matyt“.

"Dentist Team": V.Stalerūnas 21 (12 atk. kamuolių, 6 per. kamuoliai, 9 išpr. pražangos), R.Balčiūnas 17, R.Krasnickas 13.

„J.Dobkevičiaus Komanda“: E.Čižinauskas 21 (7 rez. perdavimai, 6 išpr. pražangos), M.Galinis 15 (14 atk. kamuolių, 6 blokai), J.Andreikėnas 11.

J. Dobkevičiaus komanda rungtynių pabaigoje vos neišleido pergalės iš rankų (2013 balandžio 27 d., šeštadienis, 23:35 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi "J. Dobkevičiaus komanda" įveikė "Omegą" (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:00 val.)Ketvirtfinalyje "Sporto fėja" lengvai įveikė "J. Dobkevičiaus komandą" (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Omega" pavasario turnyrą pradėjo pergalingai (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:56 val.)Galingai startavę "A.Sabonio KC - 95" krepšininkai krito kovoje prieš "J.Dobkevičiaus Komandą" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:56 val.)Per pratęsimą "Košmaras" susidorojo su "Dentist team" (2013 balandžio 28 d., sekmadienis, 21:26 val.)