Kauno Kalniečių vidurinė mokykla vs Kauno Dainavos vidurinė mokykla (68:86)Krepšinis.net taurė 12 kl. » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 kovo 24 d., Antradienis, 14:00 val. @ Kalniečių vidurinė mokykla, Geležinio Vilko g. 28, Kaunas LT-49270

„Dainava“ nesunkiai įveikė „Kalniečių“ vidurinę mokyklą

2009 kovo 24 d., Antradienis, 17:03 val., peržiūros: 5710

Šiandiena „Kalniečių“ vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šios mokyklos ekipa su svečiais iš „Dainavos“ vidurinės mokyklos. Gana nesunkę pergalę iškovojo svečių ekipa, kuri laimėjo rezultatu 86:68.

Pirmasis kėlinys buvo tikras nokautas šeimininkų ekipai. Svečiai pelnė 6 taškus be atsako, tada ir šeimininkai pelnė pirmuosius savo taškus šiose varžybose. Tačiau „Dainavos“ komanda ir toliau smaginosi pirmajame kėlinyje sužaidus apie puse kėlinio jie buvo priekyje 18:8, o kėlinys baigėsi 28:13 svečių ekipos naudai.

Antrajame kėlinyje šeimininkai atrodė dar blogiau, o svečiai buvo ant bangos. Pradėję kėlinį spurtu 11:0 svečiai nesustojo ir toliau įrodinėjo savo pranašumą. Šeimininkai per kėlinį sugebėjo pelnyti tik 6 taškus, o tuo tarpų svečių ekipa įmetė 27. Taigi prieš ilgąja pertrauka svečiai priekyje 55:19.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai atsigavo ir pradėjo vytis savo varžovus. Komandos tarsi pasikeitė. Svečiai pradėjo daug klysti ir sunkiai įveikė „Kalniečių“ komandos gynyba. O šeimininkai lengvai rinkosi taškus, jie šį kėlinį laimėjo 24:9 ir sumažino triuškinantį pranašumą iki dar gan solidaus 19 taškų pranašumo. Taigi po trijų kėlinuku svečiai vis dar priekyje 64:43.

Paskutinis kėlinys liko tik formalumas, nes buvo aišku, kad šeimininkai nesugebės pasivyti savo varžovu, tačiau jie stengėsi sumažinti pranašumą. Jiems pavyko laimėti paskutinį kėlinį 4 taškų persvara, bet visgi jie pralaimėjo rezultatu 86:68.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Andrius Jorudas, kuris pelnė 33 taškus, bei sugriebė 11 kamuolių.

Pralaimėjusioje komandoje išsiskyrė Aivaras Sneigys, kuris ne tik pelnė 34 taškus ir sugriebė 10 kamuolių, tačiau ir išprovokavo 11 pražangų, bei atliko triguba dublį.

A. Lūžaitė „Kalniečių“ vidurinės mokyklos komandos trenerė sakė, jog rezultatas viską atspindi, bet sieksime revanšo.

„Dainavos“ vidurinės mokyklos ekipos treneris sakė, jog šaunuoliai, kad laimėjome, komanda žaidė puikiai, L.Kotvickis puikiai pakeitė trenerį J. Pranevičių.

Kauno Kalniečių vidurinė mokykla iškovojo pirmąją pergalę (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 16:18 val.)Paskutinis metimas lėmė "Milikonių" vidurinės mokyklos pergalę (2009 kovo 31 d., antradienis, 15:16 val.)Po dramatiškos kovos "Kalniečių" vidurinė mokykla šventė sunkią pergalę (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 15:55 val.)"Milikonių vidurinė mokykla" įrodė savo pranašumą (2009 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 15:57 val.)Eilinė sunki "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 03 d., penktadienis, 15:17 val.)Eilinė "Dainavos" vidurinės mokyklos iškovota pergalė (2009 balandžio 14 d., antradienis, 15:07 val.)Po labai atkaklios kovos "Dainavos" vidurinės mokyklos pergalė (2009 balandžio 01 d., trečiadienis, 15:08 val.)"Dainavos vidurinė mokykla" po įnirtingos kovos palaužė "Saulės gimnaziją" (2009 kovo 18 d., trečiadienis, 16:32 val.)Po nesunkios kovos pergalę šventė "Saulės" gimnazija (2009 balandžio 17 d., penktadienis, 15:09 val.)Šiaulių "J.Janonio gimnazija" po lengvos kovos pateko į Krepšinis.net turnyro pusfinalį (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 15:09 val.)