ŠILDUVA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (90:78)Kauno Mero taurė 2008 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 rugsėjo 30 d., Antradienis, 18:30 val. @ Šilduvos sporto salė, Energetikų g. 15, Kaunas LT-52368

"ESS" nepajėgė nugalėti "Šilduvą"

2008 rugsėjo 30 d., Antradienis, 21:15 val., peržiūros: 8468

Šiandien (09:30) „Šilduvos‘‘ sporto salėje susitiko dvi „Kauno Mero“ taurės A progrupio komandos „Šilduva“ (šeimininkai) ir "Energijos sistemų servisas“ (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje šeimininkai buvo visa galva aukštesni už savo varžovus, todėl pirmavo visą laiką. Po ilgosios pertraukos žaidimas vyko banguotai. Padėtį kontruoliuodavo tai viena, tai kita ekipa. Trečio kėlinuko gale ir ketvirtojo pradžioje „Šilduva“ parodė , kad yra nusiteikusi laimėti. Jiems pavyko išlaikyti persvarą ir komanda šventė trečią pergalę iš eilės rezultatu 90:78 (24:13, 18:25, 21:14, 27:26) taip įsitvirtindama pirmoje grupės vietoje.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų laimėtu ginčio kamuoliu ir tolimu metimu. Svečiams pirmosiomis minutėmis nepavyko surengti sėkmingos atakos, o jų priešininkai atitrūko 8 taškų skirtumu. Kėlinuko viduryje "ESS" ekipa buvo sumažinusi persvarą iki minimumo, tačiau kėlinuką drausmingai užbaigę "Šilduvos" krepšininkai įgijo11 taškų pranašumą 24:13.

Antrąjį kėlinį ryžtingiau pradėjo svečiai. Jie surengė kelias greitas atakas ir taip sumažino atotrūkį iki 9 taškų (26:17). Toliau kėlinuke persvara vis svyruodavo: tiek į mažesnę, tiek į didesnę pusę. Antroje ketvirčio pusėje "ESS" pavyko periimti iniciatyvą ir žaibiškai priartėti prie savo varžovų (39:38). Tačiau paskutinėmis sekundėmis šeimininkai smeigė tolimą metimą ir susikrovė 4 taškų pranašumą 42:38.

Trečiąjį ketvirtį ir vėl sėkmingiau pradėjusi "ESS" ekipa persvarą sumažino iki dviejų taškų, o netrukus ir persvėrė rezultatą (50:45). Bet čia svečiai ir sustojo. Jų puolimas pradėjo strigti. Varžovai spausdami privertė klysti. Jie surengė greitas atakas taip atstatydami dviženklę persvarą 63:52.

Rungtynių pabaigoje "ESS" pavieniais bandymais ir spaudimu bandė mažinti rezultatą. Tačiau abi komandos žaidė panašaus stiliaus žaidimą. Todėl rezultatas ryškiai nekito. Rungtynės pasibaigė rezultatu 90:78.

Nugalėtojų ekipoje I.Krygeris ir A.Žėkas pelnė po 22 taškus, R.Lukoševičius ir G.Stelmokas įmetė po 14 taškų, pralaimėjusių gretose pasižymėjo A.Simaitis įmetęs 21 tašką, K.Meiliūnas surinko 20 taškų, Ž.Danielius pridėjo 14.

Po varžybų pakalbintas "Šilduvos" ekipos treneris džiaugėsi iškovota trečia pergale, tačiau komandos žaidimo labai negyrė.
"ESS" treneris teigė, kad nugalėjo stipresni, tačiau priešininkų nervus pagadino.

"Ekodora & MC Trans" atsilaikė prieš "Šilduvą" tik du kėlinius (2008 rugsėjo 29 d., pirmadienis, 22:08 val.)"ESS" tik ketvirtajame kėlinyje palaužė "Vilniaus Žvėryną" (2008 spalio 05 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Šilduva" - Kauno Mero Didžiosios taurės 2008 turnyro nugalėtojai! (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:58 val.)Įtemptoje kovoje "Šilduva" įveikė "Statybų Viziją & LVA" (2008 spalio 16 d., ketvirtadienis, 21:09 val.)Po pratęsimo pergalę šventė "ISM" (2008 rugsėjo 28 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Šilduva" po atkaklios kovos pateko į finalą (2008 spalio 31 d., penktadienis, 20:16 val.)"Kauno Mero mažosios taurės" trečiosos vietos laimėtojai - "Energijos sistemų servisas" (2008 spalio 25 d., šeštadienis, 19:59 val.)"Šilduva" iškovojo antra triuškinama pergalę (2008 rugsėjo 23 d., antradienis, 21:52 val.)"Omega" pademonstravo charakterį, bet pralaimėjo "ESS" ekipai (2008 spalio 12 d., sekmadienis, 22:12 val.)"Šilduva" sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš "Vilniaus Žvėryną" (2008 rugsėjo 19 d., penktadienis, 20:26 val.)