ARV vs AKS PROSATAS & NEKTURTAS (91:88)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 30 d., Trečiadienis, 21:00 val. @ Šv. Mato vidurinė mokykla, Vaidoto g. 11, Kaunas LT-45388

"ARV" tik po pratęsimo įveikė "AKS Prosatas - Nekturtas" ekipą

2008 balandžio 30 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 6347

Šį vakarą, Šv. Mato Šalčiaus vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "ARV" (šeimininkai) ir "AKS Prosatas – Nekturtas" (svečiai) komandos, kurios rungtyniauja "Laikinosios sostinės" taurės turnyro "F" pogrupyje. Čia susitiko lygus priešininkai. Visą rungtynių laiką vyravo apylygė kova, kai nė viena ekipa neturėdavo didesnio pranašumo. Taigi nenuostabu, jog išsiaiškinti santykius prireikė ir pratęsimo. Vis tik, sėkmingai sužaidę paskutiniąsias rungtynių minutes, "ARV" krepšininkai šventė pergalę rezultatu 91-88.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų laimėtu ginčo kamuoliu, bet pirmieji taškus suskubo pelnyti "AKS Prosatas – Nekturtas" krepšininkai. Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios užvirė tokia atkakli kova, kokios niekas nesitikėjo. Jei tik kuri nors komanda atitrūkdavo didesniu skirtumu, varžovai tuoj pat spurtuodavo ir rezultatas vėl tapdavo lygus. Ekipom tik lengvai apšilus, po pirmojo kėlinio, rezultatas buvo 19-18 „ARV“ krepšininkų naudai.

Antrojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai, vedami V. Cholopovo, pradėjo dominuoti aikštelėje ir buvo susikrovę net 9-ių taškų pranašumą (38-29), tačiau "AKS Prosatas – Nekturtas" net negalvojo pasiduoti. E.Vaitkevičius ("AKS Prosatas – Nekturtas") puikiai sužaidė paskutinius šio kėlinio epizodus ir po pirmosios rungtynių pusės svečiai turėjo tik 3-jų taškų deficitą 38-35.

Po ilgosios pertraukos, komandos jau pakankamai pažinusios savo priešininką, ėmėsi darbo ir per kėlinį kartu surinko net 53 taškus. Svečiai labai tiksliai atakavo iš tolimų distancijų, tuo pačiu galėjo pasigirti ir „ARV“ krepšininkai, bet jie metė nuo tritaškio zonos kur kas rečiau. Pagrindinė šeimininkų jėga buvo nukreipta į varžovų baudos aikštelę, kur siautėjo K.Samušis ir A.Matekonis. Šis ketvirtis baigėsi skirtumui tarp komandų beveik nepakitus, 65-61, pirmaujant „ARV“ ekipai.

Ketvirtasis kėlinys turėjo nulemti kas šios dvikovos pabaigoje švęs pergalę, bet taip ir nenutiko. Penkis kartus rungtynių svarstyklės krypo tai vienos, tai kitos ekipos naudai, tačiau kėlinio pabaigoje, rezultatas vėl tapo lygus (78-78). Nors ir D.Jasinskas („ARV“) dar turėjo progą baudų metimais išplėšti pergalę savo komandai, bet to nepavykus padaryti, pagrindinė kova nusikėlė į rungtynių pratęsimą.

Pratęsimą aikštelės šeimininkai pradėjo spurtu 11-3, taip pasiūsdami varžovus į lengvą nokdauną (89-81). „ARV“ krepšininkai jau buvo bepatikį savo pergale, bet džiaugtis buvo dar anksti. "AKS Prosatas – Nekturtas" puikiai išnaudojo keletą situacijų ir iki pratęsimo pabaigos likus žaisti pusei minutės rezultatas buvo 89-88. Abi komandos dar turėjo šansų baudų metimais sukelti papildomą intrigą, bet įtampa darė savo. V.Cholopovas („ARV“) pergalingai, dviem baudų metimais, užbaigė šias rungtynes. Rezultatu 91-88 pergalę šventė „ARV“ krepšininkai.

Rezultatyviausias „ARV“ krepšininkas buvo V.Cholopovas – 26 taškai (6 atk. kam., 5 asistai). Prie pergalės labai daug prisidėjo ir K.Samušis – 23 taškai (12 atk. kam.) ir A.Matekonis – 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

"AKS Prosatas – Nekturtas" ekipoje daugiausiai pasižymėjo E.Vaitkevičius – 29 taškai (4 atk. kam.), Ž.Navickas – 15 taškų ir 17 atkovotų kamuolių bei G.Keršis – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"AKS Prosatas & Nekturtas" įveikė "ICE" ekipą (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 21:36 val.)"ARV" po atkaklios kovos įveikė "Kėdainius" (2008 balandžio 28 d., pirmadienis, 22:34 val.)"AKS Prosato & Nekturto" ir "Kėdainių" akistatoje keturiasdešimties minučių nugalėtojui išaiškinti nepakako (2008 gegužės 15 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Po įtemptos kovos pergalę iškovojo "Idomus" (2008 balandžio 27 d., sekmadienis, 14:51 val.)"Idomus" iškovojo sudėtingą pergalę (2008 gegužės 11 d., sekmadienis, 14:54 val.)"BMS Megapolis" pergalingai žengia toliau (2008 gegužės 30 d., penktadienis, 00:46 val.)"Statybų Vizija & LVA" nepasigailėjo varžovų (2008 birželio 04 d., trečiadienis, 20:32 val.)