PRIENŲ VĖJAS vs VIENAS PASAULIS (74:116)Eurobasket.lt taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Prienų sporto centras, Birutės g.7, Prienai

"Vienas Pasaulis" nušlavė "Prienų Vėją"

Eduardo Cota ir Karalukas džiaugiasi pergale
2009 balandžio 23 d., Ketvirtadienis, 23:23 val., peržiūros: 5824

Šiandien (04.23) Prienų sporto centre įvyko rungtynės tarp "Prienų Vėjo" (šeimininkai) ir "Vienas Pasaulis" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje svečiai pradėjo demonstruoti aukšto lygio krepšinį, o tuo tarpu varžovai nesugebėjo jo sustabdyti ir visas rungtynes didindami skirtumą laimėjo lengvas rungtynes 42 taškų skirtumu (74:116).

Pirmosiomis minutėmis svečiai išsiveržė į priekį ir pradėjo begti nuo savo varžovų, o aikštelės šeimininkai niekaip nesugebėjo atsilaikyti tokiaim greitam ir tiksliam puolimui ir po pirmojo kėlinio "Vienas Pasaulis" jau susikrovė dviženklę taškų persvarą (19:36).

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito "Vienas Pasaulis" ir toliau sėkmingai rengdavo reidus po varžovų krepšiu, atvirkščiai nei svečiai "Prienų Vėjas" šiame kėlinyje ir vėl atsidūrė gilioje duobėje, taigi skirtumas vis didėjo ir po antrojo ketvirčio jis siekė jau 27 taškus (41:68).

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai negailėdami savo varžovu surengė spurtą ir skirtumą padidino jau iki 45 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje truputi atsigavę varžovai sumažino deficitą iki 39 taškų (56:95).

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai nesileido būti visiškai sumindžioti, taigi šį kėlinį pralaimėjo tik 3 taškų skirtumu, o ekipa "Vienas Pasaulis" laimėjo lengvą pergalę rezultatu (74:116).

"Vienas Pasaulis" ekipoje naudingiausi buvo: Donatas Pugžlys pelnęs 28 taškus, atkovojęs 13 kamuolių ir atlikęs dvigubą dublį, jam puikiai talkino Karolis Meiliūnas pridėjęs 18 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

"Prienų Vėjo" komandoje labiausiai išsiskyrė Tomas Kavaliauskas surinkęs 27 taškus ir atkovojęs 7 kamuolius, taip pat Adomas Kubilius įmetęs 15 taškų ir periimęs 5 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų trenetis teigė, kad šiandien gerai žaidėsi, taikliai mėtėsi ir varžovai buvo jaunesni. Pralaimėjusiųjų treneris pirmiausia pasvekino varžovus su pergale ir šmaikštavo, jog po kelerių metų laimės prieš šią komandą.

"Vienas Pasaulis" pradėjo turnyrą nesėkme (2009 balandžio 14 d., antradienis, 20:59 val.)"Triobet - Kaunas" nesunkiai palaužė "Prienų vėjas" komandą (2009 gegužės 17 d., sekmadienis, 14:16 val.)Tik paskutiniajame kėlinyje "Triobet-Kaunas" palaužė "Prienų Vėją" (2009 gegužės 20 d., trečiadienis, 21:32 val.)"Vienas pasaulis" iškovojo gražią pergalę prieš "Triobet" ekipą (2009 balandžio 19 d., sekmadienis, 21:53 val.)Skirtingo lygio komandų rungtynėse "Vienas Pasaulis" sumindė "Triobet" (2009 balandžio 21 d., antradienis, 22:57 val.)Po ataklios bei permainingos kovos "Vienas pasaulis" palaužė "Kauno SRC" ir pateko į "Eurobasket.lt" taurės finalą (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)"Eurobasket.lt" taurės pusfinalyje po sunkios kovos lyderis neišaiškėjo (2009 gegužės 19 d., antradienis, 00:09 val.)Kauno "SRC" lieka nepralaimėjusi (2009 balandžio 21 d., antradienis, 22:11 val.)Po dramatiškos kovos "Eurobasket.lt" taurę į viršų iškėlė "Vienas pasaulis" (atnaujinta fotogalerija) (2009 gegužės 26 d., antradienis, 23:38 val.)"Prienų Vėjas" turnyrą pradėjo lengvai iškovota pergale (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)