Nematyti vs Stumbras (73:54)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Nematyti“ lengvai įveikė „Stumbro“ komandą

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:25 val., peržiūros: 1008

Sekmadienį, balandžio 3-ąją dieną, JDobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos paskutiniosios KKL pavasario „Sportturas“ taurės 2016, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Nematyti“ ir svečių „Stumbras“ komandos. Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios pirmavo ir po labai sėkmingo trečio kėlinio šventė pergalę rezultatu 73:54 (15:07, 12:11, 23:11, 23:25). Ši pergalė ne tik atvėrė duris į kitą etapą, tačiau ir leido užimti pirmąją vietą C grupėje.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai ir per porą minučių šovė į priekį 7:0. Netrukus įsižaidė svečiai ir sumažino atsilikimą iki minimumo. „Nematyti“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir likus žaisti mažiau nei minutę turėjo jau dviženklę persvarą 15:5. Tiesa, tašką šiame ketvirtyje padėjo svečiai, dvitaškiu sumažindami varžovų persvarą 15:7.

Antrąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkai, susigrąžindami dviženklę persvarą. Įpusėjus nerezultatyviam kėlinukui komandas skyrė tie patys 8 taškai (19:11). Nors „Nematyti“ ir buvo nutolę daugiau nei 10 taškų, tačiau kėlinio gale svečiai surado spragų varžovų gynyboje ir tuo pasinaudoję vėl sumažino atsilikimą – 27:18.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai suaktyvino gynybą. Svečiai nebuvo pasiruošę varžovų spaudimui ir pradėjo klysti aikštelės viduryje. Klaidomis pasinaudoję šeimininkai rinko lengvus taškus greitomis atakomis. Per 5 minutes puikiai atkarpą (13:2) sužaidę „Nematyti“ pirmavo jau triuškinančiu skirtumu 40:22. Antroje ketvirčio pusėje svečiams jau pavyko prisitaikyti prie tokios varžovų gynybos ir žaidimas išsilygino, tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Stumbras“ turėjo 21 taško deficitą.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Sužaidus tris minutes E.Voveraitis pataikė tritaškį ir komandas skyrė jau rekordinė 26 taškų atžyma (61:35). Šeimininkai įpusėjus kėlinukui truputį atsipalaidavo, tuo pasinaudoję svečiai truputį sumažino savo deficitą – 62:42. Per likusį laiką svečiams intrigos atkurti nepavyko, o gal ir jėgų nebeužteko. Nuaidėjus finaliniam rungtynių teisėjo švilpukui „Nematyti“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 73:54.

Po rungtynių pakalbintas „Nematytų“ komandos puolėją I.Rupeika buvo patenkintas šios dienos pergale:

„Laimėjom ir patekom į kitą etapą, esam tuo patenkinti. Šiandien buvo tikslas laimėti ir patekti į kitą etapą, viskas pavyko.“

Nematyti: Martynas Judickas – 22 tšk., Eimantas Voveraitis – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Jokubas Meškauskas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Vasiliunas – 10 tšk.

Stumbras: Raimondas Savulis – 22 tšk. (13 atk. kam.), Vaidas Piešinas – 15 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Vytautas Baziulis – 8 tšk.

„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)Visas rungtynes keliais taškais priekyje žengę „RVG“ įveikė „Stumbrą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:39 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“ (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Stumbro“ ekipa įveikė „BK Centre ‒ 2“ krepšininkus (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)