Sporto fėja & Detagama vs Kauno SRC (92:95)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę

2015 spalio 28 d., Trečiadienis, 23:36 val., peržiūros: 1067

Trečiadienį, spalio 28 dieną, A.Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos BC „Sporto fėjos & Detagamos“ ir svečių „Kauno SRC“ ekipų. Susitikimo pradžioje tarp komandų vyko atkakli kova ir jos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau spurtavę svečiai kiek atsiplėšė. Antrame kėlinuke ir toliau bedantę gynybą demonstravę aikštės šeimininkai vis giliau klimpo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavę „Kauno SRC“ krepšininkai padidino savo persvarą iki 22-iejų, tačiau po to kiek susiėmę šeimininkai ėmė kiek geriau žaisti puolime. Nors paskutinio kėlinuko pradžia nežadėjo nieko gero, tačiau jėgų ir ryžto savyje atradę BC „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai sugebėjo pasivyti priešininkus ir sugrąžinti intrigą į rungtynes, tačiau sveiką kailį išnešti sugebėję „Kauno SRC“ žaidėjai vis dėlto pasiekė pergalę rezultatu 92:95 (24:27, 14:23, 22:26, 32:19).

Susitikimo pradžioje abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje rezultats kurį laiką buvo lygus. Kiek vėliau keturis iš eilės taškus pelnęs G.Bartkus kiek atplėšė BC „Sporto fėją & Detagamą“ nuo priešininkų, tačiau neilgam, nes čia pat svečiai pelnė penkis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Po taiklaus D.Gudeliausko tolimo metimo ir dar vieno G.Bartkaus dvitaškio aikštės šeimininkai sugrįžo į pirmaujančios komandos rolę, tačiau čia pat „Kauno SRC“ surengė spurtą 0:10 ir įgijo šešių taškų persvarą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos šiek tiek rezultatyviau sužaidę šeimininkai sušvelnino atsilikimą iki trijų taškų. 24:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje taiklus D.Gdeliausko tolimas metimas rezultatą išlygino, tačiau ir toliau sunkiai gynyboje tvarkęsi su priešininkų puolėjais BC „Sporto fėja & Detagama“ vis labiau klimpo, ko pasekoje, po rezultatyviai sužaisto atkarpos, „Kauno SRC“ pranašumas šoktelėjo iki šešių taškų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė vos vienu taikliu metimu, po kurio svečių ekipos žaidėjai surinko dar devynis be jokio atsako ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Kiek vėliau BC „Sporto fėja & Detagama“ kiek atsigavo, tačiau taiklūs tolimi E.Kulbokos metimai neleido net pagalvoti apie mažesnį deficitą. 38:50.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau ir toliau greitomis atakomis priešininkų gynybą draskę „Kauno SRC“ krepšininkai surengė spurtą 0:9 ir padidino skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Čia pat tolimu metimu skirtumą kiek sušvelnino D.Gudeliauskas, tačiau apie save priminė E.Kulboka, kuris surinko penkis taškus iš eilės ir suteikė savo komandai rekordinę 22-iejų taškų persvarą. Po šio išpuolio svečių ekipos puolimas kiek prigeso, kuo puikiai pasinaudojusi BC „Sporto fėja & Detagama“ ėmė mažinti deficitą ir iki trečiojo kėlinuko pabaigos jis apmažėjo iki šešiolikos taškų. 60:76.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje, po dviejų įspūdingų Š.Dimšos tolimų metimų buvo galima manyti, jog likęs laikas jau tik formalumas, tačiau BC „Sporto fėja & Detagama“ staiga pradėjo kilti lyg Feniksas iš pelenų. Surengę spurtą 9:0 jie sumažino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Čia pat sureagavę M.Valaitis ir E.Kulboka kiek sugrąžino buvusį rungtynių ritmą, tačiau kraujo skonį pajautę aikštės šeimininkai smeigė tris tolimus metimus ir sumažino savo deficitą iki septynių taškų. „Kauno SRC“ žaidėjai sutriko ir vis sunkiau rinko taškus, kuo puikiai pasinaudoję BC „Sporto fėjos & Detagamos“ žaidėjai žaibiškai ištirpdė skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau taiklūs baudų metimai leido svečiams ir vėl kiek atitrūkti, tačiau taiklus D.Gudeliausko tolimas metimas sugrąžino intrigą į rungtynes. Vis tik, intriga ilgai neužsibuvo ir poros gerų šansų išplėšti pergalę neišnaudoję šeimininkai turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 92:95.

Po pergalės Algirdas Žadeikis kalbėjo: „Yra vienas paprastas dalykas – žaisti reikia iki galo, ką ir įrodė fėjos komanda – šaunuoliai. Jie tikrai žaidė iki galo, paspaudė ir tai davė vaisių, tokių vaisių, kad netgi galėjo ir laimėti. Na, o mūsiškiai, jau po trečio kėlinio buvo tokios nuotaikos, lyg laimėjome, todėl sakiau vyrams, jog palauktų, nes fėja ne tokia komanda. Giriu fėją ir džiaugiuosi savo pergale“.

Po apmaudžios nesėkmės Darius Gvildys sakė: „Nuo pradžių neturėjome gynėjų, žaidėme vos su vienu gynėju, todėl buvo sudėtingą gintis. Kaip matėte, varžovai sumetė fantastiškus metimus, metė laisvi, nes tikrai buvo sunku su aukštais žaidėjais judėti prieš mažus. Antroje rungtynių pusėje atėjo papildomų žaidėjų ir buvo, kaip sakant, papildomas energijos pliūpsnis. Tuo pasinaudojome, tačiau buvome šiek tiek per daug paleidę varžovus, bet nieko, tikrai neabejotinai atsižaisime kitose rungtynėse“.

„Sporto fėja & Detagama“: Paulius Vaškevičius – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Donatas Gudeliauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Arūnas Rimas – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Kauno SRC“: Evaldas Kulboka – 25 tšk., Aidas Makūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Šarūnas Dimša – 13 tšk., Rokas Maleckas – 12 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 spalio 28 d., 22:12 val.
super src parode,kad yra stipresni,taip ir toliau ;)
Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Kuriozišku įvykiu paženklintame mače „Sporto Fėja & Detagama“ parklupdė „Sporto Manijos“ jaunimą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:56 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Sporto Manija“ nutraukė BC „Sporto Fėjos & Detagamos“ agoniją ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 22:38 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)