Omega vs Vėjų linija & Garliavos duona (81:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 20 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po pratęsimo laimėjusi „Omega“ keliauja į ketvirtfinalį.

2015 kovo 20 d., Penktadienis, 22:11 val., peržiūros: 869

Kovo 20 dieną įmonių lygos „Rind“ pirmenybėse aštuntfinalyje antrąjį kartą į akistata stojo „Omega“ ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ . Po pirmojo susitikimo serijoje iki dviejų pergalių buvo „Omega“ pirmąsias rungtynes laimėjusi (65:60) rezultatu. Šios dienos rungtynėse svečiai „Vėjų linija & Garliavos duona“ žinojo, jog negali pralaimėti, nes pralaimėjimas reikštu jų sezono pabaigą. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie visada buvo priekyje kelių taškų persvarą. Po dviejų kėlinukų „Omega“ pirmavo (35:30). Antroje rungtynių pusėje šeiminiai vis dar žaidė stabiliai ir po trijų kėlinuku buvo priekyje dviženklių taškų persvara (55:45). Vis dėlto į ketvirtąjį kėlinuką svečiai išėjo nusiteikė laimėti šias varžybas ir dar nevažiuoti namo ir tai jiems puikiai sekėsi likus žaisti kiek daugiau nei 1 minutę jie turėjo 4 taškų deficitą ir iškovojo pratesimą(69:69). Vis dėlto šeimininkai pratesimo metu žaidė stabiliai ir šventė pergalę rezultatu (81:75).

Pirmąjį kėlinuką tritaškiu metimu pradėjo šeimininkų ekipos puolėjas T.Vaitkevičius, tačiau po šio metimo svečiai padarė spurtą (0:8). Įpusėjus kėlinukui abiejų ekipų žaidimas išsilygino, tačiau geriau sužaista kėlinio pabaiga šeimininkams leido būti priekyje po pirmojo kėlinuko (18:14).

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje buvo panašus pirmoje kėlinuko pusėje svečiai atrodė geriau, bet po šeimininkų paprašytos minutės pertraukėles vaizdas apsivertė aukštyn kojomis ir šeimininkai pradėjo žaisti rezultatyviau, kas leido jiems būti priekyje prieš ilgąją pertrauką (35:30).

Trečiame kėlinuke šeimininkai pradėjo tolti ir pasiekė didžiausi skirtumą (50:38). Svečiai į tai atsakė rezultatyvia pabaiga, tačiau apsiginti nepavyko ir po 30 minučių žaidimo svečiai atsilikinėjo (55:45).

Ketvirtajame kėlinuke „Vėjų linija & Garliavos duona“ stojo į lemiamą šturmą pergales link. Kėlinuko pradžioje nesisekė panaikinti deficito, bet likus žaisti 4 minutes svečiai padarė spurtą (0:6) ir sušvelnino atsilikimą iki 4 taškų. Šeimininkai nenorėjo paleisti pergalės ir paskutinę atakos sekundę „Omegos“ žaidėjas M.Zubavičius iš 8 metrų smeigė tritaškį metimą. Likus žaisti daugiau nei 1 minutę komandas skyrė 4 taškai. Vis dėlto „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipa parodė savo kovingumą. Paskutinę ataką likus žaisti mažiau nei 10 sekundžių L.Varnas įmetė dvitaškį metimą ir išlygino rezultatą. Šeimininkai dar turėjo šansą įmesti paskutini metimą, bet jis skriejo pro šalį ir tai skelbė pratesimą (69:69).

Pratesimo metu šeimininkai susikaupė ir nebe klydo iš karto atitolo 6 taškų skirtumu. Svečiai dar bandė vytis „Omega“ krepšininkus, bet deja nepavyko ir teko pripažinti konkurentų pergalę rezultatu (81:75).

Po rungtynių „Omegos“ treneris paklaustas, kas atsitiko, jog ketvirtajame kėlinuke nepavyko laimėti, o tik po pratesimo?

Išsprūdo pergalė, turėjome žaisti ramiau rungtynių pabaigoje. Beto buvo daug metamų baudų. Tai taip gavosi, kad teko žaisti pratesimą, o jo metu susikaupėme, žaidėjai vykdė viską, kas buvo pasakyta, žaidė agresyviai, išlaikė pauzės ir tai pasiteisino.

Kokie tikslai treneri?

Tikslas yra dalyvauti,o kaip bus, kaip dievas duos.

Omega: Remigijus Kasperavičius – 20 tšk., Mantas Zubavičius – 17 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 17 tšk., Povilas Liesis – 16 tšk. (5 išpr. praž.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Giedrius Kaubrys – 19 tšk., Laurynas Varnas – 18 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vytautas Vaškevičius – 15 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Raila – 13 tšk.

Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)„Omega“ sunkia pergale pradėjo aštunfinalį (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)"Omega" tik po pratęsimo palaužė "KTU" komandą (2015 kovo 09 d., pirmadienis, 23:39 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:05 val.)