KAUNO EIGULIAI vs ŠAKIŲ "KK SPLITAS" (99:62)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gegužės 12 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Kauno "Eiguliai" nepasigailėjo be lyderių rungtyniavusių Šakių "KK Splitas" ekipos

2010 gegužės 12 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 4773
Trečiadienį, vėlyvą vakarą, Kauno technikos kolegijoje įvyko "Laikinosios sostinės" taurės C grupės varžybos, kuriose susitiko Kauno "Eiguliai" (šeimininkai) ir Šakių "KK Splitas" (svečiai). Po nesunkios kovos pergalę – 99:62 (24:12, 20:13, 25:12, 30:25) iškovojo Kauno "Eiguliai".

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po kelių minučių jau buvo priekyje – 9:3. Varžovams pavyko šiektiek sumažinti skirtumą (11:7), tačiau praėjus daugiau nei pusei kėlinio Kauno "Eiguliai" pirmavo dvylikos taškų skirtumu – 21:9. Kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė taikliais baudos metimais ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo – 24:12.

Antrojo kėlinio pradžia Šakių "KK Splito" ekipai nežadėjo nieko gero. Nors per pirmas dvi atakas skirtumas ištirpo kik septynių taškų (24:17), tačiau šeimininkai atsakė spurtu (13:0) ir padidino persvara iki dvidešimties taškų – 37:17. Kėlinio pabaigoje žaidimas išsilygino ir svečiai sumažino atsilikimą vienu tašku – 44:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Kauno "Eiguliai" ir toliau triuškino varžovą, bei per kelias minutes įgijo trisdešimties taškų pranašumą – 55:25. Vėliau atsigavo svečių puolimas ir žaidimas, kuriam laikui išsilygino. Tačiau skirtumas ir toliau svyravo ties trisdešimčia taškų. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo – 69:37.

Ketvirtajame kėlinyje teliko išspręsti formalumus. Skirtumas ir toliau palaipsniui augo, be jokių prielaidų mažėjimui. Šakiečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (58:26), ir tai buvo viena iš didžiausių pralaimėjimo priežaščių. Paskutiniajame ketvirtyje skirtumas buvo išaugęs, net iki keturiasdešimties taškų (99:59), tačiau varžovai pelnę tris taškus be atsako sumažino skirtumą iki trisdešimt septynių taškų. Kauno "Eiguliai" šventė pergalę, rezultatu – 99:62.

Po pergalės Kauno "Eigulių" ekipa liko be komentarų, tačiau pralaimėtojų treneris buvo kalbus ir teigė: "Džiaugiamės, jog likome treti, nenorėjome žaisti su "Topo Centro" ekipa, todėl neatvyko visi stipriausi žaidėjai, o mes atvažiavome pasižaisti savo malonumui. Na, o varžovui noretume palinkėti sėkmės, tegul truputi ant žemės nusileidžia, nes labai jau pasikėlę.

Kauno "Eiguliai": L.Martinaitis 22, K.Čepanonis 20, J.Pacevičius 19, R.Maleckis 14, K.Karieta 11 taškų.

Šakių "KK Splitas": R.Žebrauskas 12, S.Valaitis 12 (6 rez.perd.), E.Šostakas 11, R.Maksvytis 10 taškų.

"Vanduo mineralinis.lt" nusileido Šakių "KK Splito" ekipai (2010 gegužės 02 d., sekmadienis, 16:27 val.)"Kauno Eiguliai" tik antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"Kauno Eiguliai" pasiekė nesunkią pergalę (2010 gegužės 09 d., sekmadienis, 21:31 val.)Laikinosios Sostinės" "Mažosios" taurės bronza atiteko Šakių "KK Splitas" krepšininkams (2010 birželio 14 d., pirmadienis, 20:25 val.)"Dumblas" laimėjo grupės lyderių dvikovą (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 17:41 val.)Po atkaklios kovos "KK Splitas" įveikė "Sabonio mokyklos" komandą (2010 birželio 02 d., trečiadienis, 21:21 val.)Fiziškai stipresni Šakių "KK Splito" krepšininkai nepagailėjo jaunųjų "KM Tornado - AKS projektai" žaidėjų (2010 gegužės 21 d., penktadienis, 19:44 val.)Šakių "KK Splitas" galingai sužaista rungtynių pabaiga leido išplėšti pergalę (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 23:32 val.)"Energijos sistemų servisas" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 birželio 08 d., antradienis, 23:05 val.)Antrojoje varžybų pusėje atsitiesusi "Topo Centras" komanda įrodė savo pranašumą (2010 gegužės 24 d., pirmadienis, 19:34 val.)