ŠILDUVA vs TELEDEMA (79:54)„Laikinosios sostinės“ taurė » Atkrintamosios rungtynės
2008 birželio 09 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"Šilduva" pateko į "Laikinosios sostinės" taurės pusfinalį

Nugalėtojų treneris Darius džiaugiasi gerėjančiu savo auklėtinių žaidimu
2008 birželio 09 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 4774
Šiandien (06-09) "Kauno kolegijos" sporto salėje antrose ketvirtfinalio varžybose susitiko "Šilduva" (šeimininkai) ir "Teledema" (svečiai). Pirmose varžybose "Šilduva" tik po dramatiškos kovos iškovojo pergalę rezultatu 74:69. Šios varžybos buvo lengvesnė treniruotė prieš pusfinalį. Šių varžybų rezultatas buvo 79:54 (27:14, 13:12, 21:15, 18:13).

Varžybos sėkmingiau prasidėjo šeimininkams. Surengę keletą rezultatyvių atakų jie įsiveržė į priekį kelių taškų persvara. Vėliau šiek tiek sumažinę puolimo tempą šilduviečiai varžovams leido išlyginti rezultatą 7:7. Bet tai buvo lyg žvėries pažadinimas. Laimėję kėlinio galą rezultatu 20:7 šeimininkai įgijo 13 taškų persvarą 27:14.

Antrame ketvirtyje žaidimo lygis bei tempas išsilygino. Nors pirmomis minutėmis
svečių deficitas išaugo 19 taškų, tačiau geriau sužaista antroji kėlinio pusė atstatė turėtą persvarą 40:26

Po ilgosios pertraukos "Šilduva" demonstruodama puikų žaidimą įtvirtino savo pranašumą. Jau trečiojo kėlinio pabaigoje komandas skyrė 20 taškų (61:41), o galutinis rezultatas buvo 79:54.

Po varžybų nugalėtojų treneris džiaugėsi pasiekta pergale ir teigė , kad visi varžovai per greitai juos bandė nurašyt. Priešininkų ekipą vertino labai gerai. Teisėjams skyrė 10 balų.

"Teledema" treneris nors ir po pralaimėtų varžybų nestokojo geros nuotaikos. O apie ekipos pasirodymą teigė, kad tikėjosi su šia ekipa nueiti toliau, tačiau gal žaidėjams trukdė atėjęs vasaros sezonas. Teisėjams tiesiog skyrė žodį gerai.

"Šilduvos" ekipoje rezultatyviausias buvo V.Balaišis 19 taškų.

"Teledemos" ekipoje išsiskyrė T.Rickevičius 12 taškų.
"Šilduva" pateko į "Laikinosios Sostinės" aštunfinalį (2008 gegužės 27 d., antradienis, 22:54 val.)"Šilduva" - "Laikinosios sostinės" Didžiosios taurės turnyro nugalėtoja! (2008 birželio 26 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)"Šilduva" užtvėrė "Energijos sistemų servisui" kelią į "Laikinosios sostinės Didžiosios taurės" turnyrą (2008 gegužės 22 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Šilduva" pateko į finalą! (2008 birželio 19 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)"Šilduva" priartėjo prie finalo (2008 birželio 18 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Šilduva" po nervingos kovos palaužė "Teledemą" (2008 birželio 06 d., penktadienis, 20:05 val.)"Šilduva" ir toliau eina pergalių takais (2008 birželio 03 d., antradienis, 23:44 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "TV Meistrus & PC Reda" (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Sunki "Šilduvos" pergalė (2008 gegužės 21 d., trečiadienis, 22:19 val.)Atkakliose varžybose "Šilduvos" ekipos pergalė (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 22:26 val.)