ROBOTUKŲ ARMIJA vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (57:53)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 balandžio 30 d., Antradienis, 20:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

"Robotukų Armija" keliauja į C lygos "Iššūkio" taurės finalą

2013 gegužės 01 d., Trečiadienis, 00:34 val., peržiūros: 1475

Antradienį, Balandžio 30 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių pusfinalio rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės komandų: „Robotukų Armijos“ (šeimininkai) ir „Rokų Keramikos & Kroviniupervezimas.lt“ (svečiai) ekipų. Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę šventė „Robotukų Armija“. Tai buvo jau antroji jų pergalė pusfinalio serijoje, kuri atvėrė jiems kelią į finalą. Rungtynių rezultatas – 57:53 (13:12, 10:10, 16:12, 18:19).

Pirmas kėlinukas iš karto prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką. Tačiau ketvirčiui įpusėjus šeimininkų teisėmis žaidę „Robotukų Armijos“ krepšininkai pirmavo 8:5. Deja, tai truko ne ilgai ir Rokai netrukus išlygino ir persvėrė rezultatą, bet kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl susigražino pranašumą sau. Rezultatas po kėlinio – 13:12.

Antrasis kėlinukas, kaip ir pirmasis pasižymėjo labiau ginybiniu krepšiniu ir rezultatas augo lėtai. Tačiau kova vis tiek vyko atkakliai ir nei viena komanda nesugėbėjo įgyti didesnio pranašumo. Rezultatas po dviejų kėlinių – 23:22.

Trečiajame kėlinuke vėl vyko lygi kova, tačiau ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai pelnė penkis taškus be atsako ir šiek tiek atitrūko nuo savo varžovų. Daugiausiai prie to pridiėjo A.Eitutis pataikęs tritaškį. Rezultatas po trijų kėlinių – 39:34.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu. 0:11. Tai leido jiems įgyti šešių taškų pranašumą. Tai buvo didžiausia persvara šios dienos rungtynėse. Tačiau po šio spurto „Rokų“ komanda tarsi sustojo ir leido šeimininkams po truputį mažinti atsilikimą, o spurtas 9:0 leido jiems įgyti keturių taškų persvarą. Likus žaisti vieną minutę komandas skyrė penki taškai. O po minutės pertraukėlės, iki rungtynių pabaigos likus 18 sekundžių, svečių komandos žaidėjas T.Kmitas smeigė tritaškį, kuris sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Tačiau tai buvo viskas ką jiems pavyko nuveikti. „Robotukų Armija“ iškovojo kelialapį į finalą. Rezultatas po keturių kėlinių – 57:53.

„Robotukų Armijos“ komandos treneris L.Dabulskis sakė: „Buvo įtemptos rungtynės. Šiandien neturėjom vieno aukšto žmogaus, tai gal buvo šiek tiek sunkiau gynyboje, bet lemiamu momentu susiėmėm, gerai sužaidėm ir laimėjom. Finale tikimės tik pergalės.“

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ – Evaldas Jančiauskas 14 taškų, Tomas Kmitas 12 taškų, Arnoldas Karla 11 taškų.

"Robotukų Armija" – Karolis Meiliūnas 26 taškai, Arūnas Eitutis 23 taškai, Nedas Kundrotas 4 taškai.

"C" lygos "Iššūkio" taurės finale triumfavo "Robotukų Armija" (2013 gegužės 08 d., trečiadienis, 23:44 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Robotukų Armija" paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Straight" pasipriešinimą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:35 val.)"Robotukų Armija" nugalėjo varžovus ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)„Robotukų armija“ per vieną kėlinį palaužė „Komandą X“ (2012 spalio 30 d., antradienis, 23:16 val.)"Robotukų Armija" laimėjo jau slystančias iš rankų rungtynes (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Ambi" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:09 val.)