Veiverių „Amberis“ vs United ‒ „Alta transportas“ (93:99)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 18 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą

2015 gruodžio 18 d., Penktadienis, 22:07 val., peržiūros: 1127

Gruodžio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Veiverių „Amberis“ priemė svečius United ‒ „Alta transportą“. „Amberis“ buvo iškovojęs tris pergales ir penkis kartus buvo pralaimėjęs. United ‒ „Alta transporto“ sąskaitoje buvo septynios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Amberis“. Į tai United ‒ „Alta transportas“ atsakė dviem taikliais metimais (2:4). Vėliau komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo 9:9. Prasidėjus antrai kėlinio pusei United ‒ „Alta transportas“ turėjo vieno taško persvarą (13:14). Netrukus spurtą pradėjo United ‒ „Alta transportas“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (13:22). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o United ‒ „Alta transportas“ išlaikė trijų taškų pranašumą (24:30).

Antrą ketvirtį taikliais trim baudos metimais pradėjo „Amberis“ (27:30). Trečią minutę šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį (33:32). Visgi United ‒ „Alta transportas“ į tai atsakė septyniais be atsako pelnytais taškais (33:39). Netrukus „Amberis“ prisivijo varžovus, o septintą minutę po dviejų taiklių tritaškių pirmavo rezultatu 48:42. Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „Amberis“, kuris padidino pranašumą iki devynių taškų (57:48).

Pirmas tris trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi United ‒ „Alta transportas“, o per tą laiką svečiai pelnė septynis taškus (57:55). Į tai „Amberis“ atsakė penkiais be atsako pelnytais taškais (62:55). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (70:61). Ketvirčio pabaigoje geriau rungtyniavo svečiai, kuriems pavyko sumažinti „Amberio“ persvarą iki penkių taškų (72:67).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu United ‒ „Alta transporto“ tolimu metimu. Į tai „Amberis“ atsakė penkiais be atsako pelnytais taškais (77:70). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė aštuoni taškai (84:76). Netrukus du iš eilės tritaškius pataikė United ‒ „Alta transportas“ (84:82). Likus mažiau nei minutei į priekį išsiveržė United ‒ „Alta transportas“ (87:88). Netrukus persvarą baudos metimais susigrąžino „Amberis“ (89:88). Likus 14 sekundžių vienu taikliu baudos metimu United ‒ „Alta transportas“ rezultatą išlygino, o „Amberis“ per likusį laiką rezultatyvios atakos nesurengė (89:89).

Sužaidus pirmas keturias pratęsimo minutes komandos buvo pelniusios tik po du taškus. Vėliau net keturis baudos metimais pelnė J.Grigaras (91:95). Per likusį laiką United ‒ „Alta transportas“ persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 93:99.

United ‒ „Alta transportas“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Amberis“ pralaimėjo šeštą kartą.

United ‒ „Alta transporto“ treneris M.Lebedys: „Gražios rungtynės, geras vadovas buvo. Svarbu laimėjome šias rungtynes.“ Paklaustas, kas buvo raktas į pergalę, treneris atsakė: „Gal sėkmė šiandien mūsų pusėje buvo.“ Paklaustas, ar neįvertino varžovų, kurie buvo lentelės apačioje, treneris atsakė: „Visi varžovai apylygūs, visi pateko į didžiąją taurę.“

Veiverių „Amberio“ treneris N.Baltrušaitis: „Nežinau net ką pasakyti apie rungtynes.“ Paklaustas, kodėl pralaimėjo, treneris atsakė: „Gal tieisog trūko mūsų žaidėjų. Šiuo metu labai sunkiai susirenkame. Nekrito mums metimai, bet pagrindinė priežastis, kad trūko žaidėjų ir kai kurie iš jų yra pagrindiniai.“

Veiverių „Amberis“ (S): Povilas Glaniauskas – 28 tšk. (9 rezult. perd.), Rokas Puikys – 21 tšk., Saimonas Pažėra – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Juodis – 12 tšk.

United ‒ „Alta transportas“: Donatas Gudeliauskas – 24 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Simonas Pupkevičius – 24 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Jančiukas – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Mindaugas Daraškevičius – 14 tšk., Jonas Grigaras – 10 tšk.

„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)Veiverių „Amberis“ nugalėjo „Lapės“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:09 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)„United ‒ Alta Transportas“ puolimo uraganas parbloškė „Buritus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:00 val.)United ‒ „Alta transportas“ iš Birštono išsivežė fantastišką pergalę (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 00:50 val.)Veiverių „Amberis“ pergalę šventė tik po pratęsimo (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 23:12 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)United ‒ „Alta transportas“ neturėjo vargo su Veiverių „Amberiu“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 00:44 val.)