CLUB 9 & PIZZA CLUB vs GB UNITED (84:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 30 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, P. Lukšio g. 40, LT 49294

Club 9 & Pizza Club" nesunkiai įveikė "GB United"

2011 sausio 30 d., Sekmadienis, 22:03 val., peržiūros: 4826

Šiandien (01.30), VDU Rasos gimnazijos sporto salėje, įvyko "Įmonių – Top Sport" lygos, "Iššūkio" taurės rungtynės, kuriose susitiko "Club 9 & Pizza Club" (šeimininkai) ir "GB United" (svečiai). Pirmąją rungtynių dalį komandos žaidė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkų penketukas pavargo ir nebesugebėjo žengti koja kojon su varžovais. Rungtynės baigėsi pelnyta svečių pergale, rezultatu 84:63.

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo "GB United". Šeimininkai pataikė keletą tolimų metimų iš eilės bei surezgė keletą rezultatyvių greitų atakų. Nors "Club 9 & Pizza Club" ekipa turi daug galingesnę priekinę liniją, tačiau rungtynių pradžioje jiems nepavyko įrodyti savo pranašumo. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 20:25.

Nors svečių ekipa turėjo tik 5 žaidėjus, tačiau ir per sekančias dešimt minučių atrodė švieži. "GB United" ekipoje nesulaikomas buvo Audrius Vibriantis, pirmoje rungtynių dalyje pataikęs net 6 dvitaškius iš 8. Jam puikiai talkino 5 dvitaškius iš 8 pataikęs Raimundas Mickevičius, kuris šiandienos rungtynėse buvo rezultatyviausias – 22 taškai. Tuo tarpu svečių ekipa žaidė drausmingą komandinį žaidimą, net 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Po antrojo kėlinuko rezultatas buvo 38:41.

Po ilgosios pertraukos "Club 9 & Pizza Club" savo varžovams iškasė gilią gilią duobę. Pradėję žaisti greitą krepšinį jie nuvaikė savo varžovus ir sugebėjo spurtuoti rezultatu 17:0. Po tokio šalto dušo svečiai nebeatsigavo ir pralaimėjo kėlinuką triuškinamu skirtumu – 26:6. Prieš finalinį ketvirtį komandas skyrė jau 17 taškų – 64:47.

Per likusį rungtynių laiką "GB United" nieko nebesugebėjo padaryti – ryškiai matėsi, jog trūksta jėgų. Aikštelės šeimininkai dominavo po krepšiu – rinkosi vieną kamuolį po kito po varžovų krepšiu bei neleido savo varžovams kartoti metimų. Šiandien jų gretose rezultatyviausias buvo Tomas Daranda, pelnęs net 20 taškų. Rungtynės baigėsi pelnyta "Club 9 & Pizza Club" pergale, rezultatu 84:63.

Po rungtynių "Club 9 & Pizza Club" komandos treneris Haroldas Nevidauskas sakė : "Pradžioj šiek tiek neįvertinom – pamatėm, jog tik penkiese jie, tai lošėm bilekaip. Bet paskui panaudojom greitį ir laimėjom."

"GB United" treneris Tadas Šteinbergas komentavo : "Sunkus metas komandai. Yra keli susitraumavę, yra keletas kur dėl rimtų priežasčių negalėjo atvykti – viską lėmė tai, jog mes žaidėm penkiese...priešininkai fiziškai stipresni buvo."

"Club 9 & Pizza club" antrą kartą įveikė "Olympic casino" (2011 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Club 9 & Pizza Club" namuose įveikė "S.Raštikio puskarininkių mokyklą" (2011 sausio 16 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Club 9 & Pizza Club" įtikinamai nugalėjo "Best 4 You & KMU IT" (2010 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai " įveikė "GB United" (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)"Helvina" nesunkiai įveikė "Club 9 & Pizza Club" (2010 lapkričio 07 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Agava & ASS" triuškinančiu skirtumu įveikė "GB United" ekipą (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)Užtikrinta "Club 9 & Pizza club" pergalė (2011 kovo 06 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Club 9 & Pizza Club" žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:28 val.)Nelygioje kovoje nugalėjo "GB United" ekipa (2011 sausio 14 d., penktadienis, 22:51 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "GB United" ekipą (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:34 val.)