PRIENŲ VĖJAS vs STUDENTIJA (55:64)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas LT-59210

"Studentija" svečiuose palaužė Prienų "Vėją"

2010 sausio 10 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 5775
Sekmadienio vakarą įvyko akistata tarp Prienų „Vėjo“ ir „Studentijos“ ekipų. Šeimininkai parodę prideramą svetingumą leido svečiams iškovoti pergalę rezultatu 55:64.
Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė svečiams, kurie laimėję atkarpą 2:6 įgijo 4 taškų persvarą. Tačiau šeimininkai greitai persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai po to kai tritaškį pataikė Martynas Drazdauskas, o jo ekipos draugas Aurimas Liuiza pridėjo dvitaškį (7:6). Tačiau po šio epizodo šeimininkai įkrito į žaidybinę duobę ir per likusį kėlinio laiką daugiau taškų pelnyti nesugebėjo. Savo ruožtu „Studentija ekipa stabčioti nekėtino. Jie per tą patį laiką pelnė 9 sausus taškus ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu (7:14).

Antrąjį ketvirtį Prienų „Vėjo“ žaidėjai pradėjo įspūdingu spurtu 11:2, kurio iniciatoriais buvo Aurimas Liuiza ir Vidmantas Šlėčkus. Sėkmingai sužaidę kėlinuko pradžią po ilgesnės pertraukos šeimininkai vėl susigrąžino sau trapią, dviejų taškų persvarą (18:16). Igorio Konovalenkos tritaškis vėl grąžino minimalų pranašumą „Studentijai“. Per likusį kėlinio laiką komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką, o šio ketvirčio metu pirmaujanti ekipa keitėsi net 8 kartus. Visgi po dviejų kėlinių savo pranašumą išsaugojo svečiai (26:28).

Trečiojo kėlinio pradžioje abi ekipos taškus pelnyti sugebėjo tik baudų metimais. Mantas Namavičius realizavo abi naudas, o Prienų „Vėjo“ ekipos narys Ignas Snapatis atsakė tik viena taiklia bauda iš dviejų. Jau kitos atakos metu prie baudų metimo linijos stojo tas pats Mantas Namavičius, tačiau šį kartą jis sugebėjo realizuoti tik vieną baudą iš dviejų. Trečiasis žaidėjas per trumpą laiką stojęs mesti baudų buvo „Studentijos“ ekipos narys Nerijus Petravičius. Žaidėjo ranka nesudrebėjo ir jis šaltakraujiškai sumetė abi baudas. Po šio baudų metimų maratono svečiai dar labiau padidino savo persvarą (27:33). Tačiau žaidėjai ir toliau noriai pažeidinėjo taisykles. Neleistinai sustabdytas Prienų „Vėjo“ krepšininkas Povilas Aliukevičius sumetė abi naudas ir sumažino savo komandos taškų deficitą iki 4 taškų (29:33). Iš kart po šių baudos metimų prasidėjo asmeninis Nerijaus Petravičiaus „šou“. Jis iš eilės pelnė savo komandai 6 taškus ir padidino „Studentijos“ persvarą iki dviženklės (29:39). Vidmanto Slėčkaus ir Igno Snapaičio iš eilės pelnyti 6 taškai sumažino „Studentijos“ persvarą iki 7 taškų (35:42). Per likusį kėlinio laiką komandos rungtyniavo kaip lygus su lygiu ir įmetė po 6 taškus. Po trijų kėlinių „Studentija“ priekyje rezultatu (41:48).

Lemiamą ketvirtį šeimininkai pradėjo ypač nesėkmingai. Jie varžovams leido įmesti 10 taškų, o patys savo ruožtu atsakė tik vienu taikliu Igno Snapaičio baudos metimu iš dviejų (42:58). Kėlinio laikui vis labiau artėjant prie pabaigos atrodė, kad didesnės intrigos Prienų „Vėjo“ krepšininkams nebepavyks. Tačiau, po dviejų sėkmingų atakų svečių pranašumas aptirpo iki 12 taškų (46:58). Visas šeimininkų pastangas perniek pavertė taiklus tolimas „Studentijos“ ekipos kapitono Karolio Pekio tritaškis (46:61). Visgi, ir po šio epizodo šeimininkai nenuleido rankų. Iš toli pataikė Ignas snapaitis bei pridėjo dvitaškį, jo ekipos draugas Vidmantas Slėčkus pataikė dvitaškį, o Povilas Aliukevičius realizavo abi mestas baudas. Taip skirtumas greitai aptirpo iki 6 taškų (55:61). Likus iki kėlinio pabaigos kiek mažiau nei pusei minutės šeimininkai dar turėjo nedidelių vilčių išplėšti pergalę, tačiau tai užmiršti greitai privertė dar vienas taiklus Karolio Pekio tolimas „šūvis“, padidinęs „Studentijos“ persvarą iki 9 tašų (55:64). Tokiu rezultatu ir baigėsi rungtynės.

Po varžybų pakalbintas Prienų „Vėjo“ strategas Eimantas Dabrišius sakė: „Pralaimėjome, nes labai daug klydome. Taip pat komandoje mikroklimatas yra nekoks, nes neturime kartu daug treniruočių. Gal dar neatsigavome po švenčių. Varžovai atrodė neblogai, bet pas juos nebuvo aukštų žmonių, todėl nemanau, kad jie buvo daug stipresni. Galėjome pakovoti dėl pergalės, bet nepavyko“.

„Studentijos“ ekipos treneris Vytautas Alosevičius po varžybų kalbėjo: „Pradžioje nelabai sekėsi pulti, bet gynėmės neblogai. Pabaigoje šiek tiek sėkmingiau sužaidėme puolime, pataikėme keletą tritaškių ir laimėjome. Kalbant apie varžovus, tai jie jauni, greiti, gal truputėlį jiems trūksta technikos ir viskas būtų gerai. Šiaip priešininkai neblogi“.

Prienų „Vėjo“ ekipoje geriausiai rungtyniavo: Ignas Snapaitis 14 taškų, Vidmantas Šlėčkus 13 taškų (12 atk. kam), Aurimas Liuiza 12 taškų.

„Studentijos“ ekipoje išsiskyrė: Nerijus Petravičius 22 taškai (14 atk. kam), Karolis Pekis 16 taškų, Igoris Konovalenko 12 taškų.

"Studentija" palaužė "Robotukų armiją" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 19:46 val.)"Amentia Ad Astra" po įtemptos kovos įveikė Prienų "Vėją" (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 23:49 val.)"Ekodora" namuose iškovojo pergalę prieš "Prienų vėją" (2009 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:21 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino svečius iš Prienų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Kauno technikos kolegija" po dramatiškos kovos įveikė "Prienų vėją" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 20:51 val.)"Tauvega" įrodė savo pranašumą prieš "Prienų Vėją" (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:08 val.)"Studentija" nesunkiai nugalėjo "Colts" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 19:39 val.)"Studentija" iškovojo dar vieną lengvą pergalę (2010 vasario 09 d., antradienis, 21:08 val.)"Amentia Ad astra" nesuteikė vilčių "Prienų vėjas" komandai (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Prienų vėjas" palaužė "Krepšinis.net" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 23:35 val.)