DUMBLAS vs KK STABDŽIAI (87:36)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 25 d., Penktadienis, 20:15 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

"Dumblas" namuose nepaliko jokių šansų "KK Stabdžiams"

2008 sausio 25 d., Penktadienis, 22:53 val., peržiūros: 8118

Sausio 25 dieną, be pralaimėjimų "Aukso" lygos "Paguodos turnyre" žygiuojantys "Dumblas" savo aikštėje priėmė "KK Stadžius". Tris kėlinius rungtynynes visiškai kontroliavęs "Dumblas" iškovojo triuškinančią pergalę namuose rezultatu 87:36. Šeimininkai "Dumblas" įsirašė trečiąją pergalę šiame turnyre. Jų šiandieniniai varžovai "KK Stabdžiai" patyrė penktajį pralaimėjimą ir pergalių neturi.

Jau nuo pat rungtynių pradžios "Dumblas" veržėsi į priekį: viduryje kėlinio spurtavo 8:0, o paskui šiek tiek stabtelėjo, tačiau vistiek sugebėjo ketvirtį laimėti 21:11.

Antrasis kėlinys buvo pavyzdys, kaip komanda patenka į didelę krizę: svečiai per visą kėlinį sugebėjo įmesti tik 2 taškus ir pralaimėjo du kėlinius rezultatu 41:13.

Trečiame kėlinyje "Dumblo" stovykloje jau tvyrojo pergalės nuotaikos, tačiau atsiplaidavimas nebuvo į naudą, nes varžovai šį kėlinį sužaidė šiek tiek geriau, laimėdami jį 11:17, tačiau bendram rezultate – 52:30.

Paskutinis rungtynių kėlinys buvo tiesiog negailestingas triuškininimas. "Dumblas" per paskutinį kėlinį įmetė 35 taškus, leisdami priešininkams įmesti tik 6. Galutinis rungtynių rezultatas 87:36.

Nugalėtojų komandoje būtų sunku išskirti lyderį – P.Žekonis ( 14 taškų, 10 "asistu", 4 perimti kamuoliai ), T.Jorudas ( 13 taškų ), po 12 įmetė net 3 žaidėjai: L.Steikūnas ( 12 atkovotų kamuolių ), K.Pupinis ir R.Šiumeta.

Svečių ekipoje išsiskyrė L.Linkevičius, pelnęs 10 taškų. 9 pelnė M.Kadakauskis ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje.

Rungtynių teisėjams "Dumblas" skyrė 9, o "KK Stabdžiai" - vienu balu mažiau.

"BC Spurtas" vėl turėjo vargo su "KK Stabdžiais" (2008 kovo 03 d., pirmadienis, 21:10 val.)"Dumblas"be didesnio vargo sudorojo "BC Spurtas" (2008 vasario 15 d., penktadienis, 23:20 val.)"ISM' namuose nuginklavo "KK Stabdžius" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:39 val.)"Dumblas" lengvai nugalėjo "Krepsinis.net" (2008 vasario 22 d., penktadienis, 20:52 val.)"Piliuona" nesunkiai įveikė "KK Stabdžiai" ekipą (2008 vasario 15 d., penktadienis, 20:42 val.)"Dumblas" pergalingai pradėjo atkrintamasias varžybas (2008 kovo 21 d., penktadienis, 22:22 val.)"Dumblas" nepateko į finalą (2008 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:10 val.)"Dumblas" ir toliau žygiuoja pergalių keliu (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)"Piliuona" be didesnio vargo įveikė "KK Stabdžius" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 20:29 val.)"Dumblas" gana lengvai susitvarkė su ISM komanda (2008 vasario 02 d., šeštadienis, 00:37 val.)