MINORDIJA vs MIKROVISATA (75:66)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 19 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Minordija" antrą kartą sezone nugalėjo "Mikrovisatos" komandą

2010 sausio 19 d., Antradienis, 20:05 val., peržiūros: 5198
Antradienį, sausio 19 dieną, "Kauno energijos" sporto salėje, “Įmonių” lygos D pogrupio varžybas žaidė aikštės šeimininkai “Minordija” ir svečiai “Mikrovisata”. "Minordija" iki šių varžybų D grupėje buvo laimėję du kartus, o "Mikrovisata" abu susitikimus pralaimėję. Pirmame ture šios komandos jau buvo susikovę B grupėje. Tas varžybas 87:78 laimėjo "Minordija". Varžybas puikiai pradėjo "Minordija" ir sužaidus dvi minutes jau pirmavo 14:0. Vėliau "Mikrovisata" atsigavo, nebeleido varžovam didinti persvaros. Antrame ketvirtyje geriau žaidė svečiai. Pamažu mažinę varžovų persvarą, gale kėlinio priartėjo iki penkių taškų. Sužaidus pusę varžybų 41:36 "Minordija" pirmavo. Trečią ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai, padidinę persvarą iki dešimt taškų. Po kelių minučių jų pranašumas buvo tik du taškai, o pasibaigus kėliniui "Minordija" pirmavo trim (54:51). Ketvirtame ketvirtyje šeimininkai varžovam priartėti neleido ir nugalėjo rezultatu 75:66. Tai buvo trečia pergalė iš tiek pat galimų D grupėje. "Mikrovisata" pralaimėjo trečią kartą.

Rungtynės prasidėjo neįprastai. Turėjusios prasidėti 17.45, jos prasidėjo beveik 15 minučių vėliau. „Mikrovisatos“ žaidėjai laukė atskubančio penkto komandos žaidėjo. Už vėlavimą į varžybas, dar jom neprasidėjus techninę pražangą gavo svečių komanda. Stojęs prie baudų metimų linijos, abu baudų metimus pataikė T.Ilčiukas („Minordija“). Gal nelabai gerai apšilę, o gal jaudulio dėl techninio pralaimėjimo apimti, svečiai varžybų pradžią pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 14:0 ir sužaidus dvi minutes „Mikrovisata“ paprašė pirmos minutės pertraukėlės varžybose. Po jos komandų žaidimas išsilygino. „Minordijai“ atakas sekėsi užbaigti jau ne taip sėkmingai. Sužaidus puse ketvirčio 18:3 pirmavo šeimininkai. Netrukus 2:9 spurvao svečiai ir sumažino persvarą iki aštuonių taškų (20:12). Kėlinio pabaigoje persvarą „Minordijai“ pavyko padidinti (31:17). Per pirmą ketvirtį „Mikrovisata“ neprasižengė nei vieno karto, o patys išprovokavo keturias. „Minordija“ pataikė net šešis tritaškius, atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Antro ketvirčio pradžioje skirtumas buov 12-14 taškų. „Mikrovisatai“ sumažinus skirtumą dviem taškais, netrukus dvitaškiu atsakydavo „Minordija“. Sužaidus beveik tris minutes 37:23 pirmavo šeimininkai. Tada J.Rajackas („Mikrovisata“) pataikė tritaškį ir sumažino persvarą iki 11 tašų (37:26). Sužaidus puse ketvirčio, A.Kemeraitis („Minordija“) pelnė dvitaškį ir vėl padidino persvarą (39:26). Dviejų minučių atkarpą svečiam pavyko laimėti 0:6 (39:32). Šeimininkų paprašyta minutės pertraukėlė padėjo. Po jos taikliai tritaškį metimą metė K.Kinas („Minordija“) (41:32). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei taikliai tritaškį metė J.Rajackas („Mikrovisata“), iš dviejų baudų metimų vieną pataikė T.Grigalevičius („Mikrovisata“). Sužaidus du kėlinius rezultatu 41:36 pirmavo „Minordija“. „Mikrovisata“ vis dar buvo neprasižengusi nei vieno karto.

Trečią ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai. A.Kemeraitis („Minordija“) pelnė du taškus su varžovo pražanga, M.Genys („Minordija“) pelnė dvitaškį ir vėl atitrūkti pavyko „Minordijai“. Dviženkle persvara šeimininkai ilgai nesidžiaugė... Sužaidus keturias su puse minutės, po aštuonių iš eilės „Mikrovisatos“ taškų, šeimininkų pranašumas sumažėjo iki dviejų (46:44). A.Kemeraitis („Minordija“) pataikė dvitaškį ir padidino komandos persvarą iki keturių (48:44). Į šį taiklų metimą penkiais taškais atsakė „Mikrovisata“ ir pirmą kart šios dienos varžybose išsiveržė į priekį (48:49). Iki ketvirčio pabaigos buvo likę trys minutės. Persvara „Mikrovisata“ džiaugėsi neilgai – du taškus su varžovo pražanga pataikė „Minordijos“ žaidėjas K.Kinas (51:49). Paskutinę kėlinio minutę rezultatas pasikeitė nedaug, o po trijų ketvirčių 54:51 pirmavo „Minordija“.

Ketvirtą kėlinį „Mikrovisatos“ komandoje pradėjo trečio ketvirčio metu atvykęs dar vienas komandos žaidėjas. Sužaidus pusem inutės du taškus su pražanga pelnė M.Genys („Minordija“) (56:51). Jo mestas baudos metimas tikslo nepasiekė. „Minordija“ antrą ketvirčio minutę padidino persvarą iki 7 taškų (60:53), bet po dviejų taiklių svečių dvitaškių persvara sumažėjo iki trijų (60:57). Šeimininkai nenorėjo varžybose sukurti intrigos. Laimėdami penkių minučių atkarpą 9:2 jie padidino persvarą iki 10 taškų. Iki ketvirčio pabaigos dar buvo likę trys minutės. Taiklus J. Rajacko („Mikrovisata“) tritaškis ir dvitaškis sumažno šeimininkų pranašumą iki penkių taškų, bet daugiau sumažint persvaros svečiam nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:66.

Trenerių komentarai

„Minordijos“ treneris džiaugėsi, jog komanda laimėjo trečias varžybas iš eilės, nors šiandien žaidė be savo komandos lyderio.
„Mikrovisatos“ treneris teigė, jog komandai trūko traumuotų žaidėjų. Kai kurie žaidėjai negalėjo atvykti dėl nepalankaus varžybų laiko.

„Minordija“: A.Kemeraitis 21, A.Gintautas 15, M.Genys 13, N.Varžaitis 11 (18 atk. kam.)
„Mikrovisata“: J.Rajackas 19, M.Čereška 18, T.Grigalevičius 17

"Minordija" ir antrą kartą įveikė "Achemą & EKB" (2010 vasario 06 d., šeštadienis, 17:59 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Kauno tiltų" komandą (2010 sausio 28 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Sunkią pergalę iškovojo "Kamesta", rungtynių pabaigoje nugalėjusi "Mikrovisatos" komandą (2010 vasario 25 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Kupinose klaidų rungtynėse pergalę iškovojo "Mikrovisatos" ekipa (2009 spalio 26 d., pirmadienis, 23:31 val.)"Achema & EKB" po atkaklios kovos nugalėjo "Mikrovisatą" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)"Minordija" lengvai nugalėjo "Kauno tiltus" (2010 vasario 16 d., antradienis, 22:29 val.)"Achema & EKB" antrą kartą nugalėjo "Minordiją" ir pateko į ketvirtfinalį (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 16:50 val.)"Minordija" iškovojo sunkią pergalę namuose (2010 sausio 05 d., antradienis, 19:59 val.)Itin prastai atakavusi "Mikrovisata" patyrė skaudžią nesėkmę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 21:52 val.)"Minordija" sutriuškino dar vienus priešininkus (2009 gruodžio 15 d., antradienis, 19:26 val.)