ASU & Co „AgroVIS“ vs RVG Baldai (80:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 09 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Fantastiškas Martyno Gailiūno tritaškis paskutinę sekundę išplėšė pergalę vienu tašku

2016 sausio 09 d., Šeštadienis, 17:33 val., peržiūros: 813

Sausio 9 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai ASU & Co „AgroVIS“ priemė svečius „RVG Baldus“. ASU & Co „AgroVIS“ buvo iškovoję keturias pergales ir septynis kartus buvo pralaimėję. „RVG Baldų“ sąskaitoje buvo penkios pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatu 7:5 pirmavo ASU & Co „AgroVIS“. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė penki taškai (20:15), o minutės pertraukėlės paprašė „RVG Baldai“. Devintą minutę ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumas buvo padidėjęs iki aštuonių taškų, bet ketvirčio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „RVG Baldai“ (26:21).

Pirmas keturias antro kėlinio minutes komandos žaidė lygiai. Sužaidus jas rezultatu 31:29 pirmavo ASU & Co „AgroVIS“. Penktą minutę spurtą pradėjo „RVG Baldai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (31:37). Vėliau svečių persvara dar padidėjo. Prasidėjus aštuntai minutei komandas skyrė aštuoni taškai (33:41). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus rungtynėms „RVG Baldai“ turėjo devynių taškų persvarą (39:48).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais „RVG Baldų“ dvitaškiais (39:52). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Penktą minutę komandas skyrė 12 taškų (45:57). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė ASU & Co „AgroVIS“ (49:57). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 10 taškų (52:62). Per likusį laiką ASU & Co „AgroVIS“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė penkis taškus (57:62).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „RVG Baldai“ (57:66). Ketvirtą minutę komandas skyrė septyni taškai (62:69). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė ASU & Co „AgroVIS“ (69:69). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „RVG Baldai“ turėjo penkių taškų pranašumą (73:78). Likus 20 sekundžių ASU & Co „AgroVIS“ persvėrė rezultatą savo komandos naudai 79:78. Netrukus šeimininkai padidino persvarą dar vienu baudos metimu (80:78). Per paskutines tris sekundes „RVG Baldam“ pavyko sėkmingai užbaigti ataką, kai iš toli pataikė M.Gailiūnas (80:81).

ASU & Co „AgroVIS“ komanda pralaimėjo aštuntą kartą, o „RVG Baldai“ iškovojo šeštą pergalę.

„RVG Baldai“ komandos treneris J.Eibukas paklaustas, kuo šiandien buvo stipresni, atsakė: „Šiandien buvome tikriausiai šiek tiek geresni. Didžiąją rungtynių dalį pirmavome, kai antrame kėlinyje įgijome pranašumą. Ketvirtame kėlinyje gal kažkiek persistengėme su spaudimu, varžovai mus pasivijo, bet svarbiausia vos vos pavyko iškovoti pergalę.“ Paklaustas, kokios emocijos po paskutinio metimo, treneris atsakė: „Emocijos tikrai geros, triukšmingos, bet iš tikro planas buvo ne toks. Turėjo eiti iki galo žaidėjas, bet pasirinko metimą ir džiugu, kad pataikė.“

ASU & Co „AgroVIS“ komandos treneris R.Rakštys: „Rungtynės buvo iš tikro geros, galiu net varžovus pasveikinti su pergale. Šiek tiek čia buvo laimės dalykas, bet jie gerai žaidė ir pelnytai iškovojo pergalę. Mes buvome truputėli pasimetę, vėliau kiek susitvarkėme su žaidimu, bet šiek tiek pritrūko.“ Paklaustas, kuo varžovai buvo geresni, treneris atsakė: „Jie geriau žaidė komandinį žaidimą, kamuolio perdavimų daug buvo palyginus su mumis. Jei mes mokėtume daugiau dalintis kamuolių, manau, nebūtų problemų su jais.“

ASU & Co „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 28 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Jankus – 14 tšk. (10 atk. kam.), Andrius Bagotyrius – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

RVG Baldai (S): Martynas Gailiūnas – 32 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 22 tšk., Mantas Stankevičius – 8 tšk.

„Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ pusfinalį pradėjo pergalę prieš „RVG Baldus“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:12 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:00 val.)Rungtynių pabaigoje solidžiau sužaidęs „Celsis“ pasidabino aukso medaliais (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 20:27 val.)Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Celsio“ vyrai tik rungtynių pabaigoje įrodė pranašumą prieš „ASU &CO AgroVIS“ krepšininkus (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 17:51 val.)„RVG Baldai“ ketvirtfinalį pradėjo sudėtinga pergale tik po pratęsimo (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)