ESS VP & SANTERMITA ĮSP vs AGAVA & ASS (62:70)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2011 gegužės 02 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Agava & ASS" išplėšė pergalę ir pateko "Įmonių" lygos į iššūkio taurės finalą

2011 gegužės 02 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 6491

Pirmadienį (05.02) J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko antrosios "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "ESS VP & Santermita ĮSP" (šeimininkai) ir "Agava & ASS" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo pakankamai nerezultatyviai, ekipos per 4 minutes sugebėjo pelnyti vos 6 taškus, kiek vėliau svečių ekipa truputį įsibėgėjo ir laimėjo 3 taškais. Antrajame kėlinyje ekipos ir toliau žaidė labai kovingai, bei per visą šį kėlinį nei viena nesugebėjo surengti didesnio spurto ir rezultatas liko apylygis. Trečiajame kėlinuke produktyvesnį krepšinį rodė šeimininkų komanda ir per visą kėlinį po truputį vis artėjo prie varžovų, o kėlinio pabaigoje persverė rezultatą savo naudai. Paskutiniajame kėlinuke, komandos vėlgi atrodė pakankamai panašios, vis tik sėkmingiau paskutiniasias minutes sužaidusi "Agava & ASS" ekipa išplėšė pergalę ir laimėjo rungtynes (62:70).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Tado Gaurilčiko taikliu dvitaškiu metimu, bei netiksliomis dvejomis baudomis, tačiau į tai atsakė K.Meiliūnas pelnęs 4 taškus, bei E.Zaidelis pridėjęs dar 2 taškus. Po šio "ESS VP & Santermita ĮSP" komandos spurto svečiai nesėdėjo rankų sudėję ir perėmė iniciatyvą, ir išlygino rezultatą, tačiau J.Normantas pataikė svarbų tritaškį metimą, po kurio pastarojo ekipa išiveržė į priekį, vis tik paskutiniosios 3 atakos priklausė svečių komandai, kuri sėkmingai pabaigė kėlinį ir sukaupė 3 taškų pranašumą (12:15).

Antrajame kėlinyje vėlgi pirmuosius taškus pelnė T.Gaurilčikas pataikęs 2 taškus su pražanga, bei dar kiek padidinęs skirtumą tarp komandų, bet šeimininkų komanda taip pat turėjo ką, parodyti ir taip pat demonstravo rezultatyvų krepšinį išlygindami rezultatą. Kėlinio viduryje fortūna nusišypsojo svečiams ir šie dar kartą išsiveržė į prieki, ir iki pat pirmosios dalies pabaigos išsaugojo 3 taškų pranašumą, kas parodė jog šis kėlinys buvo sužaistas lygiosiomis (28:31).

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau stengėsi užimti lyderės poziciją, bei po truputį nutolti nuo varžovų. Pradžioje pastariesiems sekėsi ganėtinai neblogai, tačiau praėjus keletai minučių šeimininkai pradėjo spurtuoti ir sėkmingai baigė vieną ataką po kitos. Pirmasis spurtas buvo (8:0), kuris leido persverti rezultatą sau teigiama linkme, o paskutinioji atkarpa šiame kėlinyje buvo (10:6), kas nebuvo labai įspūdinga, tačiau skirtumas dar padidėjo (47:43).

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai tęsė pradėtą darbą ir po pirmųjų atakų šie turėjo jau 9 taškų pranašumą, tačiau kaip parodė praeiti kėliniai, per anksti džiaugtis negalima, kadangi žaidimas bet kurią minutę gali pasisukti priešinga linkme. Taigi, taip ir atsitiko svečiai ir vėl išlygino rezultatą, o po šių atakų prasidėjo žūtbūtinė kova, komandos sukaupė paskutiniasias jėgas ir kovėsi, tačiau tai kiek geriau sekėsi "Agava & ASS", kurie sugebėjo susikrauti 6 taškų pranašumą, kas leistų šiems laimėti seriją (ESS laimėjo 4 taškais pirmas rungtynes). Nors Kęstutis Tarvainis sugebėjo pelnyti taškus iš toli, tačiau varžovai atsakė tuo pačiu ir protingiau sužaidę pabaigą laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu, o pusfinalio serijoje 4 taškais nugalėjo savo varžovus (62:70).

"Agava & ASS" komandoje pasižymėjo Karolis Meiliūnas 21 tšk. 7 rez.perd. Edgaras Zaidelis 12 tšk. 8 atk.kam. Jonas Normantas ir Donatas Budginas pelnė po 9 taškus ir atitinkamai atkovojo 7 ir 2 kamuolius.

"ESS VP & Santermita ĮSP" naudingiausi buvo Tadas Gaurilčikas 26 tšk. 7 atk.kam. Almantas Sutkus 11 tšk. 9 atk.kam. Audrius Šalaševičius 11 tšk. 8 atk.kam.

Paskutiniai komentarai (3 iš 11)

Anonimas2011 gegužės 03 d., 09:31 val.

Trajakas ziaurus buvo, zudantis, jis praktiskai nuleme visas rungtynes. Sekmes Agavai finale, o jame bus labai sunku nes Swecai labai gerai atrodo.

dnc2011 gegužės 03 d., 09:17 val.

jop tas trajakas kur teisejas atidave kamuoly mus ir prazude

cmo2011 gegužės 03 d., 08:55 val.

esminis luzis buvo Tado trajakas likus keliom minutem, nors mums trajakai nekrito, bet lemiamas ikrito :) sekmes Esmi Jums del 3vietos.

"Sweco Hidroprojektas" nesunkiai iškovojo "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurę! (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 01:13 val.)"AGAVA & Ass" išplėšė pergalę prieš "GB United" (2011 kovo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" komandos krepšininkai iškovojo trečiąją vietą "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurėje! (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)"Agava & ASS" po įtemptos kovos įveikė "Kauno Tiltus" (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Agava & ASS" antrojoje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" ekipą (2010 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Agava & ASS" triuškinančiu skirtumu įveikė "GB United" ekipą (2011 vasario 07 d., pirmadienis, 21:36 val.)"AGAVA & ASS" įveikė "Mikrovisatą" ir eliminavo ją iš tolimesnių atkrintamųjų kovų (2011 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)"Agava & ASS" savo sezoną pradėjo sunkia pergale po pratęsimo (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios rungtynių pabaigos prasibrovė į ketvirtfinalį (2011 balandžio 18 d., pirmadienis, 22:06 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" prieš atsakomąsias varžybas turės keturių taškų persvarą (2011 balandžio 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)